Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2018-06-22, 3:58 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 9 » Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту
4:18 PM
Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту

  04-05 травня 2018 року в с. Марківка, Полтавського району Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради були проведені обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту: найпростіші та вільнолітаючі моделі.

 У змаганнях брали участь команди Полтавського ЦНТТУМ ПОР, Пирятинської Станції юних техніків, Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Миргородської Станції юних техніків, Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, Великобагачанської Станції юних техніків, Новосанжарської районної Станції юних техніків, Зіньківської районної Станції юних техніків, Комунального закладу "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості" Полтавської міської ради та гурток "Авіамоделювання" Новотагамлицького НВК "ЗНЗ-ДНЗ".
 Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі авіамодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації авіамодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
Програмою змагань було передбачено:
- проведення стендової оцінки авіамоделей,
- особисто-командна першість авіамоделей з класів:
- метальні моделі планерів (розмах до 600 мм);
- катапультні моделі літаків;
- гумомоторні планери;
- планер F-1-A; (старша вікова група);
- літак F-1-G (гумомоторні моделі, вага мотору 10 г);
- планер F-1-Н;

- літак F-1-В (гумомоторні моделі, вага мотору 30 г), (старша вікова група);
- таймерний літак F-1-Р (об'єм двигуна 1,0 - 1,5 см3);
- пілотажні моделі літаків F-3-А;
- радіокеровані моделі-копії та напівкопії літаків F-4-В;
- гоночні радіокеровані моделі літаків F-5-D;
- радіокеровані літаки "повітряного бою".

  Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань. Командна першість визначалась за найбільшою сумою трьох кращих результатів особистої першості.

За результатами нагороджено переможців змагань грамотами ЦНТТУМ та медалями:

в класі "Найпростіші авіамоделі":

Катапультні  моделі:
1 місце – Кондрашова Марина, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Вишинський Дмитро, Великобагачанська СЮТ;
3 місце – Берус Кирило, Комунальний заклад "Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості" Полтавської міської ради.

Гумомоторні літаки:
1 місце – Кондрашова Марина, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Литвин Максим, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Сорокін Максим, Полтавський ЦНТТУМ ПОР.

Метальні планери:
1 місце – Гуленов Ігор, Пирятинська СЮТ;
2 місце – Козак Михайло, Пирятинська СЮТ;
3 місце – Лук'янченко Денис, Миргородська СЮТ.

в класі "Вільнолітаючі авіамоделі":

Планери класу F-1-H:
1 місце – Гнилосир Дем'ян, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Литвиненко Олексій, Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

3 місце – Кудрявцев Максим, Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Гумомоторні класу F-1-G:
1 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Лаврик Дмитро, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Чемкаєв Борис, Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Гумомоторні класу F-1-В:
1 місце – Козирьов Максим, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Литвин Максим, Полтавський ЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Павленко Едуард, Полтавський ЦНТТУМ ПОР.

Планери класу F-1-А:
1 місце – Суханов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Яковлев Микита, Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;
3 місце – Скиба Олександр, Зінківська районна СЮТ.

Таймерні моделі класу F-1-Р:
1 місце – Юрченко Віталій, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Корсун Григорій, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Кондрашова Марина, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.
 

Грамотами Полтавського ОЦНТТУМ нагороджено переможців змагань в командному заліку:

в класі "Вільнолітаючі авіамоделі":

І місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
ІІ місце – Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;
ІІІ місце – Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

 

Переглядів: 134 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0