Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2018-07-21, 7:49 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 9 » Обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту
5:09 PM
Обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту

Обласні змагання учнівської молоді з  ракетомодельного спорту

 04-06 травня 2018 року в с. Марківка Полтавського району Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради були проведені обласні змагання учнівської молоді з  ракетомодельного спорту.

  У змаганнях брали участь Кременчуцький міський ЦПО, Лубенська міська СЮТН, Великобагачанська СЮТ, Зіньківська районна СЮТ, Гребінківська СЮТ, Полтавський ОЦНТТУМ.
 Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі ракетомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації ракетомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
    Програмою змагань було передбачено :
- проведення стендової оцінки ракетомоделей,
- особисто-командна першість ракетомоделей з класів:
- на тривалість польоту на стрічці – клас S-6-A; 
- на тривалість польоту на парашуті – клас “Салют –А/2“; 
- на тривалість польоту на стрічці – клас “Планета-В“; 
- на реалізм польоту − модель-напівкопія.
   Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань. Командна першість визначалась за найбільшою сумою трьох кращих результатів особистої першості.

  За підсумками нагороджено переможців змагань грамотами Центру та медалями:

у класі моделей S-6-A:
1 місце – Д'яченко Денис (Кременчуцький МЦПО);
2 місце – Василенко Марк (Кременчуцький МЦПО);
3 місце – Кудря Максим (Полтавський ЦНТТУМ ПОР).

у класі моделей Салют-А/2:
1 місце – Пасечник Руслан (Кременчуцький МЦПО);
2 місце – Ігнатьєв Владислав (Кременчуцький МЦПО);
3 місце – Горбатенко Ростислав (Полтавський ЦНТТУМ ПОР).

у класі моделей Планета-В:
1 місце – Василенко Марк (Кременчуцький МЦПО);
2 місце – Діденко Станіслав (Великобагачанська СЮТ);
3 місце – Марченко Денис (Великобагачанська СЮТ).

у класі моделей Напівкопія:
1 місце – Пасечник Руслан (Кременчуцький МЦПО);
2 місце – Ігнатьєв Владислав (Кременчуцький МЦПО);
2 місце – Марченко Денис (Великобагачанська СЮТ).

  Нагороджено грамотами Полтавського ОЦНТТУМ переможців змагань в командному заліку:
І місце – Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Великобагачанська СЮТ,
ІІІ місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР. 

   

Переглядів: 68 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0