Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-08-14, 12:20 PM
Вітаю Вас, Гість

 

РОЗКЛАД

роботи технічних гуртків  Полтавського обласного

центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

на ІІ півріччя 2017-2018 навчального року

Назва гуртка Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя Прізвище,
ім’я,
по батькові
керівника.
Місце роботи
гуртка
Авіамоделювання

1500-1800

1500-1800  

1500-1800

      Бавикін
Анатолій
В'ячеславович,

ОЦНТТУМ
Паперопластика    1400-1700   1400-1700       Харченко Наталія Олександрівна,
ОЦНТТУМ

Авіамоделювання

1400-1700

           

Фірсов Ігор Іванович,
с. Гора

Авіамоделювання    1400-1700   1400-1700      

Фірсов Ігор Іванович,
с. Тростянець

Судномоделювання         1600-1900 1500-1800 1500-1800

Фірсов Ігор Іванович,
ОЦНТТУМ

Авіамоделювання

    1600-1900     1200-1500 1200-1500

Фірсов Ігор Іванович,
ОЦНТТУМ

Початково-технічне

моделювання

1500-1800   1500-1800        

Гецелевич Лариса Леонідівна,
с. Тростянець

Початково-технічне

моделювання

        1300-1600 0900-1200  

Гецелевич Лариса Леонідівна,
с. Гора

Моделювання та конструювання одягу           1400-1700 1000-1300

Гецелевич Лариса Леонідівна,
ОЦНТТУМ

Початково-технічне моделювання  1300-1430   1300-1430         Гецелевич Лариса Леонідівна, гімназія с. Розсошенці
Початково-технічне моделювання   1400-1700   1400-1700      

Джгереная Світлана Миколаївна,
Школа-інтернат №1

Початково-технічне моделювання 1500-1800   1500-1800        

Джгереная Світлана Миколаївна,
СНВК, вул. Стрітенська, 20

Початково-технічне моделювання         1300-1600 0900-1200  

Джгереная Світлана Миколаївна,
с. Гора

Початково-технічне моделювання 1300-1430   1300-1430         Джгереная Світлана Миколаївна, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку

 

  1300-1600    

1300-1600

  Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку   1400-1700       0900-1200   Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку       1400-1700 1300-1600     Боюнець Валерій Вадимович, гімназія с. Розсошенці
Радіоелектронне конструювання   1500-1800   1500-1800       Кравченко Микола Михайлович 
ОЦНТТУМ
Радіоелектронне конструювання     1500-1800   1500-1800     Кравченко Микола Михайлович, 
ОЦНТТУМ
Юні оператори аматорської служби радіозв'язку   1500-1800 1500-1800         Денисюк Дмитро Валерійович, 
ОЦНТТУМ
Основи графіки     1530-1830   1530-1830     Гришко Олександр Сергійович,   ОЦНТТУМ 
Фотогурток   1530-1830       900-1200   Гришко Олександр Сергійович,   ОЦНТТУМ
Фотогурток        1530-1830  

1200-1500

  Гришко Олександр Сергійович,   ОЦНТТУМ 
“Фантазія”
(м’яка іграшка)
          900-1200 900-1200 Радостєва Євгенія Валеріївна,  
ОЦНТТУМ

“Фантазія”
(м’яка іграшка)

         

1200-1500

1200-1500

Радостєва Євгенія Валеріївна,  
ОЦНТТУМ

“Фантазія”
(м’яка іграшка)

  1400-1700   1400-1700      

Радостєва Євгенія Валеріївна, 
СНВК №3, пров. Давидовського, 12

Ракетомоделювання 1500-1800       1500-1800    

Збронський Володимир  Олександрович, гімназія
с. Розсошенці
 

Ракетомоделювання   1500-1800       900-1200   Збронський Володимир  Олександрович,   ОЦНТТУМ
Ракетомоделювання     1500-1800    

1200-1500

  Збронський Володимир  Олександрович,   ОЦНТТУМ 

Виготовлення сувенірів

1500-1800   1500-1800   1500-1800

 

 

Романовська Тетяна Миколаївна, ПОНРЦ,  вул. Г.Сталінграда,16

Кераміка       1400-1700 1400-1700     Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка           900-1200 900-1200 Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка           1200-1500 1200-1500 Матвієнко Ірина Анатоліївна,   ОЦНТТУМ
Кераміка 1400-1700 1400-1700           Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Кераміка           900-1200 900-1200 Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Кераміка           1200-1500 1200-1500 Ардашева Ірина Михайлівна,
ОЦНТТУМ
Початково-технічне моделювання   1400-1700     1400-1700

 

 

Микуця Тетяна Володимирівна,
в. Г. Сталінграда, 16

Бісероплетіння 1300-1600     1300-1600       Микуця Тетяна Володимирівна,   Інтернат для глухих, вул. Станіславського, 6
Виготовлення сувенірів           1000-1300 1000-1300 Микуця Тетяна Володимирівна
Юні користувачі персональним комп’ютером   1500-1800       1000-1300  

Хруніч Галина Григорівна,
ОЦНТТУМ

Юний математик       1500-1800     900-1200 Аверіна Алла Іванівна
ПУЕТ, ауд. 424
Юний математик         1500-1800 900-1200  

Аверіна Алла Іванівна
ПУЕТ, ауд. 424

Юний фізик           1200-1500 1200-1500

Аверіна Алла Іванівна
ПУЕТ, ауд. 424

Юні користувачі персональним комп’ютером   1530-1830      

1000-1130

1300-1430

  Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Юні відеооператори       1500-1800  

1130-1300
1430-1600

  Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Юні звукорежисери     1500-1800   1500-1800     Стадник Ігор Анатолійович,
ОЦНТТУМ
Картинг           1000-1300 1000-1300 Козюра Роман Володимирович,
Картодром СТК "Лтава"
Моделювання та конструювання одягу     1700-2000 1700-2000       Кінь Наталія Петрівна,
ОЦНТТУМ