Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2018-09-23, 3:56 PM
Вітаю Вас, Гість
Директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Дуброва Володимир Іванович

В обласному Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді працює з серпня 2010 року.

За час роботи на посаді директора Володимир Іванович зарекомендував себе досвідченим, ініціативним, вдумливим керівником. Стиль керівництва Дуброви В.І. відображає вміння координувати і направляти діяльність педагогічного колективу в позитивне русло в реалізації поставлених завдань. Керівник дотримується в роботі дисципліни, вдало делегує повноваження, розподіляє відповідальність між всіма членами в колективі.

Володимир Іванович бажає нинішнім та майбутнім вихованцям нашого Центру творчої реалізації, не блокувати власні здібності в рамках лише шкільної програми, адже позитивне ставлення до життя формується в ході заняття улюбленою справою.

Батькам же хочеться побажати - спілкуйтеся з дітьми вдома, як друг, як товариш, як колега, не відштовхуючи, а навпаки, притягуючи любов'ю, повагою та мудрістю.

Для колег є наступне побажання: постійно працювати над пошуком інноваційних, креативних і ефективних форм та методів роботи, успішно впроваджувати їх в життя, що дало б позитивний результат.

Заступник директора Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з навчальної роботи

Романовська Тетяна Миколаївна

 

Заступник директора Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з виховної роботи
 

Микуця Тетяна Володимирівна

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Тетяна Володимирівна працює з вересня 2013 року. З самого початку своєї діяльності вона направляла віс зусилля на вироблення чіткої програми створення іміджу закладу на засадах партнерства і творчого співробітництва. Цієї лінії дотримується і дотепер. Впевнена, що немає не талановитих дітей - є не розкриті дарування. Тому найбільше досягнення педагога, на її думку, - це бажання творити і працювати в ім'я дитини.

При роботі з дітьми Тетяна Володимирівна намагється розкривати інтелектуальний творчий потенціал кожного, налаштовує на позитивний результат та допомагає знайти свій життєвий стиль.

Тетяна Володимирівна бажає всім творчих злетів на нелегкій ниві позашкілля, кожного дня відкривати щось нове та цікаве й радо ділитися цим з іншими.

 

Заступник директора Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з адміністративно-господарської роботи

Жушман Юрій Олександрович

 

 

Головний бухгалтер Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Кондратенко Олена Миколаївна