Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2023-09-28, 4:31 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 3 » Країна позашкілля
4:22 PM
Країна позашкілля

Країна позашкілля

 

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді – заклад позашкільної освіти, основним напрямком якого є науково-технічний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності, розвитку їхніх творчих здібностей, розширення наукового світогляду, формування стійкого інтересу до пошукової діяльності, оволодіння практичними уміннями та навичками з технічних видів спорту, популяризації, подальшого розвитку та активізації декоративно-ужиткового мистецтва у закладах позашкільної освіти області.

  Напередодні Дня захисту дітей до Центру завітали наші давні друзі – учні Тростянецького  навчально-виховного комплексу Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області. Гостинно зустріла та познайомила із закладом дітлахів Романовська Тетяна Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи.

  Учні відвідали виставкову залу, яка демонструє різноманіття талантів і творчих здібностей  наших вихованців та вміння педагогічного колективу зацікавити дітей гуртковою роботою. Також діти відвідали фотостудію, колективну радіостанцію, де змогли прослухати, як працюють в аматорському ефірі радіоаматори, комп'ютерний клас, майстерню кераміки.

    

  Потім охоче складали з паперу веселих літніх метеликів під керівництвом педагогів Радостєвої Євгенії Валеріївни та Джгереної Світлани Миколаївни.

 

  А Гецелевич Лариса Леонідівна, керівник гуртка початково-технічного моделювання,  навчила рятуватися від спеки за допомогою найпростіших віял, зроблених своїми руками.

  

  Та найбільше захоплення та радість викликали запуски ракет (керівник гуртка Фирсов Ігор Іванович) та польоти радіокерованих літаків (керівник гуртка Бавикін Анатолій В’ячеславович).

       

  Тож  чекаємо на вас, дорогі друзі, в новому навчальному році! Буде весело та цікаво!

Бо ми – позашкілля! Ми – дружня  родина!
Бо ми – це весела маленька країна!
І Центр наш є місцем крилатої мрії,
Тут зріють таланти, міцніють надії.

 

Переглядів: 418 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0