Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 10:19 PM
Вітаю Вас, Гість

Початково-технічне моделювання 

  Керівники гуртків:

Козирод Ольга Геннадіївна

Джгереная Світлана Миколаївна, 

Гецелевич Лариса Леонідівна,

Матюшенко Тамара Андріївна

 

  Мабуть науково-технічна творчість починається з гуртка початкового технічного моделювання. Тут роблять перші кроки майбутні архітектори, конструктори, інженери, дизайнери, винахідники-раціоналізатори, пілоти, водії, кутюр’є – тобто діти, яким подобається цікаво і змістовно проводити свій вільний час. Непосидючі, усміхнені розумні хлопчики і дівчатка приходять сюди навіть не знаючи що їм подобається…

   Метою та основним змістом роботи гуртка є розвиток стійкого інтересу до технічних об'єктів та технічного моделювання, розвиток технічного мислення та творчих здібностей, створення умов для самореалізації гуртківців. Пріоритетним в роботі гуртка є не виготовлення моделей, а розвиток технічного мислення в сполученні з естетичним та екологічним вихованням дітей. В навчальний процес включені комплекси завдань на розвиток технічного мислення, логіки, просторової уваги, фантазії.

   На заняттях гуртка вихованці вивчають різні техніки виготовлення іграшок сувенірів з використанням бісеру, паперу, картону, матерії, пластиліну.

  Вихованці гуртків активно приймають участь в обласних змаганнях з рукоділля, демонструючи власні вироби отримують досвід у виготовленні складних сувенірів. Проводяться міжгурткові змагання, а вироби експонуються на обласних і Всеукраїнських виставках.