Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 10:32 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Березень » 30 » Обласний конкурс з початкового технічного моделювання
4:52 PM
Обласний конкурс з початкового технічного моделювання

Обласний конкурс з початкового технічного моделювання

   Дипломи призерів конкурсу готові, можна забирати чи скачати за ПОСИЛАННЯМ

  З 15 до 25 березня 2021 року дистанційно за допомогою онлайн-відеоконференції Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (далі – Конкурс).
   У Конкурсі брали участь вихованці гуртків початкового технічного моделювання закладів позашкільної освіти віком до 10 років включно, а саме: Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Диканської районної ради, Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Карлівської районної Станції юних техніків, Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Пирятинської станції юних техніків, Лохвицького міського Центру дитячої та юнацької творчості (всього – 27 учасників).
   Конкурс проводився з метою творчого та інтелектуального розвитку дітей, залучення до технічної творчості учнів молодшого шкільного віку; пошуку та підтримки обдарованих дітей молодшого шкільного віку; стимулювання творчого інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації.
   Під час дистанційного проведення Конкурсу учасники на місцях в режимі онлайн-відеоконференції виконували завдання у номінаціях: теоретичний залік (тестові завдання в Google формі), технічне завдання (виготовлення рухомої об’ємної моделі робота у техніці „паперкрафт”, з наданих розгорток та малюнків загального вигляду), конструкторське завдання (конструювання тематичної композиції „Космічна дослідна станція” за допомогою об’ємних паперових геометричних фігур), спортивно-технічне завдання (виготовлення моделі планера). За результатами проведення кожного етапу Конкурсу керівники команд надсилали на електронну пошту оргкомітету фото виготовлених виробів для проведення оцінювання робіт кваліфікованим журі.
  У зв’язку з недотриманням умов на місцях при проведенні обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у процесі виконання учасниками теоретичного заліку в Google формі, журі конкурсу вирішило вважати їх тренувальними. Тому отримані результати теоретичного заліку не враховувались при визначенні командної першості Конкурсу.
   Призери Конкурсу в особистому заліку були визначені журі за найбільшою кількістю балів у відповідній номінації. В командному заліку – за найбільшою сумою балів отриманою двома учасниками від закладу освіти у трьох номінаціях.
   За підсумками Конкурсу нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців і призерів обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання особистому та командному заліках: 

Особистий залік

В номінації „Технічне завдання”

І місце

  Онищенко Поліна, вихованка Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

  Бахвалов Олексій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.
  Веселова Ангеліна, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Боргун Анна, вихованка Пирятинської станції юних техніків.

ІІІ місце

  Куценко Владислав, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.
  Бабенко Аліна, вихованка Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості.
  Кіріке Валерія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.
  Сліпченко Максим, вихованець Лохвицького міського Центру дитячої та юнацької творчості.

В номінації „Конструкторське завдання”

І місце

  Ковінько Дарина, вихованка Комунального закладу Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

  Маренич Кирило, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради.
  Ганошенко Матвій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Козін Андрій, вихованець Пирятинської станції юних техніків.

ІІІ місце

  Дзюба Станіслав, вихованець Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості.
  Кісляков Євгеній, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Повід Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.
  Мальченко Валерія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

В номінації „Спортивно-технічне завдання”

І місце

  Ганошенко Матвій, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце

  Мальченко Валерія, вихованка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

ІІІ місце

  Шаркий Богдан, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.
  Повід Артем, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.
  Тютюнник Захар, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків.
  Козін Андрій, вихованець Пирятинської станції юних техніків.

Командний залік

  І місце – Комунальний заклад Зіньківська станція юних техніків Зіньківської міської ради Полтавської області (Ковінько Дарина, Онищенко Поліна).

  ІІ місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (Ганошенко Матвій, Веселова Ангеліна).

  ІІІ місце – Пирятинська станція юних техніків (Козін Андрій, Боргун Анна).

Переглядів: 414 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0