Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-12-11, 0:39 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 15 » Виховний захід до Дня Соборності України  «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!»
6:19 PM
Виховний захід до Дня Соборності України  «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!»

Виховний захід до Дня Соборності України 
«Нехай нерозмежованою залишиться навіки!»

     17 січня 2018 року о 10.00 годині, відповідно до плану роботи на 2018 рік, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради спільно з Полтавською Обласною Універсальною Науковою бібліотекою імені І.П. Котляревського (відділ технічної літератури (аудиторія 406), м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) проводив творчу зустріч вихованців науково-технічних гуртків до Дня Соборності України та майстер-клас з виготовлення оберегу в еко-стилі "Підкова" з природніх матеріалів.  
     Захід проводився з метою виховання національної свідомості дітей i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
    Творчу зустріч відкрив Дуброва Володимир Іванович, директор Полтавського обласного ЦНТТУМ ПОР. Серед запрошених була Гажієнко Галина Іванівна, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації – начальник управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи.
    Працівниками бібліотеки була підготовлена добірка літератури, присвячена видатній даті в історії незалежної України – Дня злуки та Соборності народу. Також перед вихованцями виступила завідувачка відділу технічної літератури Івко Валентина Василівна. 
       Учасники зібрання спочатку декламували тематичні вірші, а потім приступили до виготовлення «Підкови». Майстер-клас по виготовленню оберегу проводили Козирод Ольга Геннадіївна, методист Центру, та Гецелевич Лариса Леонідівна, керівник гуртків Центру.

                            
 

     Гажієнко Г.І. підвела підсумки зустрічі, висловила велику подяку як працівниками бібліотеки так і педагогам та вихованцям Центру за цікавий та змістовний захід. На пам’ять зроблено загальне фото учасників з виготовленими оберегами. За ініціативою вихованців, підковки будуть передані волонтерам в Полтавський Свято-Успенський собор та вручені воїнам АТО до свята.

   Учасники заходу отримали задоволення та заряд позитивних емоцій для подальшої творчості. 

 

Переглядів: 136 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0