Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2023-02-04, 6:00 AM
Вітаю Вас, Гість

Обласний дистанційний конкурс з фізики 2022 рік

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

 

Наказ ДОН Про проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

 

Програма проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

 

Вітаємо учасників із перемогою на обласному дистанційному конкурсі з фізики

7 клас

І місце

    Луць Анна, учениця 7 класу Гадяцького профіль ліцей імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
    Левченко Костянтин, учень 7 класу Гадяцького профіль ліцей імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
    Чабала Олексій, учень 7 класу Філія Пирятинського ліцею.
  Скрипник Владислав, учень 7 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Л. І. Бугаєвської.

ІІ місце

    Чернега Ольга, учениця 7 класу Гадяцького профіль ліцей імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
 

8 клас

І місце

    Охріменко Олександра, учениця 8 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6.
    Лугівська Юлія, учениця 8 класу Опорного закладу „Великобагачанський ЗЗСО” І-ІІІ ступенів.

ІІ місце

  Шут Андрій, учень 8 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Щербак Неля, учениця 8 класу Опорного закладу „Великобагачанський ЗЗСО” І – ІІІ ступенів.
  Попович Богдан, учень 8 класу Горішньоплавнівської ЗОШ I – III ступенів № 6.
  
Лапко Антон, учень 8 класу ОЗ «Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області».

ІІІ місце

   Васяк Діана, учениця 8 класу Опорного закладу „Горольська гімназія”.
 Сурмач Давид, учень 8 класу Опорного закладу „Горольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області”.
   Попов Костянтин, учень 8 класу Ліцею „Інтелект” Полтавської міської ради.

9 клас

І місце

  Коваленко Гліб, учень 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ – ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей „Політ”).

ІІ місце

   Дʼяченко Єгор, учень 9 класу Спеціалізованої загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
   Скрипник Антон, учень 9 класу Ліцею № 17 „Інтелект” Полтавської міської ради.

ІІІ місце

  Болгов Олег, учень 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
  Галаган Надія, учениця 9 класу Опорного закладу „Кобеляцький ліцей № 1” Кобеляцької міської ради.

 

10 клас

І місце

    Божко Роман, Пирятинська ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області. 
    Шматко Євген, ОЗ "Засульський ліцей ЛМР".
    
Васильєв Кирило, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л. І. Бугаєвської м. Горішні Плавні.

 

ІІІ місце

    Силенко Ангеліна, ОЗ "Великобагачанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів".

    Міхно Марія, Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка.

    Петрова Крістіна, Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.

 

 

УВАГА!
У зв'язку з нестабільною роботою даного сайту МОЖЛИВЕ
ТИМЧАСОВЕ використання (ДУБЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ) сайту на платформі Google за посиланням:

https://sites.google.com/view/pocnttumpor/

 

 

 

 

 

 

 

Обласний дистанційний конкурс з фізики 2021 рік

Лист про обласний дистанційний конкурс з фізики

Положення про проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

Наказ ДОН Про проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

Наказ ДОН про підсумки проведення обласного дистанційного конкурсу з фізики

Дипломи призерів обласного дистанційного конкурсу з фізики готові, можна забрати

В електронному вигляді дані дипломи можна скачати за ПОСИЛАННЯМ

Дипломи призерів обласного дистанційного конкурсу з фізики 2020 року можна скачати за ПОСИЛАННЯМ

  З 11 до 26 лютого 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний дистанційний конкурс з фізики (далі – Конкурс).
  У Конкурсі брали участь вихованці технічних гуртків закладів позашкільної освіти та учні 7-10 класів закладів загальної середньої освіти, а саме: Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області, Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області, Опорного закладу „Кобеляцький ліцей № 1” Кобеляцької міської територіальної громади, Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області”, Опорного закладу Котелевська гімназія № 1 імені С. А. Ковпака Котелевської селещної ради, Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”, Комунального закладу „Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області”, Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області, Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лохвицької міської ради Полтавської області, Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області, Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лубенської міської ради Полтавської області, Опорного закладу „Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ю. П. Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області”, Опорного закладу „Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області”, Комунального закладу „Полтавська гімназія „Здоров’я” № 14 Полтавської міської ради Полтавської області”, Опорного закладу „Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області”, Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради Полтавської області, Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. С. Новохатька Кременчуцької районної ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”, Полтавської гімназії № 31 Полтавської міської ради Полтавської області, Опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області”, Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області, Недогарківського ліцею Піщанської сільської ради, Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області (всього – 132 учасники).
Конкурс проводився з метою з метою виявлення, розвитку та підтримки учнівської молоді, що цікавиться поглибленим вивченням фізики, формування пізнавальних інтересів учнів, організації їх самостійної пізнавальної діяльності, створення інтерактивного освітнього середовища на основі використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
  Конкурс проводився дистанційно через мережу Інтернет, у два етапи. Учасники реєструвалися та розв’язували завдання першого етапу, що були розміщені на сайті Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Участь у другому етапі брали переможці першого етапу. Завдання другого етапу надсилалися учасникам на електронну адресу, вказану ними в Google формі онлайн-реєстрації.
При підведенні підсумків, журі враховувало обґрунтованість міркувань, повноту розв’язків та його оригінальність. Завдання не оцінювалося, якщо пояснення і обґрунтування розв’язків були однакові у кількох учасників.
  Переможці Конкурсу в особистому заліку визначалися журі за найбільшою сумарною кількістю балів, набраних кожним учасником, за виконання двох етапів Конкурсу у відповідних навчальних класах.
  За підсумками протоколів та рішень журі визначено призерів:

І місце

  Пархоменко Аріна, учениця 7 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
   Мельник Дмитро, учень 7 класу Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області.
   Семенова Ярослава, учениця 7 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області.
   Галаган Надія, учениця 8 класу Опорного закладу „Кобеляцький ліцей № 1” Кобеляцької міської територіальної громади.
 Васильєв Кирило, учень 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Шовкопляс Олександр, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”.

ІІ місце

  Некрасов Павло, учень 7 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
   Попович Богдан, учень 7 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Семененко Каріна, учениця 7 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області”.
  Слюсаренко Дар’я, учениця 8 класу Опорного закладу Котелевська гімназія № 1 імені С. А. Ковпака Котелевської селещної ради.
  Оленич Юлія, учениця 9 класу Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
  Українець Богдан, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”.

ІІІ місце

  Авраменко Артем, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Драчко Марина, учениця 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Калініченко Анна, учениця 7 класу Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
  Сурмач Давид, учень 7 класу Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
   Лук’яненко Дар’я, учениця 8 класу Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
   Мілевська Вікторія, учениця 8 класу Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
  Стоян Анна, учениця 8 класу Хорольської гімназії Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
  Критинка Євгенія, учениця 9 класу Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лохвицької міської ради Полтавської області.
  Попенко Євгеній, учень 9 класу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області.
  Ринкевич Анастасія, учениця 10 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Шаповалов Владислав, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”.