Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2018-06-22, 3:49 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 22 » Обласний зліт юних любителів науки і техніки
12:50 PM
Обласний зліт юних любителів науки і техніки

Обласний зліт юних любителів науки і техніки

  20 березня 2018 року на базі Полтавського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний зліт юних любителів науки і техніки. 
В ньому брали участь команди від Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер», Полтавського міського Центру позашкільної освіти, Великобагачанської, Пирятинської Станцій юних техніків, Карлівської, Гребінківської районних СЮТ, Лубенської міської СЮТН, Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості та Полтавського ОЦНТТУМ ПОР (10 команд). 
     Даний захід проводився з метою:
-виявлення кращого досвіду науково-практичної діяльності учнівської молоді;
-підтримки та розвитку науково-технічного винахідництва і раціоналізаторства серед учнівської молоді;
 -підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи;
 -відновлення роботи учнівських виробничих бригад;
 -залучення учнівської молоді до раціоналізації та винахідництва, направлених на вдосконалення і поліпшення техніки та виробництва;
 -подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості;
 -збільшення мережі гуртків науково-технічного напряму у школах та позашкільних закладах, популяризації їх;
-обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді.
    Програмою змагань було передбачено:
-проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок у секціях:
1. Матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві;
2. Транспортні системи та обладнання. Авіація і космонавтика;
3. Інформаційні та комунікаційні  технології;
4. Охорона навколишнього середовища та енергозбереження;
5. Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні;
- виконання винахідницьких завдань.
 Захист наукових моделей та розробок на основі власних раціоналізаторських пропозицій проходив за розділами:
- «Юні техніки - промисловому і сільському господарському»;
- «Юні техніки - авіації та космонавтиці»;
- «Юні техніки - транспорту»;
- «Юні техніки - інформаційним технологіям»;
- «Юні техніки - охороні навколишнього середовища»;
- «Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності».
  На відкриття обласного зльоту юних любителів науки і техніки від Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації був запрошений Рибалко Сергій Валерійович, начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції. Він привітав учасників заходу: кого цікавить наука, хто намагається здобути знання, цікавиться науковими дослідженнями і прагне розширити свій світогляд. 
  Журі обласного зльоту уважно слухали виступи юних конструкторів, задавали запитання, цікавились їх розробками. Потім учасники конкурсу розв'язували творчі, технічні завдання, які мали на меті виявити власну думку майбутніх інженерів та конструкторів з приводу вдосконалення існуючих пристроїв, створення нових технологічних рішень у виробництві чи побуті, тощо. 

  За найбільшою сумарною кількістю балів (54 бали), набраних в обох турах конкурсів визначались учасники-переможці. І місце не визначалось, якщо учасник не набрав 46 балів, ІІ місце – 41 бал і ІІІ місце – 40 балів.
 Переможці в особистому заліку зльоту були нагороджені грамотами Полтавського ОЦНТТУМ та медалями:

І місце

Лозов'ягін Олексій, Полтавський ОЦНТТУМ,
Козирьов Максим, Полтавський ОЦНТТУМ,
Підласий Іван, Глобинський районний ЦДЮТ,
Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ,
Зайченко Олексій, Кременчуцький міський ЦПО,
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер",
Шаркий Максим, Великобагачанська СЮТ,
Ступакова Тетяна, Гребінківська районна СЮТ,
Козак Михайло, Пирятинська СЮТ.

ІІ місце

Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ,
Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
Помазан Максим, Полтавський ОЦНТТУМ,
Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ,
Лелюк Олександр, Полтавський ОЦНТТУМ,
Кісельов Кирило, Великобагачанська СЮТ,
Топчеєв Юрій, Глобинський районний ЦДЮТ,
Коломієць Веніамін, Карлівська районна СЮТ,
Сьомак В'ячеслав, Лубенська міська СЮТН,
Улізько Максим, Лубенська міська СЮТН.

ІІІ місце

Паршута Микита, Полтавський міський ЦПО,
Богомаз Іван, Гребінківська районна СЮТ,
Русін Михайло, Полтавський ОЦНТТУМ,
Явтушенко Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
Коваленко Іван, Полтавський ОЦНТТУМ,
Суховерхов Данило, Полтавський ОЦНТТУМ,
Білокінь Ілля, Карлівська районна СЮТ.

Переглядів: 82 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0