Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 9:48 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Березень » 11 » Обласні змагання з авіамодельного спорту
2:28 PM
Обласні змагання з авіамодельного спорту

Обласні змагання з авіамодельного спорту

Підсумковий наказ Департаменту освіти і науки від 12.03.2020 №103

  Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради в м. Полтаві 10 березня 2020 року були проведені обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (найпростіші авіамоделі).
   В змаганнях брали участь вихованці закладів позашкільної, загальної середньої освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Великобагачанської станції юних техніків, філії „Дубинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним структурним підрозділом” опорного закладу „Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області”, Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості, Зіньківської районної станції юних техніків, Карлівської районної Станції юних техніків, Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області” (49 учасників). 
  Змагання проводились з метою: популяризації авіамодельного спорту; розширення мережі гуртків спортивно-технічного напрямку; вивчення історії авіації та видатних особистостей; подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості учнівської молоді; підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
   Програмою змагань було передбачено особисто-командна першість авіамоделей у класах:
- метальні моделі планерів (розмах до 600 мм);
- катапультні моделі літаків;
- гумомоторні моделі; 
- аероглісери.
  Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів. Командна першість визначалась за найбільшою сумою результатів особистої першості учасників, що виступали за команду, у класах: метальні моделі планерів, катапультні моделі літаків та гумомоторні моделі.
  На підставі підсумкових протоколів та рішень журі нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (найпростіші авіамоделі) в особистому та командному заліках:

Особистий залік

В класі „Метальні моделі планерів”

І місце

    Шмиголь Данило, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області”.

ІІ місце

   Підгорний Арсен, вихованець філії „Дубинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним структурним підрозділом” опорного закладу „Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області”.

ІІІ місце

   Кришталь Захар, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області”.

В класі „Катапультні моделі літаків”

І місце

Пицяк Гліб, вихованець Великобагачанської станції юних техніків.

ІІ місце

   Іващенко Едуард, вихованець Великобагачанської станції юних техніків.
   Бігдан Денис, вихованець філії „Дубинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним структурним підрозділом” опорного закладу „Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області”.

ІІІ місце

   Можчель Олег, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Мокляк Михайло, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

В класі „Гумомоторні моделі”

І місце

   Яковенко Богдан, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце

  Гнилосир Дем’ян, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІІ місце

   Голованов Анатолій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

В класі „Аероглісери”

І місце

   Іващенко Едуард, вихованець Великобагачанської станції юних техніків.

ІІ місце

   Пицяк Гліб, вихованець Великобагачанської станції юних техніків.

ІІІ місце

   Айкі Сузукі, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Командний залік

   І місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (Гнилосир Дем’ян, Анпілогов Іван, Яковенко Богдан).

   ІІ місце – Філія „Дубинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним структурним підрозділом” опорного закладу „Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області” (Підгорний Арсен, Бігдан Денис, Житник Владислав).

   ІІІ місце – Великобагачанська станція юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради (Пицяк Гліб, Іващенко Едуард, Коргун Богдан).

Переглядів: 375 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0