Гурток „Початкове технічне моделювання”, керівник гуртка Гецелевич Лариси Леонідівни
Гурток „Початкове технічне моделювання”, керівник гуртка Джгереная Світлани Миколаївни
Гурток „Початкове технічне моделювання”, керівник Воробйова Людмила Володимирівна.
Матеріали подані у даному розділі стануть у нагоді всім зацікавленим у змістовному дозвіллі, тим, хто полюбляє створювати об’єкти навколишнього світу своїми руками. Також ця інформація адресована вихованцям гуртка „Початкове технічне моделювання” для самостійного опрацювання, під час дистанційного та очного навчання. Пропонуємо наш освітній контент і дорослим відвідувачам: керівникам гуртків науково-технічного напряму початково-технічного профілю в рамках обміну досвідом, батькам для організації вільного часу у родинному колі.
Основним змістом роботи гуртка „Початкове технічне моделювання” передбачено розвиток інтересу вихованців до технічних об'єктів та технічного моделювання, розвиток технічного, просторового, логічного мислення та творчих здібностей, створення умов для самореалізації гуртківців.
Пріоритетним в роботі гуртка є формування критичного мислення в сполученні з всебічним гармонійним розвитком вихованців.
До Вашої уваги пропонуються зображення готових саморобок та технологічна послідовність їх виготовлення у малюнках і схемах, зразки різних моделей, тлумачення основних понять про інструменти та пристрої необхідні при створенні таких моделей, правила охорони та безпеки праці що допоможуть Вам створювати поробки своїми руками без шкоди для здоров'я.
У навчальний процес гуртка „Початкового технічного моделювання” включені комплекси завдань на розвиток технічного мислення, логіки, просторової уваги, фантазії. У здобутті цих навичок допоможе посилання на шаблони і розгортки.
Творчим колективом гуртка до Вашої уваги підготовлено розділ майстер класів які допоможуть Вам при вивченні нових технік роботи з різними матеріалами: Витинанка. Ажурне листя.
Майстер-клас „Листівка чоловікам”
Відео майстер-клас „Ялинкова іграшка”
Про структуру, освітню триєдину мету, технологічну послідовність виготовлення моделей, теоретичний матеріал який розглядається у процесі занять гуртка „Початкове технічне моделювання” вам розкажуть плани-конспекти (розділ оновлюється).
Про тонкощі та особливості виховної роботи у освітньому середовищі нашого закладу серед вихованців гуртка, та рекомендації батькам під час дистанційного навчання Ви можете дізнатися з матеріалів „Виховна робота”
та Виховна робота ІІ півріччя 2019-2020.
Свідчення про результати самоосвітньої діяльності керівника гуртка Воробйової Людмили Володимирівни можна переглянути в розділі „Дипломи. Свідоцтва”.
Гурток „Початкове технічне моделювання”, керівник Матюшенко Тамара Андріївна.
Вітаю! Ви потрапили на віртуальну сторінку технічної майстерні з початкового технічного моделювання.
До Вашої уваги тут підготовлений матеріал який сподіваємося стане у пригоді юним вихованцям гуртка «Початкове технічне моделювання» і всім, хто виявить бажання зробити приємне і прекрасне своїми руками. А з керівниками гуртків технічного напрямку – обмін досвідом.
Гуртки початкового технічного моделювання є першими сходинками до гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти в яких діти здобувають найпростіші знання, уміння та навички, що стануть у пригоді під час навчання ракето-, авіа, судно- моделюванню, програмуванню та ін.
Разом з вихованцями ми робимо перші підготовчі кроки до плідної роботи у конструкторсько-технологічній галузі – навчаємось спостерігати, аналізувати, уявляти, фантазувати, шукати оптимальну форму, будову, колір майбутнього виробу. Всіх бажаючих навчатися виготовляти найпростіші моделі легкових автомобілів на основі розгорток та із вторинної сировини запрошую переглянути посилання у розділі «Робочі матеріали»:
1. Вантажний автомобіль із вторсировин
2. Кораблик із підручного матеріалу
3. Машинка
4. Модель кораблика
5. Модель легкового автомобіля
У процесі навчання діти здобувають досвід роботи з основними інструментами, пізнають властивості різних матеріалів і здобувають прикладні навички роботи з ними. Розвивають естетичний смак, просторове мислення, здатність малювати від руки, уміння вільно читати і виконувати креслення виготовляючи різні моделі меблів, настільних ігор, фото рамок, сувенірів. До вашої уваги пропоную переглянути посилання з цікавими саморобками для душі і для проведення вільного часу змістовно і цікаво:
1. Іграшкові меблі
2. Гра «Колесо фортуни»
3. Сувенір «П’ятнистий бичок»
4. Фото рамка «Осінні мотиви»
5. Сувенір «Веселе мавпенятко»
6. Гра – ходілка «Шалені перегони»
7. Настільна гра «Доміно»
А щоб освоїти техніку аплікації, витинанки, квілінг, айрісфолдінг, модульного орігамі, гофрування і виготовити чудові подарунки, прикраси для інтер’єру – натисніть будь ласка на посилання:
1. Витинанка «Дерево життя»
2. Місяць
3. Моделі у техніці модульного орігамі
4. Площинний геометричний конструктор
5. Прикраси для інтер’єру
6. Силуетна витинанка
7. Аплікація «Флотилія вирушає у путь»
8. Макет годинника «Хитрий котик»
9. Прикраса для кухні
10. Пасхальна прикраса «Курочка»
11. Пасхальна підставка для писанок
12. Виготовлення писанки
13. Листівка-смайлик «Гарний настрій»
14. Пасхальна листівка «Курчатко»
Ознайомитися з першими сходинками випилювання і випалювання ви зможете за посиланням:
Робота з лобзиком, випилювання та випалювання
Навчитися виготовляти іграшки з важільним механізмом, іграшки – смикунці та маріонетки запрошую вас за адресою посилання:
1. Іграшка-смикунець «Кроша»
2. Журавель – маріонетка
Ознайомитись з апробованими результатами моделі повітряної кулі як сувенірної основи до свят, де разом з педагогічними працівниками центру ми виготовили сувенір до святвечора - пропоную вам за адресою посилання:
Відео майстер-клас "Повітряна куля"
Плани - конспекти для керівників гуртків «Початкового технічного моделювання» (розділ оновлюється).
Презентація «Геометричні форми у житті», допоможе вам ознайомитися із плоскими геометричними фігурами та геометричними тілами за адресою посилання: Геометричні форми у житті
Презентація «НЛО» ознайомить вас із космічними прибульцями за адресою посилання: Презентація «НЛО»
Миттєвості тематичних гурткових занять та освітніх заходів запрошую переглянути за посиланнями: фото-мить