Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

П`ятниця, 2024-06-21, 5:46 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 10 » Обласні відкриті змагання з радіозв’язку на коротких хвилях
10:18 PM
Обласні відкриті змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

Обласні відкриті змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

  Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради в м. Полтаві 07–08 вересня 2019 року були проведені обласні відкриті очні змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях. 
  Змагання проводились на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. В них брали участь делегації від Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради, Остерської станції юних техніків Чернігівської області, Здолбунівської районної станції юних техніків Рівненської області, комунального закладу „Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради, Генічеська районна станція юних техніків, Генічеської районної ради Херсонської області, Диканського, Гадяцького районних Будинків дитячої та юнацької творчості Полтавської області, Карлівської районної станції юних техніків та Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (14 команд – 32 учасники).
  Змагання проводились з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації роботи колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій, популяризації радіозв’язку на коротких хвилях, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації. Вихованці змагатимуться за призові місця у вправах: телефонний тур (SSB), телефонний тур англійською мовою (SSB), телеграфний тур (CW), обмінюючись шестизначними номерами та позивними сигналами. 
  Працювали юні радіоспортсмени в очних змаганнях на коротких хвилях малопотужними радіостанціями "Карат" в діапазоні частот 1,9 МГц, набираючи якомога більше радіозв'язків з кореспондентами. Після самостійної перевірки звітів учасниками змагань призерами виявились ті, в кого було найбільше підтверджених радіозв'язків в різних вправах: телефонний тур (SSB), телефонний тур англійською мовою (SSB), телеграфний тур (CW), серед дівчат і юнаків та в 3 вікових категоріях. У заході та нагородженні юних радіоаматорів прийняв участь Сергій Гарашко, керівник Громадського об'єднання Полтавського обласного відділення Ліги радіоаматорів України.
  За підсумками змагань переможців та призерів нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації в особистому заліку:

SSB тест (телефонний тур)
І місце

Довгий Андрій, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Дубинець Марія, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Д14,
Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,
Міжура Владислав, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю16,
Француз Вікторія, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д16.

Полтавська область:
Ахмедов Дмитро, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю18,
Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Остроушко Андріан, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю16.

ІІ місце
Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна станція юних техніків Рівненської області, група Д14,
Пульнєва Катерина, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Д16,
Сидорук Юлія, Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної ради, група Д18,
Трубаєв Олександр, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю16,
Шинкарчук Олександр, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю14.

Полтавська область:
Коваленко Іван, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Краснянський Назар, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю18,
Стрижак Михайло, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю16.

ІІІ місце
Бібілашвілі Даніїл, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю16,
Васіліке Дар’я, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Д16,
Замолотнєв Олександр, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю14,
Мартюк Софія, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Д14,
Скора Дарина, Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної ради, група Д18.

Полтавська область:
Білокінь Ілля, Карлівська районна станція юних техніків, група Ю14,
Горбатенко Ростислав, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Кіяшко Дмитро, Карлівська районна станція юних техніків, група Ю16,
Лагута Тетяна, Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості, група Д16,
Медник Антоніна, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Д14,
Рокотянський Владислав, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю16,
Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю18,
Сахно Таміла, Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості, група Д16.

SSB тест (телефонний тур англійською мовою)
І місце

Пульнєва Катерина, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Д16,
Сидорук Юлія, Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної ради, група Д18,
Трубаєв Олександр, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю16,
Шелепень Юлія, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д14,
Шинкарчук Олександр, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю14.

Полтавська область:
Краснянський Назар, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю18,
Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Остроушко Андріан, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю16.

ІІ місце
Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна станція юних техніків Рівненської області, група Д14,
Довгий Андрій, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Кошова Анна, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д18,
Француз Вікторія, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д16,
Міжура Владислав, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю16.

Полтавська область:
Ахмедов Дмитро, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю18,
Костромицький Артем, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю14,
Стрижак Михайло, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю16,

ІІІ місце
Бібілашвілі Даніїл, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю16,
Васіліке Дар’я, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Д16,
Замолотнєв Олександр, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю14,
Мартюк Софія, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Д14,
Скора Дарина, Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної ради, група Д18.

Полтавська область:
Коваленко Іван, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Медник Антоніна, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Д14,
Рокотянський Владислав, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю16,
Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю18.

CW тест (телеграфний тур)
І місце

Довгий Андрій, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Бібілашвілі Даніїл, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю16,
Кошова Анна, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д18,
Француз Вікторія, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д16,
Шелепень Юлія, Остерська станція юних техніків Чернігівської області, група Д14.

Полтавська область:
Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю14,
Краснянський Назар, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю18,
Стрижак Михайло, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, група Ю16.

ІІ місце
Замолотнєв Олександр, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Ю14,
Мартюк Софія, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Д14,
Міжура Владислав, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю16,
Пульнєва Катерина, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Д16,
Трубаєв Олександр, Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю16.

Полтавська область:
Остроушко Андріан, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, група Ю16.

ІІІ місце
Дубинець Марія, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, група Д14,
Шинкарчук Олександр, Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області, група Ю14.


В командному заліку:

1. Команди областей України:
І місце – Остерська станція юних техніків Чернігівської області (Кошова Анна, Француз Вікторія);
ІІ місце – Херсонський, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради (Трубаєв Олександр, Пульнєва Катерина);
ІІІ місце – Генічеська районна станція юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області (Васіліке Дар’я, Міжура Владислав).

2. Команди Полтавської області:
І місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (Остроушко Андріан, Кізілов Дмитро);
ІІ місце – Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості (Краснянський Назар, Стрижак Михайло);
ІІІ місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (Коваленко Іван, Горбатенко Ростислав).

https://central-ua.tv/news/39616/

Переглядів: 766 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0