Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 1:41 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Лютий » 28 » Обласний дистанційний конкурс з фізики
11:01 AM
Обласний дистанційний конкурс з фізики

Обласний дистанційний конкурс з фізики

  Протягом 10–21 лютого 2020 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний дистанційний конкурс з фізики.
В конкурсі брали участь учні 7-10 класів закладів загальної середньої освіти, а саме: Хорольської гімназії Хорольської районної ради, Опорного закладу „Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика” Кобеляцького району, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області”, Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканського району, Опорного закладу „Ялосовецький загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів”, Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя „загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської районної ради Полтавської області”, Вищебулатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Балясненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сватківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області, Полузірського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад” Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області”, Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”, Полтавської гімназії №33, Опорного закладу „Кобеляцький ліцей №1” Кобеляцької районної ради Полтавської області, Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (54 учасника).
  Конкурс проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки учнівської молоді, що цікавиться фізикою; підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення фізики; залучення учнів до розвитку технічної творчості; створення інтерактивного освітнього середовища на основі використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для задоволення інтелектуальних потреб учнів; поглиблення знань учнів з фізики; формування пізнавальних інтересів учнів, організації їх самостійної пізнавальної діяльності; розвитку творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів; активізації розумової діяльності учнів; розвитку дистанційної форми навчання в системі закладів позашкільної освіти.
  Програмою Конкурсу було передбачено розв’язування учнями тестових вправ та творчих завдань, оформлення яких передбачало всі необхідні пояснення і обґрунтування. Підсумки конкурсу проводились по кожному класу окремо.
   На підставі підсумкових протоколів та рішень журі було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласного дистанційного конкурсу з фізики: 

І місце

  Стоян Анна, учениця 7 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області;
   Лук’яненко Дар’я, учениця 7 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області;
   Шурдук Дар'я, учениця 8 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”;
  Пеляк Валерія, учениця 9 класу Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя „загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської районної ради Полтавської області”;
   Глова Станіслав, учень 10 класу Опорного закладу „Кобеляцький ліцей №1” Кобеляцької районної ради Полтавської області.

ІІ місце

   Муригін Сергій, учень 7 класу Опорного закладу „Ялосовецький загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів”;
  Пеляк Максим, учень 7 класу Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя „Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської районної ради Полтавської області”;
  Таран Олег, учень 7 класу Сватківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області;
  Жаботинський Богдан, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”;
   Януш Олексій, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”;
   Рудич Євгенія, учениця 8 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області”;
  Сачко Максим, учень 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної  ради Полтавської області;
  Шаповалов Владислав, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”.

ІІІ місце

  Мілевська Вікторія, учениця 7 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області;
   Шапка Олексій, учень 7 класу Опорного закладу „Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика” Кобеляцького району; 
   Чугунов Назар, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області”;
 Киричук Поліна, учениця 7 класу Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Диканського району Полтавської області;
   Овсянніков Давід, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області”;
  Орлова Вероніка, учениця 7 класу Полузірського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад” Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;
   Малич Володимир, учень 7 класу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16;
   Українець Богдан, учень 9 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38”;
  Єфіменко Євген, учень 9 класу Опорного закладу „Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика” Кобеляцького району;
  Бикова Маргарита, учениця 10 класу Опорного закладу „Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика” Кобеляцького району;
  Новостройна Поліна, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”;
  Федорина Катерина, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області”.

Підсумковий наказ Департаменту освітиі науки Полтавської обласної державної адміністрації від 21.02.2020 №76.
 


 

Переглядів: 352 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0