Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2019-02-22, 11:36 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 19 » Радіоконференція, обласний семінар керівників гуртків радіоспортивного напрямку
12:15 PM
Радіоконференція, обласний семінар керівників гуртків радіоспортивного напрямку

Радіоконференція,
обласний семінар керівників гуртків
радіоспортивного напрямку

  17 лютого 2018 року Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради відбулася конференція Відокремленого підрозділу Громадського об'єднання "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області та обласний семінар керівників гуртків радіоспортивного напрямку. На зібранні були присутні радіоаматори м. Полтави та Полтавської області, керівники гуртків радіоспортивного напрямку позашкільних навчальних закладів. 
  Присутнім було повідомлено по офіційне створення Відокремленого підрозділу ГО "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області, вибраний голова підрозділу – Гарашко Сергій Михайлович. Були розглянуті питання етики роботи в радіоаматорському ефірі та звіт про роботу підрозділу за минулий рік. 
  На заході було висвітлено роботу з радіоаматорами-початківцями та їх успіхи у обласних та всеукраїнських змаганнях з радіозв'язку на коротких хвилях. Також відбулося урочисте нагородження грамотами і дипломами Відокремленого підрозділу ГО "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області керівників гуртків дитячих колективних радіостанцій, юних радіоаматорів та радіоаматорів із стажем роботи в ефірі за результативну участь у змаганнях та міжнародних тестах.

              

Переглядів: 92 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0