Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Середа, 2024-07-24, 9:11 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Жовтень » 14 » Обласні змагання з автомобільного спорту (картинг)
11:09 AM
Обласні змагання з автомобільного спорту (картинг)

Обласні змагання з автомобільного спорту (картинг)

   04 – 06 жовтня 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради були проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг) (далі – Змагання).
   У Змаганнях брали участь вихованці закладів позашкільної освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”, Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, Спортивно-технічного клубу м. Кривий Ріг, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради (всього – 43 учасники)
   Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку автомобільного спорту в Україні серед учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки та спортивно-технічної майстерності учасників.
Програмою Змагань передбачалося проведення особистої першості у шосейно-кільцевих перегонах у класах картів: „Піонер-Н”, „Популярний”, „Безкоробка”, „Безкоробка-юнаки”, „Піонер-Н-міні”, „Піонер-Б”, „Кадет-4Т”, „4Т-міні”, „Кадет”, „4Т”.
  За результатами змагань нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та медалями переможців і призерів обласних відкритих змагань учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг) у таких класах картів:

Клас картів „Піонер-Н”

1 місце – Вишневський Денис, Спортивно-технічний клуб м. Кривий Ріг;
2 місце – Никоненко Іван, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Кисельов Олександр, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Популярний”

1 місце – Порчирян Максим, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
2 місце – Дрога Анатолій, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
3 місце – Іляшенко Іван, вихованець Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.

Клас картів „Безкоробка”

1 місце – Мостовий Андрій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
2 місце – Коба Володимир, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
3 місце – Вагін Євген, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Безкоробка-Ю”

1 місце – Мірзаєв Ілля, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”;
2 місце – Гамага Іван, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”;
3 місце – Лобач Платон, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради.

Клас картів „Піонер-Н-міні”

1 місце – Кравченко Анна, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Головко Олександр, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Стоянов Дмитро, вихованець Позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області”.

Клас картів „Піонер-Б”

1 місце – Каплін Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
2 місце – Гордієнко Олег, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області; 
3 місце – Дорошенко Назар, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

Клас картів „Кадет-4Т”

1 місце – Широкий Антон, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
2 місце – Бойко Арсен, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради;
3 місце – Кисліченко Артур, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

Клас картів „4Т-міні”

1 місце – Хан Марк, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
2 місце – Чопенко Владислав, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
3 місце – Коба Олександр, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Клас картів „Кадет”

1 місце – Деревʼянко Ілля, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Каплін Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
3 місце – Давинський Ярослав, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Клас картів „4Т”

1 місце – Кравченко Марія, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради;
2 місце – Літвінов Валерій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
3 місце – Кукса Олег, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Відео за ПОСИЛАННЯМ
Фото за ПОСИЛАННЯМ

Переглядів: 302 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0