Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2019-05-26, 3:07 AM
Вітаю Вас, Гість

Розкрити здібності та нахили юних талантів допомагають наші педагоги.

Керівник гуртка "Кераміка"
 

Ардашева Ірина Михайлівна

Працює в закладі з 2007 року. Ірина Михайлівна талановитий учитель, професіонал, успішно здійснює організацію роботи гуртка.

Педагогічна проблема, над якою працює Ардашева І.М. звучить начтупним чином: "Особливості традиційної опішнянської кераміки, її форми та розпис, озвучування".

 

На заняттях Ірина Михайлівна розвиває творчі здібності вихованців через види образотворчої діяльності: малюнок, ліплення, декоративний розпис; навчає законам перспективи, композиції, градації кольору і світлотіні; розвиває пізнавальний інтерес через знайомство з різними видами образотворчої діяльності, різноманіттям художнього матеріалу і прийомами роботи з ними; формує художній смак і дбайливе ставлення до творів мистецтва, залучає дітей до світу образотворчого мистецтва через тематичні бесіди, пізнавальні ігри, через твори народної творчості; формує у дітей знання художньої мови; пробуджує в кожній дитині творчу уяву, художній інтерес, образне мислення.

 

 

Керівник гуртка авіамоделювання

 

Бавикін Анатолій Вячеславович

 

Працює в закладі з 1986 року. І за весь цей час Анатолій Вячеславович виховав не одне покоління юних підкорювачів неба. Він переконаний,щоб бути хорошим педагогом , треба любити те, що викладаєш та любити тих, кому викладаєш.

 

Бавикін А.В. в роботі з дітьми прагне досягти взаєморозуміння, взаємодовіри, захоплення вихованців зробити джерелом розумового задоволення та духовної радості, і в результаті виховати самодостатню Людину. Він запевняє, що любов виховується любов'ю, а доброта - добротою і нагадує: частіше вдивляйтеся в небо, воно ближче, ніж ми гадаємо.

Керівник художньої студії "Керамік"
 

Матвієнко Ірина Анатоліївна

Працює в закладі з 2002 року. Ірина Анатоліївна в роботі студії дотримується свого педагогічного кредо: відчути в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися й розквітнути. Мабуть, саме тому з аудиторії, де проводяться заняття гуртків кераміки часто лунає пісня і дитячі дзвінкі голосочки чути з ранку і до вечора.

Педагогічна проблема, над якою працює Матвієнко І.А. звучить досить просто, але об'ємно: "Сучасна керамічна іграшка".

 

При спілкуванні з вихованцями Ірина Анатоліївна прагне досягти взаєморозуміння, довіри; забезпечити доброзичливу, невимушену атмосферу. Як результат - маленькі митці створюють цікаві творчі роботи. 

 

Керівник гуртка початкового технічного моделювання
Керівник гуртка моделювання одягу
 

Гецелевич Лариса Леонідівна

 

Працює в Центрі з 2015 року. Лариса Леонідівна виховує в закладі самих маленьких гуртківців. Вона в досить  цікавих ігрових та інтерактивних фомах занять запрошує діток пізнати  науку, техніку та творчість і вважає, що саме в молодшому шкільному віці потрібно робити акцент на розвиток аналітичного та критичного мислення. 

Гецелевич Л.Л. працює над досить актуальною проблемою: "Формування творчого мислення вихованців шляхом використання інтерактивних методик та інноваційних технологій" і розв'язує її, розвиваючи дитину, як неповторну індивідуальність, формуючи в  неї творчий потенціал та прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Лариса Леонідівна на заняттях прагне створити сприятливий психологічний клімат довіри, взаємоповаги, активного творчого середовища, в якому кожен вихованець має можливість краще зрозуміти себе, визначитися зі своїми можливостями та інтересами, прокласти власний шлях у майбутнє.

 

 
Керівник гуртка м'якої іграшки "Фантазія" та початково-технічного моделювання
 

Радостєва Євгенія Валеріївна

 

Працює в Центрі з 1996 року. На заняттях гартка "Фантазія" завжди панує атмосфера творчості та доброти. Євгенія Валеріївна завжди стимулює розвиток творчості своїх вихованців та допомагає втілювати дитячі фантазії в життя. Вона вчить розуміти красу оточуючого світу, отримувати задоволення від можливості робити подарунки, любити своїх батьків та поважати старших.

І навіть педагогічне кредо Євгенії Валеріївни підкреслює основу її взаємодії з вихованцями: "Найщасливіші люди – ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі своєї душі".

 

 
 
Керівник студії "Дизайн"
 

Романовська Тетяна Миколаївна

 

Працює в нашому закладі з 1993 року. Якщо комусь і під силу з нічого зробити шедевр, то це Тетяні Миколаївні. Вона ніколи не зупиняється на досягнутому і залюбки розвиває цю якість у вихованцях. На заняттях Тетяна Миколаївна прагне донести до кожної дитини знання, досвід і практичні вміння. "Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина - неповторна", - часто говорить вона словами видатного українського педагога В. Сухомлинського.