Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-12-11, 0:56 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 6 » Обласний конкурс «Візерунки фантазій»
5:22 PM
Обласний конкурс «Візерунки фантазій»

  Обласний конкурс «Візерунки фантазій»

 04-05 грудня 2017 року на базі Центру було проведено обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля).

   В ньому брали участь делегації від Полтавського міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського ЦПО, Кременчуцького міського ЦПО "Лідер", Станції юних техніків м. Миргород, Карлівської, Зіньківської, районних СЮТ, Лубенської міської СЮТН, Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості, Гадяцького, Диканського, Карлівського, Козельщинського, Полтавського, районних БДЮТ, Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва, Центру дитячої та юнацької творчості м. Горішні Плавні, Глобинського, Лубенського районних ЦДЮТ, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР (81 учасник: в номінації: "М’яка іграшка" – 20 учасник, "Кераміка" – 18 учасників, "В'язання гачком" – 13 учасників, "Бісероплетіння" – 16 учасників, "Вишивка хрестиком" – 14 учасників).

   Даний захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності.

   Програмою конкурсів було передбачено:

- проведення захисту домашніх робіт,

- особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних номінацій конкурсу.

  За підсумками конкурсу нагороджено переможців грамотами Полтавського ОЦНТТУМ ПОР:

 

Номінація «Бісероплетіння»

 

Молодша вікова група

ІІ місце

Дуб'янський Кирило, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,

Щербина Марина, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти,

ІІІ місце

Медяник Юлія, Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

Палашова Софія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради,

Козкаченко Вероніка, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Намистинка",

За участь

Кацай Олександра, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості,

Василенко Олександра, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Намистинка",

Порохня Ілона, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Намистинка",

 

Середня вікова група

ІІ місце

Пантюшенко Анна, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району,

Юхименко Маргарита, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Градизька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

ІІІ місце

Жук Богдана, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

 

Старша вікова група

І місце

Примасюк Анна, Соколовобалківський ЗЗСО, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району,

Компанієць Вікторія, Зіньківська районна станція юних техніків, Опорний заклад "Зіньківська СШ №1",

Волошина Ірина, Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості,

За участь

Жидик Вікторія, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

Пащенко Марія, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК.

 

Номінація «В’язання гачком»

 

Молодша вікова група

ІІ місце

Лоєнко Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Павутинка",

ІІІ місце

Довкач Руслана, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Павутинка",

 

Середня вікова група

І місце

Кобзар Софія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради,

Бондаренко Валерія, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська СЗШ №6,

Дементьєва Марія, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська СЗШ №6,

ІІ місце

Зіненко Захар, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості,

Журавель Валерія, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району,

Крат Марія, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району,

ІІІ місце

Овсій Анастасія, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Градизька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

Борох Анастасія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти,

 

Старша вікова група

І місце

Кравченко Марія, Голобородьківський НВК, Карлівська районна станція юних техніків,

ІІ місце

Скрипнікова Мирослава, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

ІІІ місце

Удовиченко Олександра, Зіньківська районна станція юних техніків, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Номінація «Вишивка хрестиком»

 

Молодша вікова група

ІІІ місце

Бутенко Софія, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості,

 

Середня вікова група

І місце

Гавриленко Єва, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,

ІІ місце

Мартишевська Марина, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

ІІІ місце

Жорняк Анна, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району,

Дзіна Дар'я, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради,

Кошман Олександр, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти,

 

Старша вікова група

І місце

Юськова Олександра, Голобородьківський НВК, Карлівська районна станція юних техніків,

Хоружа Тетяна, Зіньківська районна станція юних техніків, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Савченко Анна, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району,

ІІ місце

Глушко Альбіна, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська ЗШ №8,

Карпенко Юлія, Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості,

Чепурна Анастасія, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості. Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

ІІІ місце

Кац Олександра, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер",

Смірнова Карина, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК.

 

Номінація «М’яка іграшка»

 

Молодша вікова група

ІІ місце

Лабутіна Софія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Чарівні клаптики",

Лабутіна Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Чарівні клаптики",

ІІІ місце

Тарасова Софія, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

Фастовець Марія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Чарівні клаптики",

 

Середня вікова група

І місце

Мацак Олександра, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер", Кременчуцька ЗОШ №18,

Ожуг Яна, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІ місце

Чеботарь Аліна, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК,

Фастовець Олександра, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Чарівні клаптики",

Александрова Дар'я, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІІ місце

Тарасенко Марія, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості,

Дахно Анастасія, Зіньківська районна станція юних техніків, Зіньківска СШ №2 І-ІІІ ступенів,

Целуйко Анна, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти,

Чубаренко Софія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Сувенір",

Бовдун Катерина, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Сувенір",

 

Старша вікова група

І місце

Карпова Світлана-Юліана, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,

ІІ місце

Шевченко Вікторія, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району,

Зазнобіна Катерина, Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Карлівська районна станція юних техніків,

Шевченко Валерія, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9,

ІІІ місце

Старченко Ксенія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради,

Безніщенко Крістіна, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

 

Номінація «Кераміка»

 

Молодша вікова група

І місце

Кібенко Діана, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

Рибчуновська Єва, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІ місце

Оганісян Сафія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер",

Матушкова Дар'я, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Кераміка",

Гусенков Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІІ місце

Ревега Марія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер",

Кужель Дарина, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК,

Каліновська Євгенія, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9,

Фалько Вікторія, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

За участь

Статівка Ольга, Зіньківська районна станція юних техніків, Опорний заклад "Зіньківська СШ №1",

 

Середня вікова група

І місце

Пермінов Микита, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Гончарний двір",

ІІ місце

Шило Ярина, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Гончарний двір",

Павлюченко Микита, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток "Гончарний двір",

ІІІ місце

Зарудний Олег, Зіньківська районна станція юних техніків,

Опорний заклад "Зіньківська СШ №1",

Панченко Микола, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК,

 

Старша вікова група

І місце

Лебедєва Ольга, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІ місце

Любимська Катерина, Нехворощанський ЗЗСО,

Лебедєв Олександр, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

       IMAGE8$

Посилання на сховище фото з конкурсу:

https://drive.google.com/open?id=1YLUKy4kcFp4b-QUqFmcJ12pXIxy2VWqA

 

Переглядів: 71 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0