Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 12:58 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Лютий » 17 » Обласні змагання з судномодельного спорту
6:36 PM
Обласні змагання з судномодельного спорту

Обласні змагання з судномодельного спорту

  Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради в м. Полтаві 14–16 лютого 2020 року були проведені обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту. В змаганнях брали участь вихованці закладів позашкільної освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Станції юних техніків м. Миргорода, Великобагачанської станції юних техніків, Полтавського міського центру позашкільної освіти, всього 17 учасників.
  Змагання проводилися з метою подальшого розвитку науково-технічної творчості; збільшення мережі судномодельних гуртків; популяризації судномодельного спорту; обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді; підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів; розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. Змагання проходили в басейні Полтавської гімназії №32. Програмою змагань було передбачено старти судномоделей у класі F3-E – швидкісна радіокерована модель фігурного курсу. Переможці в командному заліку визначалися за найбільшою сумою балів двох кращих результатів особистої першості спортсменів, що виступають в командному заліку.
   На підставі підсумкових протоколів та рішень журі нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласних змагань учнівської молоді з судномодельного спорту в особистому заліку:

І місце

Чуйко Денис, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІ місце

Попіков Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІІ місце

Коваленко Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

Командний залік

  І місце – Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти „Лідер” (Чуйко Денис, Попіков Артем).
  ІІ місце – Полтавський міський центр позашкільної освіти (Вовк Ярослав, Карпенко Олексій).
  ІІІ місце – Великобагачанська станція юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради (Струтинський Гліб, Талашов Євгеній).

   Нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації учасників обласних змагань учнівської молоді з судномодельного спорту: 
  Джурка Денис, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
  Струтинський Гліб, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
  Талашов Євгеній, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
 Вовк Ярослав, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти;
  Вовк Богдан, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти;
  Карпенко Олексій, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти;
  П’ятак Олександр, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти;
  Степанов Данило, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”;
  Козирьов Максим, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
  Бондаревський Максим, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
  Мазука Ілля, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
  Чепіль Ярослав, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
  Слємзін Арсен, вихованець Станції юних техніків м. Миргорода;
  Слємзін Лев, вихованець Станції юних техніків м. Миргорода. 

Переглядів: 283 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0