Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2024-06-21, 7:08 PM
Вітаю Вас, Гість

Гурток "Виготовлення сувенірів"

Керівники гуртків:

Гецелевич Лариса Леонідівна

Романовська Тетяна Миколаївна,

У гуртку діти вчаться роботі з різноманітними матеріалами (картон, папір, утилізована пластмаса, природний та текстильний матеріал тощо); виготовляють сувеніри та іграшки до свят, працюють в різних техніках (декупаж, айріс-фолдінг, крафтінг і т.д.).

Протягом навчального року проводяться виставки робіт у гуртку і відбір експонатів на виставки-конкурси районних, міських, обласних та Всеукраїнських рівнів.

Сувенір – пам’ятний предмет, пов’язаний з перебуванням в тому чи іншому місці або з якоюсь пам’ятною подією. До сувенірів належать вироби з чітко визначеними ознаками – оригінальні, художньо оформлені в традиційному для місцевості стилі, що відображають національні або місцеві особливості, визначні події, пам’ятні дати, досягнення науки, культури, мистецтва, спорту. Тим самим сувеніри виконують пізнавальну роль, сприяють взаєморозумінню, духовному збагаченню і зближенню людей і народів, відображаючи життя і культуру країни, яку вони представляють. Пам’ятний значок, вимпел, медаль, якийсь невеликий предмет, присвячений події, свідком якої ми були, фіксує його в нашій свідомості.
Гурток «Виготовлення сувенірів» працює для дітей різного віку – від 1 до 9 класу.
На заняттях гуртка діти набувають найрізноманітніших знань про матеріали, техніки виготовлення сувенірів, умінь та навичок роботи з інструментами та пристроями, розвивають творчі та соціальні компетенції під час спілкування з однолітками.
Кожного разу дитина отримує гарний, практичний, створений власноруч виріб, який буде декоративним чи ужитковим подарунком рідним та друзям.