Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (05322)2-06-91; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Середа, 2018-10-17, 11:52 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 17 » Обласні змагання з картингу
9:36 PM
Обласні змагання з картингу

Обласні змагання з картингу

  08-09 вересня 2018 року на базі Полтавського СТК "Лтава" (с. Розсошенці) пройшов ІІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг). 
   В них брали участь делегації від м. Гадяч, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти "Лідер", Козельщинського спортивно-технічного клубу "Темп" Козельщинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Новосанжарської районної станції юних техніків, Полтавського СТК "Лтава", Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, а також спортивно-технічні клуби з міст: Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград, Покровськ, Харків, Олександрія, Кропивницький, Черкаси. 
 Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
     Програмою зборів було передбачено:
- проведення технічної оцінки автомобілів,
- особисто-командна першість автомобілів з класів:
"Піонер-Н",
"Піонер-Н-міні",
"Піонер-Б",
"Кадет",
"Безкоробка-Ю",
"Безкоробка",
"Коробка 125",
"Популярний-Ю",
"Популярний",
4Т.
  Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань і за результатами змагань були нагороджені переможці та призери:
В класі   "Піонер-Н"
І місце – Ранюк Владислав, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Лобач Платон, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Кравченко Марія, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
В  класі  "Піонер-Н-міні"
І місце – Животков Матвій, м. Черкаси,
ІІ місце – Кейдун Єгор, ДЮСШ м. Суми,
ІІІ місце – Пономарьов Богдан, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
В класі   "Піонер-Б"
І місце – Каплін Артем, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
В класі   " Кадет"
І місце – Севастяненко Влад, БДЮТ м. Олександрія,
ІІ місце – Болгаров Богдан, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Мельниченко Нікіта, Новосанжарська СЮТ,
В класі  "Безкоробка-Ю"
І місце – Лобач Данило, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Мишко Дарія, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Луценко Павло, "Темп" Козельщинського БДЮТ,
В  класі  "Безкоробка"
І місце – Корнєєв Владислав, СТК "Лтава" м. Полтава,
ІІ місце – Парахін Сергій, м. Харків,
ІІІ місце – Хорішко Владислав, м. Гадяч,
В класі   "Коробка -125"
І місце – Дмитрієв Артем, СТК "Прометей" м. Дніпро,
ІІ місце – Мостовий Андрій, "Темп" смт. Козельщина,
ІІІ місце – Кобзєв Олексій, м. Харків,
В класі "Популярний-Ю"
І місце – Севастяненко Влад, БДЮТ м. Олександрія,
ІІ місце – Кравченко Павло, "Темп" смт. Козельщина,
ІІІ місце – Соловйов Нікіта, БДЮТ м. Олександрія
В класі "Популярний"
І місце – Гузь Андрій, СТК "Лтава" м. Полтава,
ІІ місце – Порчирян Максим, Кременчуцький МЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Хорішко Олег, м. Гадяч.
В класі "4Т"
І місце – Чмир Павло, м. Павлоград,
ІІ місце – Шевченко Вікторія, м. Павлоград,
ІІІ місце – Попова Юлія, м. Павлоград.

 

Переглядів: 29 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0