Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2018-06-22, 3:49 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 28 » Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
2:43 PM
Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку
з початкового технічного моделювання

  Згідно з річним планом роботи  27 березня 2018 року на базі ЦНТТУМ були проведені обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. 
   В них брали участь делегації від Миргородської СЮТ, Пирятинської СЮТ, Гребінківської СЮТ, Новосанжарської, Зіньківської, Карлівської, районних станцій юних техніків, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти "Лідер", ЦДЮТ м. Горішні Плавні, Глобинського районного ЦДЮТ, Полтавського МЦПО, Гадяцького, Диканського районних БДЮТ, Козельщинського БДЮТ, Полтавського ОЦНТТУМ (14 команд – 36 учасників). 
   Даний захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності. 
   Програмою змагань  було передбачено:
- проведення тестування,
- виготовлення моделі транспортної техніки,
- виготовлення технічного об’єкта за даною темою,
- виготовлення літаючої моделі планера.
  Між номінаціями змагань діти переглядали мультфільми та грали у рухливі ігри.
  За підсумками змагань визначені призові місця: 

У номінації «Теоретичне завдання»:

І місце – Алєшов Олексій, вихованець Глобинського районного ЦДЮТ, 
ІІ місце – Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ ПОР, 
ІІІ місце – Торопов Максим, вихованець Кременчуцького міського ЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Тягло Євгенія, вихованка Карлівської районної станції юних техніків,

У номінації «Технічне завдання»:

І місце – Прогнімак Поліна, вихованка Карлівської районної СЮТ,
ІІ місце – Сірик Давид, вихованець Козельщинського БДЮТ, 
ІІІ місце – Бутенко Демид, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ ПОР, 

У номінації «Творче завдання»:

І місце – Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ ПОР,
ІІ місце – Бендес Валерія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків,
ІІІ місце – Тягло Євгенія, вихованка Карлівської районної станції юних техніків,

У номінації «Спортивно-технічне завдання»:

І місце – Сірик Давид, вихованець Козельщинського БДЮТ, 
ІІ місце – Брус Ростислав, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти,
ІІІ місце – Бутенко Демид, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ ПОР.

В особистому заліку конкурсу:

І місце – Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ ПОР,
ІІ місце – Бендес Валерія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків, 
ІІІ місце – Тягло Євгенія, вихованка Карлівської районної станції юних техніків. 

А також, визначені переможці змагань в командному заліку:
І місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, 
ІІ місце – Карлівська районна станція юних техніків, 
ІІІ місце – Зіньківська районна станція юних техніків.

 

Підсумковий протокол конкурсу

                          

 

 

Переглядів: 95 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0