Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-12-11, 1:50 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 24 » Виховний захід до Дня Соборності України «Незалежна і єдина – наша ненька – Україна!»
11:15 AM
Виховний захід до Дня Соборності України «Незалежна і єдина – наша ненька – Україна!»

Виховний захід до Дня Соборності України
«Незалежна і єдина – наша ненька – Україна!»

                                                  Соборність – це символ.

                                                  Символ боротьби за волю,

                                                   Соборність – це єднання

    22 січня 2018 року в актовій залі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради проведено виховний захід до Дня Соборності України. На заході були присутні педагогічні працівники з вихованцями гуртків та інші працівники Центру. 
    Захід проводився з метою виховання національної свідомості дітей i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
    Виховний захід відкрив Дуброва Володимир Іванович, директор Полтавського обласного ЦНТТУМ ПОР. З цікавими історичними фактами про тяжку і тривалу боротьбу за національне визволення, незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, утвердження власної державності перед присутніми виступила Кузьменко Наталія Вікторівна, старший науковий працівник Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.
   Учасникам заходу була запропонована музикальна композиція Тараса Петрененка «Україно» у виконанні директора Центру та педагогічних працівників. 
    В актовій залі була підготовлена добірка літератури, присвячена видатній даті в історії незалежної України – Дня злуки та Соборності народу, а також виставка робіт вихованців гуртків Центру.
   На подвір’ї Центру були проведені показові запуски ракето- та авіамоделей.

         

Переглядів: 96 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0