Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-12-11, 1:58 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Обласний конкурс з інформаційних технологій
9:04 PM
Обласний конкурс з інформаційних технологій

Обласний конкурс з інформаційних технологій

  23-25 жовтня 2018 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ ПОР було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій.
  В ньому брали участь команди від закладів:

 позашкільної освіти: Карлівської районної станції юних техніків, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості", Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів;

 інших навчальних закладів: КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області", Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Хорольської гімназії та Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної державної адміністрації, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області Пирятинської ОТГ, Диканського НВК імені М.В. Гоголя, КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради", Полтавського наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка

в номінаціях: "Програмування" – 6 учасників, "Офіс-менеджмент" – 20 учасників, "Веб-дизайн" – 10 учасників.

 Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі гуртків інформатики та обчислювальної техніки у школах та позашкільних закладах, популяризації їх, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
  Програмою змагань було передбачено проведення захисту домашніх завдань та виконання практичних очних завдань у номінаціях: "Програмування", "Офіс-менеджмент", "Веб-дизайн".
  За підсумками обласного конкурсу з інформаційних технологій нагороджено грамотами ЦНТТУМ переможців у номінаціях:

"Програмування"

I місце

 - Дорошенко Ігор, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;

ІІ місце

 - Харахайчук Іван, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
 - Яровий Денис, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області";

ІІІ місце

 - Котляр Андрій, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
- Гребінник Олег, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
- Кишинець Владислав, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

"Офіс-менеджмент"

I місце

 - Агафонова Мирослава, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
 - Скрипченко Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти;
 - Шевченко Андрій, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;

ІІ місце

 - Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
 - Биндас Ілля, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;
 - Бібік Ірина, Диканський НВК імені М.В. Гоголя;
 - Гребенник Даниіл, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості";
 - Святенко Дмитро, Хорольська гімназія;
 - Артюх Ольга, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області;

III місце

 - Бугаєвський Михайло, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області";
 - Волошин Анна, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної державної адміністрації;
 - Гриценко Іван, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Пирятинської ОТГ;
 - Карацюпа Владислав, КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради";
 - Льогкий Владислав, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
 - Маслов Іван, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
 - Романенко Ірина, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
 - Шапран Володимир, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості";
 - Цигульський Артем, Карлівська районна станція юних техніків;

за участь – Мацюцький Владислав, КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради";
 - Прохор Андрій, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

"Веб-дизайн"

I місце  

 - Головко Євгеній, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
 - Матяш Володимир, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;

ІІ місце

 - Шевченко Олексій, Диканський НВК імені М.В. Гоголя;
 - Ізюменко Анастасія, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області;
 - Гноєвий Артем, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;

III місце

 - Панченко Валерій, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Пирятинської ОТГ;
 - Бабич Ангеліна, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
 - Клєпіков Дмитро, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
 - Барабаш Вячеслав, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
за участь – Петренко Данило, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області".

 

 

Переглядів: 140 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0