Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 9:55 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Жовтень » 29 » Робота гуртка початкового технічного моделювання
5:13 PM
Робота гуртка початкового технічного моделювання

Робота гуртка початкового технічного моделювання

  На період встановлення „червоного” рівня епідемічної небезпеки в гуртках відбуваються навчання із застосуванням технологій дистанційного навчання. 

    Початкове технічне моделювання для молодших вихованців – це крок у майбутнє Тому, що в кожній дитині від природи закладений чималий потенціал розумових, творчих, емоційних можливостей. Тому робота керівника гуртка їх виявляти, розкривати, спрямовувати на творчий розвиток.

   Заняття в гуртку не просто забава, а захоплююча та творча праця. На гуртку ПТМ (керівник Матюшенко Т.А.) Полтавського ОЦНТТУМ ПОР вихованці вчаться спостерігати, аналізувати, уявляти, фантазувати, вишукувати оптимальну форму, будову, колір майбутнього виробу. Вони засвоюють початкові технічні і технологічні знання, розширюють свій кругозір. Формують вміння і навички роботи з різними матеріалами та інструментами. Розвивають конструкторські здібності, винахідливість, просторове і логічне мислення, здатність проявляти творчу ініціативу. В розділі „Дистанційна майстерня” діти виготовляють красиві саморобки: силуетні витинанки з елементами аплікації та створюють розгортки моделей меблів з використанням олівця та лінійки.

Переглядів: 155 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0