Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 10:44 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 26 » День пам’яті жертв голодомору
4:12 PM
День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору

  85-ті роковини страшної трагедії Українського народу. У пам'яті людській навіки залишиться 1932-1933 роки – найстрашніші в історії роки - роки голодомору. Жахливо навіть зараз ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю. Досі не віриться, що тут раптово зник хліб, люди залишилися без зернини. І це в урожайний рік.
 Ніякими словами не можна описати мучеництво України того періоду, яке поклало в землю мільйони своїх кращих синів і дочок. Голодомор позначився на майбутньому нації. Третина умертвлених голодом – діти, які не народили нащадків, не дали потомства. У той час Україна була скорботною матір'ю, яка сумує за своїми дітьми. Кожна людина повинна знати і пам’ятати події тих часів. 
  В рамках всеукраїнського Дня пам’яті жертв голодомору вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді ПОР приєдналися до вшанування жертв голодомору, відвідавши в обласному краєзнавчому музеї виставку, яку відкрито в пам’ять про ті важкі сторінки нашої історії.

 
 

Переглядів: 387 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0