Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 10:37 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Серпень » 23 » Обласні змагання з картингу
12:15 PM
Обласні змагання з картингу

Обласні змагання з картингу

  Згідно з річним планом роботи 16 – 18 серпня 2019 року на базі Полтавського СТК „Лтава” (с. Розсошенці) пройшов ІІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг). 
  В них брали участь делегації від м. Гадяч, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Козельщинського спортивно-технічного клубу „Темп” Козельщинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавського спортивно-технічного комплексу „Лтава”, Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, а також спортивно-технічні клуби з смт Магдалинівка, міст: Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград, Покровськ, Харків, Олександрія, Кропивницький, Черкаси, Хорол, Запоріжжя, Глухів, Остер, Кам’янське та Київської області. 
  Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
Програмою заходу було передбачено:
- проведення технічної оцінки автомобілів,
- особиста першість автомобілів з класів:
„Піонер-Н”,
„Піонер-Н-міні”,
„Мікро”,
„Безкоробка-Ю”,
„Безкоробка”,
„Коробка 125”,
„Популярний-Ю”,
„Популярний”.
  Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань. 
  За підсумками змагань були визначені переможці та призери ІІІ етапу відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг):

В класі   „Піонер-Н”
І місце – Лобач Платон, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Ігнатуша Ілля, „Лідер” м. Харків,
ІІІ місце – Кравченко Марія, „Темп” Козельщинського БДЮТ,

В  класі  „Піонер-Н-міні”
І місце – Кейдун Єгор, ДЮСШ м. Суми,
ІІ місце – Ігнатуша Ілля, „Лідер” м. Харків,
ІІІ місце – Миргородський Владислав, „Темп” Козельщинського БДЮТ,

В класі   „Мікро”
І місце – Онищенко Святослав, „Лтава” м. Полтава,
ІІ місце – Жебко Ігор, „Лтава” м. Полтава,
ІІІ місце – Дегтярьов Олександр, „Карт-клуб” м. Покровськ,

В класі  „Безкоробка-Ю”
І місце – Лобач Данило, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Осінній Владислав, „Osa racing” м. Кам’янське,
ІІІ місце – Тарасов Данііл, „Osa racing” м. Кам’янське,

В  класі  „Безкоробка”
І місце – Тимченко Ігор, ДЮСШ м. Суми,
ІІ місце – Рябошапка Антон, м. Павлоград,
ІІІ місце – Мартиненко Данііл, „Osa racing” м. Кам’янське,

В класі   „Коробка -125”
І місце – Дмитрієв Артем, СТК „Прометей” м. Дніпро,
ІІ місце – Могиленко Павло, ДЮСШ м. Суми,
ІІІ місце – Глущенко Андрій, м. Кропивницький,

В класі „Популярний-Ю”
І місце – Кравченко Павло, „Темп” смт. Козельщина,
ІІ місце – Жук Олександр, ДЮСШ м. Суми,
ІІІ місце – Богила Даніл, м. Остер,

В класі „Популярний”
І місце – Гузь Андрій, м. Олександрія,
ІІ місце – Порчирян Максим, Кременчуцький МЦПО „Лідер”,
ІІІ місце – Потапов Євген, м. Кривий Ріг,

  Визначено переможців та призерів за результатами (сумою балів) 3-х етапів відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг):

В класі  „Піонер-Н”
І місце – Лобач Платон, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Кравченко Марія, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Веснін Тимур, м. Кривий Ріг,

В  класі  „Піонер-Н-міні”
І місце – Кейдун Єгор, ДЮСШ м. Суми,
ІІ місце – Миргородський Владислав, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Кисельов Олександр, СЮТ м. Покровськ,

В класі   „Мікро”
І місце – Онищенко Святослав, „Лтава” м. Полтава,
ІІ місце – Жебко Ігор, „Лтава” м. Полтава,
ІІІ місце – Дегтярьов Олександр, „Карт-клуб” м. Покровськ,

В класі  „Безкоробка-Ю”
І місце – Лобач Данило, „Темп” Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Осінній Владислав, „Osa racing” м. Кам’янське,
ІІІ місце – Тарасов Данііл, „Osa racing” м. Кам’янське,

В  класі  „Безкоробка”
І місце – Тимченко Ігор, ДЮСШ м. Суми,
ІІ місце – Рябошапка Антон, м. Павлоград,
ІІІ місце – Мартиненко Данііл, „Osa racing” м. Кам’янське,

В класі   „Коробка - 125”
І місце – Мостовий Андрій, „Лтава” м. Полтава,
ІІ місце – Глущенко Андрій, м. Кропивницький,
ІІІ місце – Дмитрієв Артем, „Прометей” м. Дніпро,

В класі „Популярний-Ю”
І місце – Демець Микита, Кременчуцький МЦПО,
ІІ місце – Севастяненко Владислав, БДЮТ м. Олександрія,
ІІІ місце – Кравченко Павло, „Темп” смт. Козельщина,

В класі „Популярний”
І місце – Порчирян Максим, Кременчуцький МЦПО „Лідер”,
ІІ місце – Потапов Євген, м. Кривий Ріг,
ІІІ місце – Гузь Андрій, м. Олександрія.

Переглядів: 726 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0