Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 11:57 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Червень » 3 » Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі)
2:28 PM
Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі)

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту
(вільнолітаючі та радіокеровані моделі)

  З 14 до 28 травня 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради було проведено дистанційно обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі) (далі – Змагання).
   У Змаганнях брали участь вихованці закладів позашкільної освіти, а саме: Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області, Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області, Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області, Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (всього – 25 учасників).
  Змагання проводилися з метою популяризації авіамодельного спорту, розширення мережі гуртків спортивно-технічного напрямку; вивчення історії авіації та видатних особистостей; розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, конструкторської діяльності учнівської молоді.
  Програмою Змагань передбачалося проведення особисто-командної першості з запуску на місцях вільнолітаючих авіамоделей у класах:
  F-1-H – малий планер;
  F-1-A – великий планер;
  F-1-В – літак (велика гумомоторна модель);
  F-1-G – літак (мала гумомоторна модель);
та радіокерованих авіамоделей у класах:
  F-3-A – пілотажні моделі літаків;
  F-4-C – радіокеровані моделі-копії літаків.
  За підсумками Змагань нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та медалями переможців і призерів обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі) в особистому та командному заліках: 

  Вільнолітаючі авіамоделі

  Клас авіамоделей F-1-A

  1 місце – Мельниченко Назарій, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

   2 місце – Пицяк Гліб, вихованець гуртка авіамоделювання Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.

  3 місце – Можчель Олег, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  Клас авіамоделей F-1-G

  1 місце – Анпилогов Іван, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Корж Ілля, вихованець гуртка авіамоделювання Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області.

  3 місце – Драч Владислав, вихованець гуртка авіамоделювання Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

  Клас авіамоделей F-1-H

  1 місце – Зотя Іван, вихованець гуртка авіамоделювання Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

  2 місце – Гамалієнко Микола, вихованець гуртка авіамоделювання Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

  3 місце – Гнилосир Дем’ян, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  Клас авіамоделей F-1-В

  1 місце – Бондаревський Максим, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Чорний Лев, вихованець гуртка авіамоделювання Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

 3 місце – Зебницький Олександр, вихованець гуртка авіамоделювання Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області.

  Радіокеровані авіамоделі

  Клас авіамоделей F-3-А

 1 місце – Бондаревський Максим, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Костюк Максим, вихованець гуртка авіамоделювання Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області.

  3 місце – Миркало Ярослав, вихованець гуртка авіамоделювання Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.

  Клас авіамоделей F-4-C

  1 місце – Гнилосир Дем’ян, вихованець гуртка авіамоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Дем’янченко Богдан, вихованець гуртка авіамоделювання Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області.

 Переможці та призери обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та радіокеровані моделі)
в командному заліку

  Вільнолітаючі авіамоделі

  1 місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

  3 місце – Кременчуцький міський центр позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

  Радіокеровані авіамоделі

  1 місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

  2 місце – Комунальний заклад Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області.

  3 місце – Комунальний заклад „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.

Інформація про авіазмагання у розділі Дистанційні конкурси за ПОСИЛАННЯМ

Переглядів: 272 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0