Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2018-06-22, 3:45 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 1 » Обласний конкурс-змагання з радіоконструювання
12:12 PM
Обласний конкурс-змагання з радіоконструювання

Обласний конкурс-змагання з радіоконструювання

  29-30  листопада 2017 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ було проведено обласний конкурс-змагання з радіоконструювання. 
В ньому брали участь делегації від Новосанжарської, Карлівської районної СЮТ, Кобеляцького районного БДЮТ, Кременчуцького міського ЦПО, Кременчуцького міського ЦПО «Лідер», ОЦНТТУМ.
 Відповідно до положення даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі гуртків радіоелектроніки у школах та позашкільних закладах, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
  Програмою конкурсу - змагань було передбачено :
- проведення теоретичного заліку з радіоконструювання,
- розробка та виготовлення друкованої плати,
- монтаж радіокерованого пристрою. 
  Особиста першість визначалась за кращими результатами в окремих турах конкурсу – змагань та за віковими категоріями учасників (молодша вікова група 12-14 років, старша вікова група 15-18 років). 
  За результатами змагань були визначені призери:
Старша вікова група

Розділ «Теоретичний залік»
І місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ,
ІІ місце – Обілець Максим, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІІ місце – Трикоз Руслан, Полтавський ОЦНТТУМ, 
                  Зайченко Олексій, Кременчуцький міський ЦПО

Розділ «Розробка друкованої плати» 
І місце – Зайченко Олексій, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ,
ІІІ місце – Обілець Максим, Новосанжарська рай СЮТ, 

Розділ "Монтаж радіокерованого пристрою"
І місце – Обілець Максим, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІ місце – Зайченко Олексій, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ, 

В особистому заліку  (сума  балів  трьох розділів):
І місце – Обілець Максим, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ,
ІІІ місце – Зайченко Олексій, Кременчуцький міський ЦПО,

Молодша вікова група

Розділ «Теоретичний залік»
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІ місце – Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО «Лідер»,
                 Замарін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІІ місце – Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ,

Розділ «Виготовлення друкованої плати»
І місце – Дульнєв Олександр, Новосанжарська рай СЮТ,
               Торшхоєв Денис, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІ місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІІ місце – Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО «Лідер»,              
Розділ "Монтаж радіокерованого пристрою"
І місце – Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО «Лідер»,
ІІ місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІІ місце – Дульнєв Олександр, Новосанжарська рай СЮТ,
                  Торшхоєв Денис, Новосанжарська рай СЮТ,

В особистому заліку (сума  балів  трьох  розділів):
І місце – Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО «Лідер»,
ІІ місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІІ місце – Дульнєв Олександр, Новосанжарська рай СЮТ,
                  Торшхоєв Денис, Новосанжарська рай СЮТ.

Переглядів: 114 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0