Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Неділя, 2024-06-23, 9:58 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Грудень » 28 » Обласний конкурс „Візерунки фантазій”
4:00 PM
Обласний конкурс „Візерунки фантазій”

Обласний конкурс „Візерунки фантазій”

Дипломи готові можна забрати.

Завантажити скан-копії дипломів можна за ПОСИЛАННЯМ 

З 01 до 16 грудня 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений дистанційно за допомогою онлайн-відеоконференції обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю „Візерунки фантазій”.
  У Конкурсі взяли участь вихованці закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти, а саме: Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області, Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради, Гирявоісковецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Лохвицької міської ради Полтавської області, Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради, Глобинського центру дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області, Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М. Л. Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області, Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, Ліцей № 6 „Лідер” Полтавської міської ради Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району, Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, Комунального закладу „Чутівський будинок дитячої та юнацької творчості” Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області (всього 90 учасників).
Конкурс проводився з метою розвитку здібностей учнівської молоді в виготовленні оздобленні різних виробів, розвитку творчої уяви, формування навичок в конструюванні та моделюванні виробів.
Програмою Конкурсу передбачалося виготовлення виробу за запропонованими журі фото, викрійкою або за власним задумом дитини відповідно до номінацій: „В’язання гачком”, „Вишивка хрестиком”, „Бісероплетіння”, „М’яка іграшка”, „Кераміка”.
  За підсумками Конкурсу нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців і призерів обласного конкурсу вихованців гуртків художньо-технічного профілю „Візерунки фантазій” у номінаціях:

Номінація „В’язання гачком”

Молодша вікова група

І місце

  Коротченко Єлизавета, вихованка гуртка „В’язання гачком” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

ІІ місце

 Філоненко Ілона, вихованка гуртка „Чарівний клубок” Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості.
  Муха Дарина, вихованка гуртка „Чарівний клубок” Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

  Цемох Євгенія, вихованка гуртка „Павутинка” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.

Середня вікова група

І місце

  Глушко Вікторія, вихованка гуртка „Народний умілець” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.
  Крат Марія, вихованка гуртка „Майстерня творчості” Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М. Л. Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

  Пантюшенко Анна, вихованка гуртка „Майстерня творчості” Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.Л.Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

ІІ місце

  Журавель Валерія, вихованка гуртка „Візерунок” Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”.
  Жадан Олена, вихованка Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради.
  Гриб Тетяна, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”.

ІІІ місце

 Поночовна Анастасія, учениця 8 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області.
  Самойленко Анастасія, вихованка гуртка „Павутинка” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.

Старша вікова група

І місце

  Курява Марія, вихованка гуртка „Чарівне мереживо” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.

Номінація „Вишивка хрестиком”

Молодша вікова група

І місце

  Шрамковська Анастасія, вихованка гуртка „Майстерня творчості” Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.Л.Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

ІІ місце 

  Костенко Аліна, вихованка гуртка „Вишивка” Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області.
  Коваленко Марина, вихованка гуртка „Рукоділля” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.
  Страшних Маргарита, вихованка гуртка „Майстерня творчості” Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.Л.Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  Морозова Іванна, вихованка Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради.

ІІІ місце

  Жирнова Софія, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району.

Середня вікова група

І місце

  Хворост Катерина, вихованка Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради.

ІІ місце

  Колодєєва Катерина, учениця 7 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області.

ІІІ місце

  Кирилюк Аделіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Служинська Евеліна, вихованка гуртка „Художня вишивка” Глобинського центру дитячої та юнацької творчості.


Старша вікова група

ІІІ місце

  Чуйко Яна, вихованка гуртка „Візерунок” Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”.

Номінація „Бісероплетіння”

Молодша вікова група

І місце

 Чобітько Маргарита, вихованка гуртка „Бісероплетіння” Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області.
  Козкаченко Вероніка, вихованка гуртка „Намистинка” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Андрєєва Поліна, учениця 6 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області.
  Гвоздь Дарʼя, учениця 6 класу Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради.
  Штаненко Максим, вихованець гуртка „Намистинка” Комунального закладу „Чутівський будинок дитячої та юнацької творчості” Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

ІІ місце

  Горошко Марина, вихованка гурток „Бісероплетіння” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.
  Каторгіна Вероніка, вихованка Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради.

ІІІ місце

  Служинська Анастасія, вихованка гуртка „Художня вишивка” Глобинського центру дитячої та юнацької творчості.
  Смірнова Вероніка, вихованка гуртка „Бісерне сяйво” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Підгребельний Назар, вихованець гуртка „Бісероплетіння” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області
  Мирна Ксенія, вихованка гуртка „Хобі-Арт” Ліцею № 6 „Лідер” Полтавської міської ради.

Середня вікова група

І місце

  Остапенко Анастасія, вихованка народного художнього колективу гуртка „Господарочка” Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.

ІІІ місце

  Савінова Єлизавета, вихованка гуртка „Бісерне сяйво” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 Ус Олександра, учениця 9 класу Гирявоісковецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Лохвицької міської ради Полтавської області.

Старша вікова група

ІІІ місце

  Ткаченко Ярина, вихованка гуртка „Умілі руки” Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, учениця 11 класу Соколовобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

Номінація „Мʼяка іграшка

Молодша вікова група

І місце

  Косенко Анна, вихованка гуртка „М’яка іграшка” Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області.
  Підгайний Денис, вихованець гуртка „М’яка іграшка” Комунальної установи „Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості” Гадяцької міської ради.
  Лабутіна Софія, вихованка гуртка „Чарівні клаптики” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Лабутіна Анастасія, вихованка гуртка „Чарівні клаптики” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Морщавка Анна, вихованка гуртка „Виготовлення іграшок-сувенірів” Комунального закладу „Чутівський будинок дитячої та юнацької творчості” Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.
  Унтило Ельвіра, вихованка гуртка „Умілі руки” Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце

  Дегтяр Крістіна, вихованка Креатив-студії Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Бутенко Софія, вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

  Розраєнко Єлизавета, вихованка гуртка „Виготовлення сувенірів” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області.
  Царицан Вікторія, вихованка гуртка „Майстерня творчості” Опорного закладу „Лютенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М. Л. Величая” Лютенської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  Степанов Матвій, вихованець Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради.
  Кибкало Марія, вихованка Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради
  Коваль Єлизавета, вихованка гуртка „Умілі руки” Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості.

Середня вікова група

І місце

  Валявська Катерина, вихованка гуртка „Фантазія” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Литвиненко Діана, вихованка гуртка „Умілі руки” Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, учениця 9 класу Соколовобалківського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів, Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
  Окіпняк Юлія, вихованка гуртка виготовлення сувенірів „Творча майстерня” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради. 
  Шевченко Ольга, вихованка гуртка виготовлення сувенірів „Творча майстерня” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради.

ІІ місце

  Марчишинець Анна, вихованка гуртка „Фантазія” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Гордієнко Руслана, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.
  Черненко Каріна, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.
  Варнавська Поліна, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району.

ІІІ місце

  Гребьонкіна Ніка, вихованка Креатив-студії Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Сердюк Анна, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Корнієнко Діана, вихованка Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради.

Старша вікова група

І місце

  Євтушенко Марія, учениця 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області.

Номінація „Кераміка”

Молодша вікова група

І місце

  Шулежко Надія, вихованка гуртка „Кераміка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Михайлина Софія, вихованка Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”.
  Троцька Мілана, вихованка гуртка „Колорит” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Петрик Анна, вихованка гуртка „Бісероплетіння” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.

ІІ місце

  Діброва Марія, вихованка гуртка „Кераміка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Караван Софія, вихованка гуртка „Казкова скульптура” Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області.
  Максимович Аріна, вихованка гуртка „Арт-дизайн” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Ткаченко Марія, вихованка гуртка „Колорит” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Дмитренко Вікторія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Щербакова Марія, вихованка гуртка „Іграшки-сувеніри” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.
  Трохимчук Назар, вихованець Комунального закладу „Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості” Новосанжарської селищної ради.
  Дубовик Вероніка, учениця 5 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області.
  Осаулко Родіон, вихованець гуртка „Художнє ліплення” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради.
  Якименко Дарина, вихованка гуртка „Художнє ліплення” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради.

ІІІ місце

  Гетало Анна, вихованка гуртка „Кераміка” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Дем’яненко Валерія, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району.
  Петулько Софія, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району.
  Батечко Поліна, вихованка гуртка „Художнє ліплення” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради.

Середня вікова група

І місце

  Мироненко Владислава, вихованка гуртка „Кераміка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Шило Ярина, вихованка гуртка „Гончарний двір” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради.
  Григоренко Анастасія, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

ІІ місце

  Брусілова Злата, вихованка гуртка „Кераміка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІІ місце

  Рокотянський Владислав, вихованець гуртка „Гончарство” Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області.
  Філоненко Антон, вихованець гуртка „Гончарик” Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.

Старша вікова група

І місце

  Лебедєв Олександр, вихованець гуртка „Кераміка” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце

  Любимська Катерина, вихованка Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, учениця 11 класу Опорного закладу „Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нехворощанської сільської ради Полтавської області”.

Всі фото зразків і робіт учасників за ПОСИЛАННЯМ

Про обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю „Візерунки фантазій” в он-лайн форматі – за ПОСИЛАННЯМ

Переглядів: 337 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0