Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2018-09-23, 3:38 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Серпень » 30 » Обласні змагання з автомобільного спорту "Картинг"
12:01 PM
Обласні змагання з автомобільного спорту "Картинг"

Обласні змагання з автомобільного спорту "Картинг"

   18-19 серпня 2018 року на базі Полтавського СТК "Лтава"
(с. Розсошенці) пройшов ІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг).

   В них брали участь делегації від м. Гадяча, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти "Лідер", Козельщинського спортивно-технічного клубу "Темп" Козельщинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Новосанжарської районної станції юних техніків, Полтавського СТК "Лтава", Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, а також спортивно-технічні клуби з міст: Київ, Чернігів, Кам'янське, Олександрія, Одеса, Дніпро, Чернівці, Павлоград, Покровськ, Харків.

  Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

   Програмою змагань було передбачено:

- проведення технічної оцінки автомобілів,

- особисто-командна першість автомобілів з класів:

"Піонер-Н",

"Піонер-Б",

"Кадет",

"Безкоробка-Ю",

"Безкоробка",

"Коробка 125",

"Популярний-юнаки",

"Популярний",

"4Т".

   За результатами змагань нагороджено переможців та призерів ІІ етапу відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) грамотами Центру:

В класі   "Піонер-Н"

І місце – Постановська Вікторія, ЦНТТУМ "Сфера" м. Київ,

ІІ місце – Черниш Михайло, Дніпрокарт м. Кам'янське,

ІІІ місце – Фаткулін Тимофій, ОЦНТТУМ м. Чернігів,

В класі   "Піонер-Б"

І місце – Каплін Артем, Кременчуцький МЦПО "Лідер",

В класі   "Кадет"

І місце – Севастяненко Владислав, БДЮТ м. Олександрія,

ІІ місце – Мельниченко Нікіта, Новосанжарська СЮТ,

ІІІ місце – Яригін Владислав, "Темп" смт. Козельщина,

В класі  "Популярний-Ю"

І місце – Кравченко Павло, "Темп" смт. Козельщина,

ІІ місце – Левченко Андрій, м. Одеса,

ІІІ місце – Демець Микита, Кременчуцький МЦПО "Лідер",

В  класі  "Безкоробка-Ю"

І місце – Лобач Данило, "Темп" Козельщинського БДЮТ,

ІІ місце – Бурнос Олексій, ДЮСШ м. Суми,

ІІІ місце – Поляков Денис, ЦНТТУМ "Сфера" м. Київ,

В класі "Популярний"

І місце – Галустян Кирило, ДЮСШ м. Суми,

ІІ місце – Шуба Ярослав, ОЦНТТУМ м. Чернігів,

ІІІ місце – Гузь Андрій, СТК "Лтава" м. Полтава,

В класі "Безкоробка"

І місце – Євтєхов Віталій, "Промарматура" м. Дніпро,

ІІ місце – Кучеревський Олександр, карт-клуб "Захід" м. Чернівці,

ІІІ місце – Полоз Георгій, ОЦНТТУМ м. Чернігів,

В класі   "Коробка-125"

І місце – Дерюга Олександр, "Лідер" м. Харків,

ІІ місце – Телюк Ілля, "Лідер" м. Харків,

ІІІ місце – Іванченко Владислав, "Кононець моторспорт" м. Київ,

В класі "4Т"

І місце – Чмир Павло, м. Павлоград,

ІІ місце – Попова Юлія, м. Павлоград.

Переглядів: 22 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0