Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2024-06-21, 8:27 PM
Вітаю Вас, Гість

Гурток "Сувенірчик", керівник Гецелевич Лариса Леонідівна

Заняття 

Плани-конспекти

Гурток "Виготовлення сувенірів”, керівник Воробйова Людмила Володимирівна

   Матеріали зібрані у даному розділі пропонуються до розгляду відвідувачам сторінки, що полюбляють створювати прекрасні речі самотужки, вихованцям  гуртка „Виготовлення сувенірів” при самостійному опрацюванні, під час дистанційного навчання. А також керівникам гуртків науково-технічного напряму художньо-технічного профілю в рамках обміну досвідом, батькам для організації вільного часу родини і спільної творчої діяльності разом з дітьми.
  У гуртку „Виготовлення сувенірів” діти навчаються працювати з різноманітними матеріалами (картон, папір, утилізована пластмаса, природний та текстильний матеріал тощо); виготовляють сувеніри та іграшки до свят, працюють в різних техніках (декупаж, айріс-фолдінг, квілінг і т.д.).
Зразки виготовлених моделей, шаблони, розгортки та інші деталі з використанням яких можна створити прекрасні сувеніри запрошуємо Вас переглянути в розділі:  Зразки, шаблони, розгортки.
  В зв'язку з карантинними обмеженнями актуальним і затребуваним є опрацювання та засвоєння нових технік роботи з використанням дистанційних технологій навчання. До Вашої уваги пропонуються майстер-класи:
МК „Летюча миша”
МК „Листівка чоловікам”
МК „Кульбабка”
МК „Плетення горщика”
Відео майстер-клас „Виготовлення бичка”
Відео майстер-клас „Виготовлення корівки із джута”

   Протягом навчального року у ході освітнього процесу гурткової роботи з виготовлення сувенірів проводяться виставки робіт вихованців у навчальному кабінеті, виставковій залі, під час проведення організаційно-масових заходів і відбір експонатів на виставки-конкурси районних, міських, обласних та Всеукраїнських рівнів.
Особливою родзинкою навчання у карантинному режимі стало проведення онлайн-конкурсів серед гуртківців та їх батьків що склало гарну альтернативу практиці улюблених у середовищі гуртка „Родинних днів”.  
Конкурс до Хелловін
   Пропонуємо переглянути основну структуру, цілепокладання занять, форми подання і зміст теоретичної і практичної діяльності вихованців гуртка у контексті    планів-конспектів гурткових занять    з „Виготовлення сувенірів”  (розділ оновлюється).

   Про тонкощі та особливості виховної роботи у освітньому середовищі закладу науково-технічного напряму позашкільної освіти серед вихованців гуртка „Виготовлення сувенірів”, та рекомендації батькам під час дистанційного навчання пропонуємо Вам дізнатися у розділі: Виховна робота   та Виховна робота ІІ

  Свідчення про результати самоосвітньої діяльності керівника гуртка Воробйової Людмили Володимирівни можна переглянути у розділі:  Дипломи. Свідоцтва.