Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 12:10 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 12 » Обласний конкурс „Візерунки фантазій”
3:58 PM
Обласний конкурс „Візерунки фантазій”

Обласний конкурс „Візерунки фантазій”

  10–11 грудня 2019 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю „Візерунки фантазій” (далі – Конкурс). 
  В ньому брали участь делегації від Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Станції юних техніків м. Миргорода, Зіньківської районної станції юних техніків, Карлівської районної станції юних техніків, Голобородьківського НВК, Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Пирятинської станції юних техніків, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області”, Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва, Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області”, Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Супрунівському НВК та Щербанівському ліцеї, Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості, Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Опорного закладу „Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району”, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості (91 учасник).
  Конкурс проводився з метою розвитку здібностей учнів в виготовленні оздобленні різних виробів; розвитку творчої уяви та естетичного смаку вихованців; формування навичок в конструюванні та моделюванні виробів; вивчення історії розвитку ремесел Полтавської області.
  Програмою Конкурсу було передбачено представлення вихованцями в молодшій, середній та старшій віковій групі на розгляд журі виробу, виготовленого власноруч під час занять в гуртках (домашнє завдання), захист виготовленого виробу та виконання конкурсних завдань у номінаціях: в’язання гачком; вишивка хрестиком; бісероплетіння; м’яка іграшка; кераміка.
  За підсумками дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації були нагороджені переможці та призери Конкурсу:

Номінація „М’яка іграшка”

Старша вікова група

І місце

Дацько Марта, вихованка Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Федоряка Анастасія, вихованка Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

Шипіцька Ольга, вихованка Карлівської районної Станції юних техніків, учениця 8 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,
Тимченко Валерія, вихованка Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва,
Чеботарь Аліна, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Супрунівському НВК.

Середня вікова група

І місце

Окіпняк Юлія, вихованка Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Гордієнко Руслана, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода,
Черненко Каріна, вихованка Станції юних техніків м. Миргорода,
Ожуг Яна, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
Валявська Катерина, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце

Захарченко Денис, вихованець комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”,
Мацак Олександра, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”,
Семенко Яна, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІІ місце

Гончарова Анна, вихованка Карлівської районної Станції юних техніків учениця 6 класу Голобородьківського НВК,
Карпенко Софія, вихованка Карлівської районної Станції юних техніків учениця 6 класу Голобородьківського НВК,
Корнієнко Діана, вихованка Карлівської районної Станції юних техніків учениця 7 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4,
Шевченко Ольга, вихованка Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Молодша вікова група

І місце

Нестерова Софія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області,
Лабутіна Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,
Лабутіна Софія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

Дахно Анастасія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків,
Целуйко Анна, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти.

ІІІ місце

Коробова Анна, вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Ухань Дарія, вихованка Пирятинської Станції юних техніків,
Стригуновська Сніжана, вихованка Пирятинської Станції юних техніків.

 
Номінація „В’язання гачком”

Старша вікова група

І місце

Овсій Анастасія, вихованка Глобинського Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 
Курилех Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,

ІІ місце

Зіненко Захар, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Кобзар Софія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, 
Золотухіна Валерія, учениця 8 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Гузій Поліна, вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Тоцька Катерина, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків.

Середня вікова група

І місце

Журавель Валерія, вихованка Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Бондаренко Валерія, вихованка Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів.

Молодша вікова група

І місце

Оніщенко Дарина, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце

Яхнич Євгенія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області.

Номінація „Вишивка хрестиком”

Старша вікова група

І місце

Старченко Ксенія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, 
Глушко Альбіна, вихованка Лубенської міської Станції юних техніків і натуралістів, 
Карпенко Юлія, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості,
Черненко Анна, вихованка Глобинський районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

ІІ місце

Чуйко Яна, вихованка Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Чернявська Карина, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

Максименко Влада, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Супрунівському НВК,
Міняйло Софія, учениця 8 класу опорного закладу „Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району”.

Середня вікова група

І місце

Пономаренко Валерія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків.

ІІ місце

Пантюшенко Анна, учениця 7 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Мартишевська Марина, вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 
Номінація „Кераміка”

Старша вікова група

І місце

Лебедєв Олександр, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
Лебедєва Ольга, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце

Суботіна Вікторія, вихованка Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Різник Катерина, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

Балега Василь, вихованець Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Середня вікова група

І місце

Філоненко Антон, вихованець Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області,
Манойло Іванна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків.

ІІ місце

Кужель Дарина, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Супрунівському НВК,
Шинько Денис, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІІ місце

Панченко Микола, вихованець комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Супрунівському НВК,
Федьків Віталій, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,
Зарудний Олег, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків.

Молодша вікова група

І місце

Когут Софія, вихованка Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області,
Милейко Леонід, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

ІІ місце

Ковальова Тамара, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
Діброва Марія, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
Шамшева Ангеліна, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІІ місце

Ревега Марія, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”,
Чипенко Михайло, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
Головко Катерина, учениця 5 класу опорного закладу „Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району”,
Макарова Марія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області.

Номінація „Бісероплетіння”

Старша вікова група

І місце

Фелоненко Анастасія, вихованка Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області,
Волошина Ірина, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості,
Пипко Катерина, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості,
Свята Дар’я, учениця 8 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце

Любченко Альона, вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Чуйко Владислава, вихованка Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості,
Щербак Анастасія, вихованка Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Компанієць  Вікторія, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків.

ІІІ місце

Онипко Валерія, учениця 10 класу опорного закладу „Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району”.

Середня вікова група

І місце

Остапенко Анастасія, вихованка Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області,
Черепяна Дарина, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

Приходько Олександра, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Супрунівському НВК,
Бондар Ірина, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків,
Вісич Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області.

ІІІ місце

Чобітько Маргарита, вихованка Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва,
Тітенко Анастасія, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти.

Молодша вікова група

І місце

Хомик Аліна, вихованка Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості,
Морщавка Анна, вихованка Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Штаненко Максим, вихованець Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Щербина Марина, вихованка Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти,
Козкаченко Вероніка, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

Корж Анна, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Щербанівському ліцеї,
Сільнича Анастасія, вихованка комунального закладу „Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” при Щербанівському ліцеї.

Переглядів: 565 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0