Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Вівторок, 2018-12-11, 0:39 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 23 » Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання
9:27 AM
Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

Обласний конкурс-змагання

з радіоелектронного конструювання

  20-22 листопада 2018 року на базі Центру було проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання. 
 В ньому брали участь делегації від Карлівської районної станції юних техніків, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер», Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Миргородської станції юних техніків, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (всього 5 команд, 12 учасників).
 Захід проводився з метою розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі гуртків радіоелектроніки у школах та позашкільних закладах, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
  Програмою конкурсу - змагань було передбачено:
- проведення теоретичного заліку з радіоконструювання,
- розробка та виготовлення друкованої плати,
- монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою. 
 Особиста першість визначалась за кращими результатами в окремих номінаціях конкурсу-змагань та за віковими категоріями учасників (молодша вікова група 12-14 років, старша вікова група 15-18 років). 
 
За результатами конкурсу-змагання переможців було нагороджено грамотами Полтавського ОЦНТТУМ ПОР:

Старша вікова група

Номінація "Теоретичний залік"
І місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська СЮТН,
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер",
ІІ місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІІ місце – Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ. 

Номінація "Розробка та виготовлення друкованої плати" 
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська СЮТН,
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ.

Номінація "Монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою"
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська СЮТН,
ІІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ, 
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер",
Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ.

В особистому комплексному заліку  (сума  балів  трьох номінацій):
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
Ріжко Володимир, Лубенська міська СЮТН,
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер",
ІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТТУМ,
ІІІ місце – Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ.

Молодша вікова група

Номінація "Теоретичний залік"
І місце –  Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІ місце –  Букін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
П'ятак Олександр, Лубенська міська СЮТН,
Терещенко Олександр, Полтавський ОЦНТТУМ,

ІІІ місце – Прасол Максим, Миргородська СЮТ,

Білокінь Ілля, Карлівська районна СЮТ,
Фролов Володимир, Кременчуцький міський ЦПО "Лідер".

Номінація "Розробка та виготовлення друкованої плати"
І місце – Букін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Прасол Максим, Миргородська СЮТ,
Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
ІІІ місце – Білокінь Ілля, Карлівська районна СЮТ,
П'ятак Олександр, Лубенська міська СЮТН.

Номінація "Монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою"
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
Букін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Прасол Максим, Миргородська СЮТ,
Білокінь Ілля, Карлівська районна СЮТ,
ІІІ місце – П'ятак Олександр, Лубенська міська СЮТН.

В особистому комплексному заліку (сума  балів  трьох  номінацій):
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ,
Букін Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – П'ятак Олександр, Лубенська міська СЮТН,
Прасол Максим, Миргородська СЮТ,
Білокінь Ілля, Карлівська районна СЮТ.

 У командному заліку:

І місце –Кременчуцький міський ЦПО,
ІІ місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР,
ІІІ місце – Лубенська міська СЮТН.

Переглядів: 81 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0