Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Середа, 2018-10-17, 11:10 PM
Вітаю Вас, Гість

 

РОЗКЛАД

роботи технічних гуртків  Полтавського обласного

центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

на І півріччя 2018-2019 навчального року

Назва гуртка Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя Прізвище,
ім’я,
по батькові
керівника.
Місце роботи
гуртка
Математики       1500-1800 1500-1800

900-1200 

1200-1500

900-1200

 1200-1500

 Гончаренко Ігор Григорович, 

Полтавський університет

 економіки та торгівлі, аудиторія 423

Фізики       1500-1800 1500-1800

900-1200 

1200-1500

900-1200 

1200-1500

Ткач Валентина Олександрівна,

Полтавський університет

 економіки та торгівлі, аудиторія 428

Інформатики 1400-1700   1400-1700    

900-1200 

1200-1500

900-1200 

1200-1500

Дяконенко Тетяна Григорівна, 

ОЦНТТУМ

Авіамоделювання

1500-1800

  1500-1800

 

1500-1800     Бавикін
Анатолій
В'ячеславович,

ОЦНТТУМ
Авіамоделювання     1300-1600   1300-1600     Фірсов Ігор Іванович,
с.Щербані

Авіамоделювання

 

        1200-1500 1200-1500

Фірсов Ігор Іванович,
ОЦНТТУМ

Авіамоделювання    1300-1600   1300-1600      

Фірсов Ігор Іванович,
с. Тростянець

Судномоделювання           900-1200 900-1200 Кузьменко Павло Іванович,
ОЦНТТУМ

Авіамоделювання

          1500-1800 1500-1800

Фірсов Ігор Іванович,
ОЦНТТУМ

Початково-технічне

моделювання

1400-1700   1400-1700        

Гецелевич Лариса Леонідівна,
с. Тростянець

Моделювання та конструювання одягу           1400-1700 1000-1300

Гецелевич Лариса Леонідівна,
ОЦНТТУМ

Початково-технічне моделювання    1400-1700   1400-1700       Гецелевич Лариса Леонідівна, гімназія с. Розсошенці
Початково-технічне моделювання 1330-1630   1330-1630        

Джгереная Світлана Миколаївна,
с. Щербані

Початково-технічне моделювання   1330-1630   1330-1630      

Джгереная Світлана Миколаївна,
с. Щербані

Початково-технічне моделювання   900-1200     900-1200     Джгереная Світлана Миколаївна, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку     1300-1600     1300-1600   Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку

 

    1400-1700 1300-1600

 

  Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку   1400-1700       0900-1200   Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку       1400-1700 1300-1600     Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку   1500-1800 1500-1800         Денисюк Дмитро Валерійович, 
ОЦНТТУМ
Основи графіки     1530-1830     1200-1500   Гришко Олександр Сергійович,   ОЦНТТУМ 
Фотогурток        1530-1830  

900-1200

  Гришко Олександр Сергійович,   ОЦНТТУМ 
“Фантазія”
(м’яка іграшка)
          900-1200 900-1200 Радостєва Євгенія Валеріївна,  
ОЦНТТУМ

Початково-технічне моделювання

         

1200-1500

1200-1500

Радостєва Євгенія Валеріївна,  
ОЦНТТУМ

“Фантазія”
(м’яка іграшка)

    1400-1700 1400-1700      

Радостєва Євгенія Валеріївна, 
СНВК №3, пров. Давидовського, 12

Виготовлення сувенірів

1500-1800   1500-1800   1500-1800

 

 

Романовська Тетяна Миколаївна, ПОНРЦ,  вул. Г.Сталінграда,16

Кераміка       1400-1700 1400-1700     Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка           900-1200 900-1200 Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка           1200-1500 1200-1500 Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка 1400-1700 1400-1700           Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Кераміка           900-1200 900-1200 Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Кераміка           1200-1500 1200-1500 Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Юні користувачі персональними комп’ютерами "АЙТІШКА"   1400-1700   1400-1700      

Шелепа Тетяна Анатоліївна,
ОЦНТТУМ

Юні користувачі персональним комп’ютером   1530-1830      

1000-1130

1300-1430

  Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Юні користувачі персональним комп’ютером       1500-1800   1130-1300
1430-1600
  Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Юні відеооператори "МЕДІАПРОСТІР"     1500-1800   1500-1800

 

  Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Картинг           1300-1600   Козюра Роман Володимирович,
Картодром СТК "Лтава"
Картинг           1000-1300 1000-1300 Козюра Роман Володимирович,
Картодром СТК "Лтава"