Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2023-02-04, 5:52 AM
Вітаю Вас, Гість

Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії” січня 2022 року

Положення про проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

Заявка та анкета учасника (завантажити)

 

Лист Полтавського ОЦНТТУМ ПОР про проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

ПРОГРАМА проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

Наказ ДОН Про проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії" від 31.12.2021 №455

 

Наказ Полтавського ОЦНТТУМ ПОР Про проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

Наказ ДОН Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

Призери конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Дипломи будуть виготовлені пізніше.  Їх скан-копіїй будуть розміщені тут на сайті, а паперовий варіант потрібно забрати у нас.

Учасники конкурсу народжені грамотами Полтавського ОЦНТТУМ ПОР.

Грамоти будуть тільки в електронному вигляді, і розміщені тут на сайті.

 

Наказ Полтавського ОЦНТТУМ ПОР "Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

 

Грамоти учасників обласного конкурсу "Космічні фантазії" (завантажити, тільки в електронному варіанті)

 

ПРОТОКОЛИ КОНКУРСУ (перевірте правильність закладу освіти призерів, для правильного виписування дипломів!)

ПРОТОКОЛ Номінація "Образотворче мистецтво" за ПОСИЛАННЯМ

 

ПРОТОКОЛ Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво" за ПОСИЛАННЯМ

 

ПРОТОКОЛ Номінація "Література, журналістика" за ПОСИЛАННЯМ

 

ПРОТОКОЛ Номінація "Комп'ютерна графіка" за ПОСИЛАННЯМ

 

ПРОТОКОЛ Номінація "Фото-, відео-, та кіномістецтво" за ПОСИЛАННЯМ

 

 

Інформація про участь у фінальному Всеукраїнському етапі конкурсу "Космічні фантазії" (корисні посилання)

Зміни у Положення Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»-2022! (м. Київ) за ПОСИЛАННЯМ

Положення Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»-2022! (м. Київ)  Дані зміни будуть внесені в обласні положення про даний конкурс у наступному 2023 році.

Підготовка робіт у Києві для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу буде відповідність змінам у Всеукраїнському Покладеному 2022 році, відібратися за найкращі роботи з 1-го обласного призеру. Роботи, відправні до м. Київ, не повертаються!

Роботи учасників - призерів Всеукраїнського етапу конкурсу Космічні фантазії в минулому році 2021 за ПОСИЛАННЯМ 

 

 

 

 

 

Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”   2021 рік

Лист про Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”

Положення про проведення обласного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

Наказ ДОН Про проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії”

 Дипломи призерів конкурсу "Космічні фантазії" підписані, можна забирати.
Електронні варіанти даних дипломів можна скачати за ПОСИЛАННЯМ,
для цього потрібен Google акаунт

Дипломи призерів конкурсу "Космічні фантазії" 2020 року

Наказ ДОН Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії”

08 лютого 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний заочний конкурс „Космічні фантазії” (далі – Конкурс).
 У фойє Центру було організовано фотозону з робіт учасників Конкурсу.

В конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Станції юних техніків м. Миргорода, Карлівської районної станції юних техніків, Пирятинської станції юних техніків, Великобагачанської станції юних техніків, Позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області”, Гадяцького Будинку дитячої та юнацької творчості, Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області”, Полтавського міського Центру позашкільної освіти, Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавського району Полтавської області, Багачанського Першого ЗЗСО І-ІІ ступенів Великобагачанська ОТГ, Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, Кротівщинської ЗОШ І-ІІІ Великобагачанської районної ради, Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області, Гребінківської Станції юних техніків, Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24, Тарасенківської ЗОШ І-ІІ ступенів Оржицької селищної ради Полтавської області, Опорного закладу „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”, Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради, Опорного закладу освіти „Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області”, Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Божківського Навчально-виховного комплексу Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Михайлівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Полтавської області, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (75 учасників).
  Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків; зацікавлення дослідженнями Землі і космосу; популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук; підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, прагне розвинути свій духовний світ; сприяння реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України.
 Програмою Конкурсу було передбачено визначення кращих творчих робіт учасників у молодшій і старшій віковій групі в номінаціях: література, журналістика; образотворче мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; фото-, відео- та кіномистецтво; комп’ютерна графіка.
  Деякі роботи, прислані учасниками Конкурсу, не відповідали вимогам Положення про проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії”, мали реферативний характер та з використанням інтернет-джерел. 
  На підставі підсумкових протоколів та рішень журі у номінаціях:

Номінація „Література, журналістика”

Старша вікова група

І місце

Іщейкіна Анна, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, літературна студія „Перевесло”, з роботою „Запалювачі зірок”.

Молодша вікова група

І місце

Дергай Ангеліна, учениця 6 класу Багачанського Першого ЗЗСО І-ІІ ступенів Великобагачанської ОТГ, з роботою Поетична збірка „Космічний турист”.

Пархоменко Вікторія, учениця 6 класу Опорного закладу освіти „Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області”, гурток журналістики „Едельвейс”, з роботою „Казка про Зірочку”. 

ІІ місце

Васьковська Маргарита, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, учениця 5 класу Миргородської СШ № 5, „Теледебют”, з роботою „Космічний пришелець”.

Номінація „Образотворче мистецтво”

Старша вікова група

І місце

Федченко Вікторія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток „Колорит” з роботою „Космічна подорож”.

Ворона Катерина, вихованка Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва „Соняшник”, з роботою „Космічні простори”.

Васюк Іванна, учениця 10 класу Кротівщинської ЗШО І-ІІІ Великобагачанської районної ради, з роботою „Космічні краєвиди.

ІІ місце

Саєнко Марія, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського”, гурток образотворчого мистецтва, з роботою „Глибини нашого всесвіту”.

Старостіна Дар’я, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського”, гурток образотворчого мистецтва, з роботою „Міжпланетні подорожі”.

Тельцова Дарія, учениця 8 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „Зоряний храм”.

Іванченко Марина, учениця 10 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „Паралельні світи”.

Михайленко Софія, учениця 10 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „Незнайомка з інших світів”.

Жорняк Анна, учениця 10 класу Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів”, з роботою „Космічний сон”.

ІІІ місце

Михайлик Анна, вихованка Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, гурток „Здоровим будь!”, з роботою „В космічному просторі”.

Петренко Каріна, учениця 7 класу Божківського Навчально-виховного комплексу Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „Загадковий космос”.

Ганущак Єлизавета, учениця 9 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „Сузірʼя планет”.

Товстошкур Владислава, учениця 8 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „Космічна гавань”.

П’ятак Давид, учень 8 класу Опорного закладу „Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”, з роботою „У пошуках життя”.

Орлова Анніта, учениця 7 класу Опорного закладу „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”, з роботою „Космос”.

Кирилюк Аделіна, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, учениця 8 класу Кременчуцької гімназії № 9, з роботою „Парад планет”.

Гальченко Валерія, учениця 8 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, з роботою „Космічні мандри”.

Чигрин Анна, учениця 7 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Космічні краєвиди”.

Куницька Марія, учениця 7 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Космічні мрії”.

Молодша вікова група

І місце

Пляшник Олександра, вихованка Комунальної Установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості”, гурток „Декоративно-прикладне мистецтво”, учениця 6 класу Березоволуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, з роботою „Таємниці Всесвіту”.

Радзієвська Дарина, учениця 6 класу Михайлівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Полтавської області, з роботою „Мрійте і Мрії здійсняться…”.

ІІ місце

Смірнова Анісія, вихованка Великобагачанської Станції юних техніків, учениця 4 класу Великобагачанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, з роботою „Космічний простір”.

Лопушняк Уляна, вихованка Комунальної Установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, учениця 5 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова, гурток „Декоративно-прикладне мистецтво”, з роботою „Космічний простір”.

Щербина Софія, учениця 5 класу Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоселівської ОТГ, Полтавського району, з роботою „Космічні мрійники”.

Журавель Крістіна, учениця 7 класу Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоселівської ОТГ, Полтавського району, з роботою „Подорож в майбутне”.

Колективна робота: Єлманов Микита, Сулима Анна, Макаров Данило, вихованці Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавського району Полтавської області, гурток „Образотворче мистецтво”, з роботою „Космос очима дітей”.

Сахно Лілія, учениця 2 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області, з роботою „Космічна зустріч”.

Скрипай Денис, учень 4 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області, з роботою „На просторах космосу”.

ІІІ місце

Бобир Анастасія, вихованка Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, гурток „Живопис”, учениця 4 класу Лубенського ЗЗСО № 4, з роботою „Сузір’я планет в руках у Сонця”.
 

Чугунова Анастасія, вихованка Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, гурток „Живопис”, учениця 4 класу Лубенського ЗЗСО № 4, з роботою „Космічний затишок”.

Петренко Богдана, вихованка Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, гурток „Живопис”, учениця 4 класу Лубенської загальноосвітньої школи № 10, з роботою „Інопланетний кіт”.

Тен Валерія, вихованка Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва „Соняшник”, з роботою „Кольори космосу”.

Миронець Тетяна, учениця 5 класу Божківського Навчально-виховного комплексу Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „Космічна подорож”.

Боргун Анна, вихованка Пирятинської станції юних техніків, гурток „Космічне макетування та моделювання”, учениця 5 класу Пирятинського ліцею, з роботою „Космічний світ”.

Кононенко Софія, учениця 6 класу Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів”, з роботою „Притулок у всесвіті”.

Михолат Євгеній, учень 5 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Ніч на планеті”.

Куницька Ольга, учениця 5 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Моя ракета”.

Кравець Вікторія, учениця 6 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Мрії збуваються”.

Тищенко Владислава, учениця 6 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, з роботою „Кольоровий всесвіт”.

Номінація „Декоративно-прикладне мистецтво”

Старша вікова група

І місце

Маніцина Анастасія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, з роботою „Космонавт”.
 

Колективна робота: Кушнір Богдан, Колодій Катерина, учні 9 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, гурток декоративно-ужиткового мистецтва, з роботою „Комета Галлея”.

Молодша вікова група

І місце

Колективна робота: Єлманова Альона, Олійник Єгор, Дзюба Станіслав, вихованці Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавського району Полтавської області, гурток „Початкове технічне моделювання”, з роботою „За мріями до зірок”.

ІІ місце

Буценіна Мілана, вихованка Полтавського міського Центру позашкільної освіти, учениця 3 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області, гурток „БісерОК”, з роботою „Модель Сонячної системи”.

Білокоз Дар’я, вихованка Полтавського міського Центру позашкільної освіти, учениця 4 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області, гурток „Дарунок”, з роботою „Сонячна система”.

Колективна робота: Цеба Іван, Гречка Маргарита, Войтович Максим, Шевчук Ольга, Коробочка Уляна, Гудименко Русаліна, вихованці гуртка „Паперопластика” Карлівської районної Станції юних техніків, з роботою „Космічна ейфорія”.

Іванов Олександр, вихованець Карлівської районної станції юних техніків гурток „Основи столярної справи”, з роботою „Робот Розумний помічник”.

Колективна робота: Пономарьова Маргарита, Веселова Ангеліна, Касьян Марія, вихованки Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, гурток „Початкове технічне моделювання”, учениці 1-4 класів Тростянецької філії Щербанівського ліцею, з роботою „Будова Сонця”.

Білоусько Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 3 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 Полтавської міської ради Полтавської області гурток „Креатив”, з роботою „Планета Земля в космосі”.

ІІІ місце

Кібальник Валерія, вихованка Великобагачанської Станції юних техніків, гурток „Початкове технічне моделювання”, учениця 4 класу Великобагачанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, з роботою „Дівчинка Луна”.

Семергей Іванна, вихованка Великобагачанської Станції юних техніків, гурток „Початкове технічне моделювання”, учениця 6 класу Великобагачанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, з роботою „Місячний поцілунок”.

Гузьома Соломія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, гурток „Дарунок”, учениця 3 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області, з роботою „Мій космос”.

Колективна робота: Марченко Олена, Слинько Олександра, вихованки Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавського району Полтавської області, учениці 3 класу Диканського НВК імені М. В. Гоголя, гурток „Рукоділля”, з роботою настільна гра „Космічні пригоди”.

Номінація „Фото-, відео- та кіномистецтво”

Старша вікова група

І місце

Колективна робота: Маніцина Анастасія, Олексюк Ангеліна, вихованки Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки” з роботою „Зоряне небо”.
 

ІІ місце

Вакуленко Денис, учень 8 класу Опорного закладу „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”, з роботою „Мої космічні фантазії”.

Троцький Олексій, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, учень 8 класу Комунального Закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, фотогурток „Юніор”, з роботою „Чи є життя на Місяці”.

Вишня Соф’я, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 9 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області, фотогурток „Юніор”, з роботою „Політ до Місяця”.
 

ІІІ місце

Тур Євгенія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Фоторепортер”, учениця 9 класу Білоцерківської ЗОШ, з роботами „Надвечір’я” та „Голоси космосу заворожують”.

Колективна робота: Зайченко Анастасія, Наконечна Юлія, вихованки Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Теледебют”, учениці 10 класу Миргородської СШ № 5, з роботою „Радіорепортаж із місця події”.

Колективна робота: Дрожжа Таїсія, Зайченко Анастасія, Гоністратенко Карина, вихованки Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Теледебют”, з роботою „Репортаж про надзвичайну подію у музеї”.

Сидоренко Ангеліна, учениця 9 класу Тарасенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької селищної ради Полтавської області, з роботою „Цікаві природні явища”.

Любаєва Аліна, учениця 11 класу Комунального Закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24”, з роботою „Краса поруч!”.

Молодша вікова група

І місце

Галян Софія, вихованка Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, гурток „Юні фотоаматори” з роботою „Сонячна система”.

Номінація „Комп’ютерна графіка”

Старша вікова група

ІІ місце

Олексюк Ангеліна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, з роботою „Геодезист на Марсі”.

ІІІ місце

Біляков Ілля, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, з роботою „Житель космічної станції”.

Семиволос Артем, вихованець Гребінківської Станції юних техніків, учень 8 класу Гребінківської ЗОШ № 4, з роботою „Творець”.

Дрожжа Таїсія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Фоторепортер”, учениця 8 класу Миргородської ЗОШ №9, з роботами „Осінній етюд”, „Ранок у полі”, „І що ж ти від мене хочеш?”.

Тур Євгенія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Фоторепортер”, учениця 9 класу Білоцерківської ЗОШ, з роботою „На окраїні села”.

Пигинька Аліна, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської Ради, гурток „Фоторепортер”, учениця 11 класу Петрівцівської ЗОШ, з роботою „Ти дивися, ще й балакає”, „Надвечір’я”, „Прийом Так виглядають черешні, що цвітуть”.

Терещенко Володимир, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, гурток „Комп’ютерна Грамотність”, учень 9 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Полтавської міської ради Полтавської області, з роботою „Глибини Всесвіту”.

Молодша вікова група

ІІ місце

Богатирьов Тимур, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, з роботою „Інженер у космосі”.

ІІІ місце

Цьохла Максим, вихованець Гребінківської Станції юних техніків, учень 4 класу, Гребінківської ЗОШ № 4, з роботою „Із сузір’я Близнюків”.