Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2018-07-21, 8:00 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Майстер-клас для працівників Центру з фотосправи
8:56 AM
Майстер-клас для працівників Центру з фотосправи

Майстер-клас для працівників Центру з фотосправи

    13 грудня 2017 року в Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради відбувся майстер-клас керівника фотостудії «Промінь» Центру  Гришка О.С. Це один із цілого ряду майстер-класів Центру, які стали уже традиційними та постійно проводяться за різними навчальними напрямами. 
  Майстер-клас «Введення у фотосправу. Особливості роботи фотографа у студії» був спрямований на ознайомлення педагогів Центру з специфікою царини фотографії, технічними та мистецькими аспектами фотосправи та висвітлення широкого кола питань студійної зйомки.
  Під час даного заходу великий інтерес присутніх викликали продемонстровані керівником фотостудії як світові зразки світлин найвищого ґатунку, так і роботи вихованців ПОЦНТТУМ. Зокрема, яскраве враження справив показ знімків фотомайстрів ХІХст., що стояли у витоків фотосправи та створили перші в світі фотовідбитки.      Також цікавим було обговорення питань еволюційного розвитку технологій  та фотокамер, проблематики використання дзеркальних фотоапаратів у любительській зйомці викладачами центру. 
   До того ж присутні керівники гуртків закладу мали нагоду безпосередньо на практиці почати освоєння процесу фотозйомки під час фотографування портрета у навчальній студії Центру. Загалом майстер-клас по фотосправі пройшов на належному рівні та сприяв здійсненню обміну досвідом та методичними здобутками між керівниками гуртків Центру.

         

Переглядів: 79 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0