Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2018-10-18, 0:01 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 18 » Обласні відкриті очні змагання з радіозв'язку
10:57 PM
Обласні відкриті очні змагання з радіозв'язку

Обласні відкриті очні змагання з радіозв'язку

   11-12 вересня 2018 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ ПОР вже втретє були проведені обласні відкриті очні змагання учнівської молоді Полтавської області з радіозв'язку на коротких хвилях.

  В них брали участь делегації від Херсонського Центру позашкільної роботи, Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради, Остерської станції юних техніків Чернігівської області, Київського коледжу зв'язку, Здолбунівської районної станції юних техніків Рівненської області, комунального закладу "Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Рівненської обласної ради, Диканського, Гадяцького районних Будинків дитячої та юнацької творчості та Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (12 команд – 26 учасників).

  11 вересня для учасників змагань були проведені цікаві екскурсії містом і до музею військ зв’язку збройних сил України (директор Єрмачков В'ячеслав Іванович) та музею авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка (директор Пушкарєв Андрій Миколайович).

  12 вересня відбулися змагання. Захід проводився з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації роботи колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації.

Основні завдання змагань:

- популяризація радіозв’язку на коротких хвилях серед учнівської молоді;

- підвищення рівня технічної та операторської майстерності радіо-спортсменів;

- пропаганда та популяризація технічних видів спорту серед учнівської та студентської молоді України;

- сприяння створення розвитку та збереженню мережі гуртків колективних радіостанцій в школах та позашкільних закладах;

- обмін досвідом роботи.

  Вихованці змагалися за призові місця у вправах: телефонний тур (SSB), телефонний тур англійською мовою (SSB), телеграфний тур (CW), обмінюючись шестизначними номерами (радіограмами) та тризначними позивними сигналами, які обиралися учасниками методом жеребкування.  

  Працювали юні радіоспортсмени в очних змаганнях на коротких хвилях малопотужними радіостанціями "Карат", "Лавина" у діапазоні радіоаматорських ліцензованих частот 1,9 МГц, набираючи якомога більше радіозв'язків з кореспондентами.

  Повторні радіозв'язки дозволялись лише у трьох різних мінітурах через кожні 15 хв. у телефонних турах і через 10 хв. у телеграфному турі.

  Після самостійної перехресної перевірки звітів учасниками змагань призерами виявились ті, в кого було найбільше підтверджених радіозв'язків в різних вправах та 3 вікових категоріях серед дівчат і юнаків.
  Також, за результатами змагань були призери визначались як серед команд Полтавської області, так і команд з інших областей.

  Юні радіоспортсмени були нагороджені грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради в особистому заліку по турах:

SSB тест (телефонний тур)

І місце

Сімонов Олексій, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,

Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,

Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,

Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,

Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Ю18,

Полтавська область:

Медник Антоніна, Диканський районний БДЮТ, група Д14,

Помазан Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю18,

Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю16,

Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,

ІІ місце

Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,

Назарова Анна, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Д16,

Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,

Сидорук Юлія, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Д18,

Полтавська область:

Ахмедов Дмитро, Диканський районний БДЮТ, група Ю16,

Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,

Рокотянський Владислав, Диканський районний БДЮТ, група Ю14,

ІІІ місце

Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,

Васько Владена, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,

Скора Зоряна, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,

Скора Дарина, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Д18,

Полтавська область:

Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю16,

Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю18,

Явтушенко Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,

SSB тест (телефонний тур англійською мовою)

І місце

Сімонов Олексій, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,

Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,

Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,

Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,

Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Ю18,

Полтавська область:

Медник Антоніна, Диканський районний БДЮТ, група Д14,

Помазан Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю18,

Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю16,

Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,

ІІ місце

Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,

Назарова Анна, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Д16,

Скора Зоряна, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,

Сидорук Юлія, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Д18,

Полтавська область:

Ахмедов Дмитро, Диканський районний БДЮТ, група Ю16,

Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,

Терещенко Олександр, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,

ІІІ місце

Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,

Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,

Скора Дарина, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Д18,

Полтавська область:

Рокотянський Владислав, Диканський районний БДЮТ, група Ю14,

Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю18,

CW тест (телеграфний тур)

І місце

Сімонов Олексій, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,

Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,

Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,

Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,

Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Ю18,

Полтавська область:

Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,

Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю16,

Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,

ІІ місце

Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,

ІІІ місце

Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14.

Також нагороджені грамотами Центру команди – переможці:

І місце – Рівненський ОЦНТТУМ РОР,

ІІ місце – Остерська СЮТ Чернігівської області,

ІІІ місце – Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради.

Також серед  команд – переможців Полтавської області:

І місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР,

ІІ місце – Диканський районний БДЮТ,

ІІІ місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

Посилання на репортажі заходу: 

https://misto-tv.poltava.ua/news/32045/

http://www.ltava.poltava.ua/news/18411/

Екскурсія до музею військ зв’язку збройних сил України

Екскурсія до музею авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка

Виставкова зала Полтавського ОЦНТТУМ ПОР

Очні змагання з радіозв'язку

Перехресна перевірка звітів радіоспортсменами

Нагородження учасників змагань

   

 

Переглядів: 33 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0