Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2023-02-04, 4:35 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Лютий » 6 » Обласний конкурс Космічні фантазії
11:45 AM
Обласний конкурс Космічні фантазії

Обласний конкурс Космічні фантазії

    З 21 до 31 січня 2022 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний заочний конкурс „Космічні фантазії” (далі – Конкурс).
    В конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти, всього 162 учасника.
   Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків; зацікавлення дослідженнями Землі і космосу; популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук; підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, прагне розвинути свій духовний світ; сприяння реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України.
   Програмою Конкурсу було передбачено визначення кращих творчих робіт учасників у молодшій і старшій віковій групі в номінаціях: література, журналістика; образотворче мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; фото-, відео- та кіномистецтво; комп’ютерна графіка.
   Деякі роботи, прислані учасниками Конкурсу, не відповідали вимогам Положення про проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії”, мали реферативний характер та з використанням інтернет-джерел.
   За результатами оцінювання присланих робіт журі Конкурсу визначило призерів у молодшій та старшій віковій групі в номінаціях:

Номінація „Література, журналістика”

Старша вікова група

І місце

   Колективна робота групи ОГ-24 Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Дотик до Всесвіту”.

ІІ місце

  Хлопко Аліна, учениця 10 класу Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М. Л. Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області, з роботою „Космос – це простір для мрій”.

ІІІ місце

  Чаричанська Дарія, учениця опорного закладу „Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Білицької селищної ради”, з роботою „БІ-2 не буде…”.
  Богаєнко Софія, вихованка гуртка „МАН” Станції юних техніків Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, з роботою „Шлях у Космос”.
  Кривчун Кристина, учениця Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Пісня „Всесвіт – це ми!”.

Молодша вікова група

І місце

   Верменич Софія, учениця Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Тумбарам”.
  Ощинський Владислав, учень 2 класу Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області, з роботою „Пригоди друзів Джона та Салі на Марсі”.
  Кизим Анна, учениця 6 класу Пирятинського ліцею № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області, з роботою „Космічна історія”.
  Герасімов Євген, вихованець гуртка літературної творчості „Ластівка” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді,  з роботою „Казка „Фантастичні пригоди хлопчика Жеяна та його друга Смайлика”.
  Тішевський Костянтин, учень 2 класу Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу „Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради” Полтавської області, з роботою „Акровірш „Просто космос”.

ІІ місце

   Чеверда Іван, учень 7 класу Лубенської загальноосвітньої школи 
І-ІІІ ступенів № 8 Лубенської міської ради Полтавської області, з роботою „Вірш „Ведмежа сім’я”.
  Васьковська Маргарита, вихованка гуртка „МАН” Станції юних техніків Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, учениця 6 класу Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області, з роботою „Всесвіт”.

ІІІ місце

  Болобан Марія, учениця Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, гурток „Виразне читання”, з роботою „Космічна пригода”.
  Копко Анна, учениця 7 класу Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М. Л. Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області, з роботою „До зірок”.
  Телюк Олександр, учень 2 класу Опорного закладу „Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради” Полтавської області, з роботою „Космос”.

Номінація „Комп’ютерна графіка”

Старша вікова група

І місце

  Богатирьов Тимур, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, учень 8 класу Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Страж космос”.
  Крутікова Софія, учениця 9 класу Попівської гімназії № 2 Карлівської міської ради, з роботою „На межі реальності й фантастики”.

ІІ місце

  Клімович Таїсія, учениця 9 класу Кременчуцького ліцею № 10 „Лінгвіст” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Space miracles”.
  Палапа Поліна, учениця Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Невідомий вимір”.

ІІІ місце

  Литовченко Олександр, вихованець гуртка „Комп’ютерна грамотність” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, учень 9 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа 
І-ІІІ ступенів № 22 Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Зоряні надії”.

Молодша вікова група

І місце

  Строкотова Софія, учениця 7 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Далекі світи”.
  Гавінський Олексій, вихованець гуртка „Паперовий світ” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, учень 3 класу ліцею № 17 „Інтелект” Полтавської міської ради, з роботою „Життя в космосі”.

ІІ місце

  Лавринець Анастасія, вихованка гуртка графічного дизайну „Оригінальні штуки” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Я в космосі”.
  Михайловська Аліна, учениця 6 класу Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області, з роботою „Великий Ківш”.

Номінація „Фото-, відео- та кіномистецтво”

Старша вікова група

І місце

  Бегам Давид, вихованець гуртка графічного дизайну „Оригінальні штуки” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Досліджуючи космос”.
  Веденкіна Вікторія, учениця 11 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Галактичні пригоди”.

ІІІ місце

  Бощук Микита, учень 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвсько Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Загадковий Місяць”.
  Задорожній Максим, учень 8 класу Опорного закладу „Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Сенчанської сільської ради Полтавської області, гуртка „Юні фотоаматори”, з роботою „Де живе Том Соєр?”.
  Бережна Алевтина, вихованка гуртка  „Фотоаматори” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, учениця 11 класу Лубенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Лубенської міської ради Полтавської області, з роботою „Хоче не хочеш, а летіти доведеться”.
  Рубальська Маргарита, вихованка гуртка „Фотоаматори” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, учениця 9 класу Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області, з роботою „Космічний сон учениці”.
  Логінова Наталія, вихованка гуртка „Теледебют” Станції юних техніків Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, учениця 7 класу Миргородської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 Миргородської міської ради Полтавської області, з роботою „Осінній калейдоскоп”.
  Жаботинська Надія, учениця 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Чарівні миті життя”.

Молодша вікова група

ІІІ місце

  Бутурлим  Тетяна, учениця 5 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Місячні візерунки”.
  Мельник Олексій, вихованець фотогуртка  „Юніор” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, учень 4 класу ліцею № 17 „Інтелект” Полтавської міської ради, з роботою „Інопланетянин”.

Номінація „Образотворче мистецтво”

Старша вікова група

І місце

  Колективна робота: Зарудний Олег, Манойло Іванна, Дахно Анастасія, вихованці художньої студії  „Первоцвіт Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків, з роботою „Співпраця. Створення додаткових джерел енергії”.
  Бодюл Крістіна, учениця 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Мрія про інші світи”.
  Пономаренко Олександр, вихованка студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, з роботою „Нам все під силу”.
  Овчаренко Вікторія, учениця 11 класу Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Космос в моїй уяві”.
  Борблик Діана, вихованка художньо-естетичної студії „Колорит”, учениця 10 класу Якимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області, з роботою „Ми – діти Галактики”.

ІІ місце

  Демченко Ярослав, учень 8 класу комунального закладу „Ісковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради”, з роботою „Містичний Всесвіт”.
  Голубицька  Валерія, вихованка зразкового художнього колективу, гуртка „Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва „Барвінок”, Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, з роботою „Космічні почуття”.
  Андрієвська Катерина, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради, учениця 11 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „Гімн першовідкривачам космосу”.
  Клюшник Ілона, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради, учениця 7 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „У космосі”.
  Пасько Кіра, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради, учениця 9 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „Космічні простори”.
  Дильченко Юля, учениця Комунального заклауд „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Дотик до всесвіту”.
  Шахватова Анна, учениця 11 класу Ліцею № 14 „Здоров'я” Полтавської міської ради, з роботою „Хто шукає, той завжди знайде”.
  Кирилюк Аделіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцького району Полтавської області, учениця 10 класу Кременчуцької гімназії № 19 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Інопланетний гість”.
  Орещенко Дар’я, учениця 9 класу Супрунівського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради, з роботою „Космічна казка”.

ІІІ місце

  Куницька Марія, учениця 7 класу Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради Полтавської області, гурток декоративно-прикладного мистецтва „Творчі долоньки”, з роботою „Вперед, до зірок”.
  Петренко Каріна, учениця 8 класу Божківського ліцею (опорного закладу) Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „Космічний човен”.
  Іващенко Богдана, учениця 8 класу Байрацького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області, з роботою „Іншопланетні простори”.
  Азарова Катерина, учениця 9 класу Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Мій Всесвіт”.
  Стогній Юлія, учениця 7 класу Опорного закладу „Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради”, з роботою „Неземна краса”.
  Кононенко Софія, учениця 7 класу Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області”, з роботою „Зустріч із космічною красунею”.
  Житній Ярослав, вихованець гуртка „Юні художники” Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, з роботою з роботою „Всесвіте, я з тобою!”.
  Ніколаєнко Єлизавета, вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва „Соняшник” Комунального закладу „Полтавський палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, з роботою „Прихований світ”.
  Кирилюк Аделіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцького району Полтавської області, учениця 10 класу Кременчуцької гімназії № 19 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Dreams”.
  Кайстро Єлизавета, учениця 9 класу, Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Повернення інопланетянина додому”.

Молодша вікова група

І місце

  Бутурлим Матвій, вихованець гуртка „Образотворче мистецтво” Центру позашкільної освіти Гребінківськоїміської ради, учень 3 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, з роботою „Космічний простір”.
  Сахно Лілія, учениця 3 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області, з роботою „Незвіданий Всесвіт”.
  Скрипай Вікторія, учениця 3 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Полтавської області, з роботою „Все в твоїх руках”.
  Гелеверя Софія, учениця Градизької загальноосвітньої школи 
І-ІІ ступенів № 2 Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Космічна прогулянка”.
  Оксьоменко Дмитро, вихованець гуртка „Образотворче мистецтво” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Полтавського району Полтавської області, учень 4 класу Опорного закладу „Диканський НВК імені М. В. Гоголя”, з роботою „Мій загадковий космос”.
  Пальчіков Міхаіл, учень Гімназії № 15 Полтавської міської ради, з роботою „Сатурн”.
  Деньга Вікторія, учениця 6 класу Опорного закладу „Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради”, з роботою „Космічна краса”.
  Коритіна Валентина, учениця 7 класу Якимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області, Художньо-естетична студія „Колорит”, з роботою „Давай дружить”.

ІІ місце

  Марченко Максим, вихованець гуртка „Образотворче мистецтво” Центру позашкільної освіти Гребінківськоїміської ради, учень 2 класу Філії опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2, з роботою „Перша людина на Місяці”.
  Колісник Єлизавета, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, учениця 5 класу Опорного закладу „Велико-багачанський ЗЗСО І-ІІІ ст.”, з роботою „Космічні фантазії”.
  Краснображ Поліна, учениця 7 класу Загальноосвітньої школи 
І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Світ наших думок і почуттів”.
  Калита Єгор, учень 4 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Космічний корабель”.
  Павленко Варвара, учениця 4 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „На зорі космонавтики”.
  Ротай Аріна, учениця 2 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
   Манжос Анастасія, учениця 4 класу Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, студія мистецтв „Фіалка”, з роботою „Космічна мрія”.
  Гончаренко Надія, учениця 5 класу Бричківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради Полтавської області, гурток „Країна майстрів”, з роботою „Космічний парад планет”.
  Крат Вікторія, вихованка гуртка „Декоративно-прикладне мистецтво” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, учениця 3 класу Опорного закладу освіти „Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради”, з роботою „В роздумах про Всесвіт”.
  Фіцнер Вероніка, учениця 6 класу Майбородівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Піщанської сільської ради, з роботою „Вперед у космос!”.
  Радзієвська Дарина, учениця 7 класу Михайлівського ліцею Михайлівської  сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „ Незвіданий Всесвіт в душі кожного”.
  Лобач Дарина, учениця 6 класу Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області”, з роботою „Подорож у космічний простір”.
  Федосенко Дмитро, учень 6 класу Опорного закладу „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”.
  Колективна робота: Нестеренко Михайло, Збарська Мілана, Микитенко Софія, Полов’ян Поліна, вихованці гуртка „Арт-дизайн” Полтавського міського центру позашкільної освіти, учні ліцею № 17 „Інтелект” Полтавської міської ради, з роботою „Космос очима дітей”.
  Лісіченко Анна, вихованка гуртка „Юний дизайнер” Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, учениця 5 класу Полтавського ліцею № 21, з роботою „Космічний Звірополіс”.
  Сліпко Богдан, учень 4 класу Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „Незвідані світи”.
   Середняк Вікторія, учениця 6 класу Комунального опорного закладу „Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області”, з роботою „Загадковий космос”.
  Іванченко Карина, учениця 2 класу Опішнянського ліцею Опішнянської селищної ради Полтавської області, з роботою „Подорож у космос”.
   Сафонова Вікторія, вихованка гуртка „Весела голка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Космічна подорож”.
   Колективна робота: Курпітко Андрій, Кашицин Кирило, вихованці гуртка „Початкового технічного моделювання” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Космічний мобільний додаток для вивчення космосу”.
   Борблик Катерина, учениця 3 класу Якимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області, з роботою „Моя ти Матінко Земля, планета ніжно-голуба”.

ІІІ місце

   Кравцова  Олександра, учениця 7 класу Загальноосвітньої школи 
І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Космічний танець”.
   Тристан Данило, учень 4 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Перший політ у космос”.
   Шапар Діана, учениця 2 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Всесвіт”.
   Ковалевська Інна, учениця 7 класу Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, студія мистецтв „Фіалка”, з роботою „Українці на Марсі”.
   Лянна Іванна, учениця 4 класу Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, студія мистецтв „Фіалка”, з роботою „Космічна місія”.
   Іващенко Дар’я, учениця  Градизької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, гурток „Паперопластика”, з роботою „Невідома галактика”.
   Дружинець Роман, учень 4 класу Комунального закладу „Ісковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради ”, з роботою „На просторах космосу”.
   Бовкун Софія, вихованка зразкового художнього колективу, гуртка „Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва „Барвінок”, Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, з роботою „Мешканець невідомої планети”.
   Кибкало Марія, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради”, учениця 5 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „У космосі”.
   Кузнецова Кароліна, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради”, учениця 4 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „Подорож у космосі”.
  Міценко Аліса, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради”, учениця 3 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області з роботою „У космосі”.
   Ніколаєва Варвара, учениця 2 класу Пирятинського ліцею № 4   Пирятинської міської ради Полтавської області.
   Моторний Віталій, учень 4 класу Пирятинського ліцею № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області, з роботою „Космос очима дітей”.
   Парасочка Аміна, учениця 5 класу Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „Моя незвичайна планета”.
  Мельничук Вікторія, учениця 3 класу Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою „На незвіданій планеті”.
   Милейко Анна, вихованка гуртка „Весела голка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Космічний шлях”.
    Колективна робота: Кривенко Кіра, Жушман Анна, вихованки гуртка „Початкового технічного моделювання” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Міжпланетні маршрути”.
   Пилипенко Діана, учениця 7 класу Якимівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області, художньо-естетична студія „Колорит”, з роботою „Космопейзаж”.

Номінація „Декоративно-прикладне мистецтво”

Старша вікова група

І місце

   Шаденко Маргарита, вихованка гуртка графічного дизайну „Оригінальні штуки” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, учениця 10-А класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Органайзер „Вперед до зірок”.
   Колективна робота: Рокотянський, Владислав, Лук’янчук Мілана, Дзюба Станіслав, вихованці гуртка „Початкове технічне моделювання” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради, з роботою „Прибульці з астероїду „2922 Диканька”.
   Мосюндзь Анна, учениця 8 класу, вихованка гуртка „Країна майстрів” Бричківського навчально-виховного комплексу, Полтавської міської ради, Полтавської області, з роботою „Конкурс Міс Всесвіт”.
   Гончаренко Артем, учень 9 класу, вихованець гуртка „Країна майстрів”, Бричківського навчально-виховного комплексу, Полтавської міської ради, Полтавської області, з роботою „Крізь космічний простір до незвіданих зірок”.
   Медончак Варвара, учениця 9 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” з роботою „Незвідана планета”.
   Бабко Діана, учениця 9 класу, вихованка гуртка „Умілі руки” Рокитненського навчально-виховного комплексу виконавчого комітету Омельницької сільської ради, з роботою „Дружба у Всесвіті”.
  Гадяка Владислава, вихованка гуртка „Весела голка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Всесвітній зліт планет”.

ІІ місце

   Ярошенко Ярослав, вихованець гуртка „Юний художник Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, з роботою „Дорога до зірок”.
  Азарова Катерина, учениця 9 класу Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Космічний слоник”.

Молодша вікова група

І місце

  Колективна робота: Іванов Олександр, Левченко Максим, Бобрицький Анатолій, вихованці гуртка „Основи столярної справи” Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, з роботою „Робот „ВІТЕР”.
  Ревегук Антон, вихованець гуртка „Декоративно-прикладне мистецтво” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, учень 4 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, з роботою „Космічна мандрівка”.
    Ломовський Захар, вихованець гуртка „Юні аматори радіозвʼязку” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Модель космічного апарату „LoZar”.

ІІ місце

   Колективна робота: Пацюра Єлизавета, Ульяненко Вікторія, вихованки гуртка початкового технічного моделювання Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, учениці 5 класу Опорного закладу „Великобагачанський ЗЗСО”, з роботою „Космічна подружка”.
   Колективна робота: Колісник Анна, Шепель Валерія, вихованки Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області, з роботою „У пошуках сонячних променів”.
   Андрусь Марія, вихованка гуртка „Початкове технічне моделювання” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, учениця 2 класу Гадяцької спеціалізованої школи № 2, з роботою „Політ до мрій”.
   Кириченко Андрій, вихованець гуртка „Декоративно-прикладне мистецтво Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, учень 4 класу Опорного закладу освіти „Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради”, з роботою „Космічна фантазія”.
    Колективна робота: Лаврик Евеліна, Костюченко Вікторія, вихованки гуртка „Чарівна майстерня” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, з роботою „Галактика майбутнього”.
   Мар’євський Максим, вихованець гуртка „Оригамі – оригінальний конструктор” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, з роботою „Роботи на космічній станції”.

ІІІ місце 

   Кібальник Валерія, вихованка гуртка початкового технічного моделювання Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, учениця 5 класу Опорного закладу „Великобагачанський ЗЗСО”, з роботою „Корабель прибульців”.
   Стебайло Карина, вихованка гуртка „Рукоділля” Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, з роботою „Простори галактики Молочний шлях”.
   Колективна робота: Титенко Артем, Онищенко Андрій, Васик Олексій, вихованці гуртка „Ракетомоделювання” Козельщинського будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою „Збірна модель космічного корабля APOLLO 11 SATURN V ROCKET”.
  Завора Вероніка, вихованка гуртка „Вовняна майстерня” Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, з роботою „Сонячна система”.
  Забірова Тетяна, учениця 6 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області”, з роботою „Земний оберіг”.
  Гриценко Олександра, вихованка гуртка „Паперовий світ” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, з роботою „Космічний простір”.
     Крутій Олег, вихованець гуртка „Початкове технічне моделювання” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Космічні пригоди”.
   Лугова Анастасія, вихованка гуртка „Початкове технічне моделювання” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою „Прибулець із космосу”.
   Носова Вероніка, вихованка гуртка „Сувенір” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, з роботою „Космічний політ”.

   Найкращі роботи переможців будуть надіслані до Українського молодіжного аерокосмічного обʼєднання „Сузірʼя” м. Київ для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу „Космічні фантазії”.

   Про Конкурс можна дізнатися за посиланням:
http://pocnttumpor.at.ua/index/oblasnij_zaochnij_konkurs_kosmichni_fantaziji/0-114

 

Переглядів: 279 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0