Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2019-05-26, 2:37 AM
Вітаю Вас, Гість

Гурток радіоелектронного конструювання

 На заняттях гуртка радіоелектронного конструювання вихованці засвоюють базові знання з фізики, радіотехніки та електроніки. Оволодівають основами технічної творчості, яка сприяє розкриттю та розвитку їх творчих здібностей, ініціативи, самостійності у підвищенні якості трудової підготовки і професійної орієнтації.

 Один із найбільш захоплюючих напрямків розвитку особистості є радіоаматорство. Через радіоаматорство вихованці починають робити перші кроки до пізнання спеціальностей, пов'язаних з радіотехнікою та радіоелектронікою. Навчаючись у гуртку вихованці розробляють техніко-технологічні проекти, радіоелектронні прилади, пристрої, читають та складають технічну документацію.

 Головна мета занять – це формування особистих компетентностей в процесі радіоелектронного конструювання, творчої гармонізації розвитку особистості.

 Вихованці гуртка на практичних заняттях вчаться розробляти друковані плати електронних пристроїв, монтувати і налагоджувати їх. В процесі роботи над вибраним проектом вони вдосконалюють різноманітні навички самостійної роботи і приймають активну участь у творчих справах, виставках та змаганнях різного рівня складності.