Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2024-06-21, 9:08 PM
Вітаю Вас, Гість

Гурток „Весела голка”, керівник Воробйова Людмила Володимирівна

    Матеріали зібрані у даному розділі стануть корисними не тільки для вихованців гуртка „Весела голка” при самостійному опрацюванні, під час дистанційного навчання, а і всім хто любить швейну справу, креатив у рукоділлі, цікаво і змістовно проводити час. А також запрошуємо до перегляду керівників гуртків науково-технічного напряму художньо-технічного профілю що займаються швейною справою та рукоділлям у рамках обміну досвідом.
   Гурток працює на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Вихованці гуртка виготовляють аксесуари та вироби домашнього текстилю. Працюють з техніками: печворк, квілтинг, текстильна аплікація, виконують оздоблення і вишивки ручним та машинним способами.
   Зразки готових швейних виробів та допоміжні в роботі зображення готові до Вашого перегляду у розділі: Картки

   Ознайомитись з основними поняттями швейного виробництва, видами і технічною послідовністю виготовлення швейного виробу Ви зможете в розділі: 
Схеми, викрійки.

  Творчим колективом гуртка до Вашої уваги підготовлено розділ майстер-класів які допоможуть Вам розширити свої уявлення про можливості креативу у швейній справі і зарядитися натхненням:
Майстер-клас „Підставка під гаджет”
Майстер-клас „Печворк ЛИСТОЧОК”
    Про структуру, освітню триєдину мету, технологічну послідовність виготовлення моделей, теоретичний матеріал який розглядається у процесі занять гуртка „Весела голка” розкажуть Вам плани-конспекти занять (розділ оновлюється).
  Про тонкощі та особливості виховної роботи у освітньому середовищі нашого закладу серед вихованців гуртка, та рекомендації батькам під час дистанційного навчання Ви можете дізнатися з розділу: Виховна робота   та   Виховна робота ІІ.
    Вихованці гуртка беруть активну участь у різноманітних масових заходах обласного, міського рівня та отримують нагороди за суспільно-корисну працю.
Дорогі діти! Запрошуємо Вас у наш гурток, де ви зможете весело і з користю провести свій вільний час, набудете вмінь і навичок, що стануть у пригоді протягом усього життя, та зможете зустріти друзів за спільними інтересами.
Свідчення про результати самоосвітньої діяльності керівника гуртка Воробйової Людмили Володимирівни можна переглянути у розділі:  Дипломи. Свідоцтва.