Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2018-06-22, 3:50 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 26 » «Візерунки фантазій»
11:10 AM
«Візерунки фантазій»

Обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля)

  22 листопада 2017 року на базі Центру було проведено обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля).
  В ньому брали участь делегації від Новосанжарської, Карлівської, Зіньківської, Пирятинської районних СЮТ, СЮТ м. Миргород, Лубенської міськ СЮТН, Полтавського міського ЦПО, Гадяцького, Чутівського, Диканського, Полтавського, Великобагачанського, Карлівського районних БДЮТ, Кременчуцького МЦПО, Кременчуцького МЦПО "Лідер", ЦДЮТ м. Горішні Плавні, Полтавського Палацу ДЮТ, Лубенського районного ЦДЮТ, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР.
  Даний захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності. 
  Програмою конкурсів було передбачено :
- проведення захисту домашніх робіт,
- особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних розділів конкурсу.

  За підсумками конкурсу визначено призерів:

Номінація «Бісероплетіння»
Молодша вікова група
І місце – Василенко Олександра,  Полтавський МЦПО,
               Медяник Юлія, Карлівський рай БДЮТ,
ІІ місце – Вісич Анастасія, Полтавський МЦПО,
                 
Середня вікова група
І місце – Компанієць Вікторія, Зіньківська рай СЮТ,
               Пащенко Марія, Полтавський рай БДЮТ,
               Чубикіна Ангеліна, Кременчуцький МЦПО,
ІІ місце – Жидик Вікторія, Гадяцький рай БДЮТ,
                Качала Дарина, Чутівський рай БДЮТ,
                Щербак Анастасія, Диканський рай БДЮТ,
                Перетятько Альона, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІІ місце – Коваленко Аліна, Чутівський рай БДЮТ,
                 Алі Жасмін, Великобагачанський рай БДЮТ,
                 Таценко Назарій, Карлівська рай СЮТ,

Старша вікова група
І місце – Волошина Ірина, Лубенський рай ЦДЮТ,
ІІ місце – Носенко Дарина, Полтавський Палац ДЮТ,
ІІІ місце – Голумбовський Артем, Пирятинська СЮТ,

Номінація «В’язання гачком» 
Молодша вікова група
І місце – Бондаренко Валерія, Лубенська міськ СЮТН,
ІІ місце – Кот Вероніка, Полтавський МЦПО,
ІІІ місце – Ляшенко Марія, Полтавський МЦПО,

Середня вікова група
І місце – Курилех Анастасія, Полтавський МЦПО,
               Кобзар Софія, ЦДЮТ м. Горішні Плавні,
               Чубикіна Вікторія, Кременчуцький МЦПО,
ІІ місце – Курява Марія, Полтавський МЦПО,
ІІІ місце – Андрієвська Катерина, Новосанжарська рай СЮТ,

Старша вікова група
І місце – Удовиченко Олександра, Зіньківська рай СЮТ,
               Кравченко Марія, Карлівська рай СЮТ,
ІІІ місце – Таран Марина, Гадяцький рай БДЮТ,
                 Жовтоніг Дар'я, Пирятинська СЮТ,

Номінація «Вишивка хрестиком»
Середня вікова група
І місце – Оніпко Єлизавета, Гадяцький рай БДЮТ,
               Юськова Олександра, Карлівська рай СЮТ,
ІІ місце – Козлова Євгенія, Карлівська рай СЮТ,
                Полянська Каріна, Кременчуцький МЦПО,
ІІІ місце – Глушко Альбіна, Лубенська міськ СЮТН,
                 Смірнова Карина, Полтавський рай БДЮТ,

Старша вікова група
І місце – Савченко Анна, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст.,
               Карпенко Юлія, Лубенський рай ЦДЮТ,
               Харитонова Дар'я, Зіньківська рай СЮТ,
               Кац Олександра, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
               Нечипуренко Веніаміна, Новосанжарська рай СЮТ,
ІІ місце – Жукова Софія, Карлівська рай СЮТ,
                Пиріг Яна, Новосанжарська рай СЮТ,

Номінація «М’яка іграшка»
Молодша вікова група
І місце – Лобко Вікторія, ОЦНТТУМ,
ІІ місце – Дахно Анастасія, Зіньківська рай СЮТ,
                Нестерук Поліна, Полтавський МЦПО,
ІІІ місце – Мацак Олександра, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
                 Серга Софія, Диканський рай БДЮТ,

Середня вікова група
І місце – Кондратенко Марія, ОЦНТТУМ,
               Похно Ірина, Полтавський Палац ДЮТ,
               Пилипенко Маргарита, Великобагачанський рай БДЮТ,
               Лебедь Марія, Карлівська рай СЮТ,
ІІ місце – Безніщенко Крістіна, СЮТ м. Миргород,
                Фучко Людмила, Зіньківська райСЮТ,
ІІІ місце – Чеботарь Аліна, Полтавський рай БДЮТ,
                 Старченко Ксенія, ЦДЮТ м. Горішні Плавні,
                 Горпинченко Марія, Кременчуцький МЦПО,

Старша вікова група
І місце – Білокінь Єлизавета, Новосанжарська рай СЮТ, 
ІІ місце – Бардола Вікторія, СЮТ м. Миргород,
                Шевченко Валерія, СЮТ м. Миргород,
ІІІ місце – Ніколаєнко Аліна, Чутівський рай БДЮТ,
                 Чередник Вікторія, Чутівський рай БДЮТ,

Номінація «Кераміка»
Молодша вікова група
І місце – Кібенко Діана, ОЦНТТУМ,
ІІ місце – Облап Єлизавета, Полтавський МЦПО,
                Оганісян Сафія, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Яругіна Софія, Новосанжарська рай СЮТ,
                 Суббота Анна, Полтавський МЦПО,

Середня вікова група
І місце – Лебедєв Олександр, ЦНТТУМ,
ІІ місце – Різник Катерина, Лубенський рай ЦДЮТ,
                Пермінов Микита, Полтавський МЦПО,
ІІІ місце – Зарудний Олег, Зіньківська рай СЮТ,
                  Головненко Леонід, Полтавськй Палац ДЮТ,
                  Панченко Микола, Полтавський рай БДЮТ,

Старша вікова група
І місце – Лебедєва Ольга, ОЦНТТУМ,
ІІ місце – Земцова Валерія, Зіньківська рай СЮТ,
ІІІ місце – Сирисько Олена, Лубенська міськ СЮТН,
                 Кривенко Владислава, ОЦНТТУМ.

 

 

Переглядів: 143 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0