Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2019-06-16, 10:17 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 21 » Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початково-технічного моделювання
11:20 AM
Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початково-технічного моделювання

Обласний конкурс-змагання з початкового технічного моделювання

  20 березня 2019 року на базі Полтавського ОЦНТТУМПОР був проведений обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. 
  В них брали участь делегації від Великобагачанської Станції юних техніків, Станції юних техніків м. Миргорода, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Зіньківської, Карлівської, районних станцій юних техніків, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти "Лідер", Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавського міського Центру позашкільної освіти, Гадяцького, Диканського районних Будинків дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради, Градизької гімназії імені Героя України О.І.Білаша, Полтавського ОЦНТТУМПОР (15 команд – 31 учасник). 
  Даний захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності. 
  Програмою змагань  було передбачено:
- проведення тестування,
- виготовлення моделі транспортної техніки,
- виготовлення технічного об’єкта за даною темою,
- виготовлення літаючої моделі планера.

  Під час реєстрації команд відбулося жеребкування учасників, за допомогою якого було визначено в яких двох видах змагань (з 4-х існуючих) буде змагатися кожен учасник. Відповідно до порядку прибуття команд-учасниць кожному конкурсанту присвоєно порядковий номер та прикріплено його до одягу – відповідно цей символ і був кодом для позначення виконаних конкурсних робіт, та порядковим номером участі у змаганнях.

 Після урочистого відкриття на якому з вітальним словом до учасників звернулися директор ПОЦНТТУМ ПОР Дуброви В. І., голова журі Козирод О. Г., були представлені команди-учасниці, та оголошено програму проведення змагань.


 Відповідно до положення змагань, спортивно-технічне і конструкторське завдання конкурсанти виконували у два етапи. Спочатку діти виготовили паперовий джип із CD дисків, та літаючу моделі планера, які протягом другого етапу необхідно було відрегулювати і запустити на дальність.

 

  Цікаво і радісно для дітей проходили також перерви між змаганнями протягом яких вони грали в рухливі ігри та переглядали мультфільми, а ще відвідали Полтавську Галерею мистецтв і музей-кімнату Саші Путрі. 
  Паралельно до етапів змагань для керівників команд були проведені майстер-класи з виготовлення бомбон’єрки під керівництвом мега-досвідченого керівника гуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Лідер» – Костенко Майї Антонівни, та модель Буковинського Smart авто за власним показом супер-технічного керівника гуртка Горішньоплавнівського центру дитячої та юнацької творчості Ігнатюка Сергія Петровича.

 


 За результатами заходу грамотами, призами та медалями Полтавського ОЦНТТУМПОР нагороджено переможців обласних змагань:

У номінації „Теоретичне завдання”:

І місце – Талашов Євгеній, вихованець Великобагачанської станції юних техніків,
ІІ місце – Медведєв Андрій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, 
ІІ місце – Брус Ростислав, Полтавський міського Центру позашкільної освіти,
ІІІ місце – Павленко Валерія, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода.

У номінації „Технічне завдання”:

ІІ місце – Прогнімак Поліна, вихованка Карлівської районної станції юних техніків,
ІІІ місце – Ліждвой Наталія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків, 
ІІІ місце – Аксьонова Ясміна, вихованка Полтавського міського Центру позашкільної освіти.

У номінації „Конструкторське завдання”:

І місце – Брус Ростислав, вихованець Полтавського Центру позашкільної освіти,
ІІ місце – Павленко Валерія, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода,
ІІІ місце – Оніщенко Андрій, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості,
ІІІ місце – Сірник Давид, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

У номінації „Спортивно-технічне завдання”:

І місце – Титенко Артем, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, 
ІІ місце – Ліждвой Наталія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків,
ІІІ місце – Аксьонова Ясміна, вихованка Полтавського міського Центру позашкільної освіти,
ІІІ місце – Шевченко В'ячеслав, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості,
ІІІ місце – Калашник Єгор, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

В особистому заліку конкурсу:

І місце – Брус Ростислав, вихованець Полтавського міського Центру позашкільної освіти,
ІІ місце – Павленко Валерія, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода, 
ІІІ місце – Ліждвой Наталія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків, 
ІІІ місце – Оніщенко Андрій, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості,
ІІІ місце – Прогнімак Поліна, вихованка Карлівської районної станції юних техніків. 

 Нагороджено грамотами Полтавського ОЦНТТУМ переможців змагань в командному заліку:
І місце – Полтавський міський центр позашкільної освіти, 
ІІ місце – Станція юних техніків м. Миргорода,
ІІІ місце – Карлівська районна станція юних техніків,
ІІІ місце – Зіньківська районна станція юних техніків.

Нагороджено грамотами Полтавського ОЦНТТУМ учасників змагань:

Гребінченко Денис, вихованець Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Бугайов Єгор, вихованець Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Тягло Євгенія, вихованка Карлівської районної станції юних техніків;
Цигульська Анна, вихованка Карлівської районної станції юних техніків;
Ковалевський Микола, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”;
Ланчинський Кирило, вихованець Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Чумаченко Артем, вихованець Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Єфімкін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти;
Онищенко Поліна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків;
Ковалевська Інна, вихованка Градизької гімназії імені Героя України О.І.Білаша;
Алешов Олексій, вихованець Градизької гімназії імені Героя України О.І.Білаша;
Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського ОЦНТТУМ;
Касьян Марія, вихованка Полтавського ОЦНТТУМ;
Гакало Анастасія, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода;
Хоменко Іван, вихованець Великобагачанської станції юних техніків;
Ковалевський Олександр, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Грибов Микита, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради.

 

Посилання на фото:

https://drive.google.com/open?id=1Fo_Rocs9BUWY8yTauWiYen--hcoRPLuF

Переглядів: 95 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0