Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2019-02-22, 11:16 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 15 » Світла пам'ять Сорокіну Олександру, керівнику гуртка «Авіамодельний»
1:40 PM
Світла пам'ять Сорокіну Олександру, керівнику гуртка «Авіамодельний»

  12 січня 2018 року, обірвалося життя прекрасної людини, Педагога з великої літери, який своє щире серце віддавав дітям, Сорокіна Олександра Олексійовича, керівника гуртка «Авіамодельний» позашкільного навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області".
  Сорокін Олександр Олексійович, відмінник освіти, майстер спорту, суддя міжнародної категорії, тренер національної збірної з моделей-копій. Він був закоханий у небо, тому все своє життя присвятив авіамоделізму.
  Народився Олександр Олексійович 28 жовтня 1945 року в м. Челябінську. Після закінчення школи та служби в армії навчався в Рязанському радіотехнічному інституті. У 1973 році повернувся працювати на Алмаликський гірничо-металургійний комбінат.
  Проте, дитяча мрія покликала Олександра Олексійовича до обласної станції юних техніків, де він почав працювати керівником авіамодельного гуртка. Отак назавжди він і залишився разом з дітьми втілювати свою мрію. Справу всього свого життя він продовжив у нашому місті: з 1983 – керівник технічних гуртків СЮТ, з 1987 року – директор станції юних техніків, з 2001 року – керівник гуртка «Авіамодельний» Центру дитячої та юнацької творчості м. Горішні Плавні.
  Його  вихованці – чемпіони області і України з авіамодельного спорту (кордові, вільнолітаючі та радіокеровані моделі), учасники Чемпіонату світу  з авіамодельного спорту (2008 рік – Польща), лауреати Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України». Олександр Олексійович підготував 2 майстрів та 5 кандидатів у майстри спорту з авіамоделізму.
  Світла та вічна пам’ять Сорокіну Олександру Олексійовичу.

 

Переглядів: 79 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0