Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 10:00 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Листопад » 4 » Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій
3:37 PM
Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

   21 – 27 жовтня 2021 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений року дистанційно за допомогою онлайн-відеоконференції обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – Конкурс).
   У Конкурсі брали участь вихованці закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти, а саме: Кременчуцької філії Полтавського територіального відділення Малої академії наук, Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, Полтавського ліцею № 33 Полтавської міської ради, Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, Пирятинського ліцею № 2 Пирятинської міської ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради”, Кременчуцького ліцею № 17 „Вибір” імені М. Г. Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області, Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області”, Приватного закладу „Загальної середньої освіти „ІТ СТЕП СКУЛ ПОЛТАВА”, Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лубенської міської ради Полтавської області, Ліцею № 32 „Європейський” Полтавської міської ради, Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області, Опорного закладу „Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області”, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області (всього 34 учасника).
   Конкурс проводився з метою стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю.
  Програмою Конкурсу передбачалося дистанційне оцінення домашнього завдання з використанням онлайн-зв’язку в номінаціях офіс-менеджмент, веб-дизайн, програмування. Конкурсні роботи учасників, відповідно до номінацій, являли собою презентацію в Microsoft Office „Мій населений пункт”, проект навчально-освітнього веб-сайту або проекту веб-сайту „Мої захоплення” з використанням мови НТМL та розгорнутий програмний проект з використанням середовищ: Pascal, Borland Delphi Explorer, Visual Studio Express Edition, GNU С++, Lazarus.
   Щиру подяку висловлюємо Гриценко Світлані Євгеніївні, викладачу спецдисциплін Відокремленого структурного підрозділу „Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”, за вагомий особистий внесок, високий професіоналізм, співпрацю та підтримку обдарованої молоді, участь в проведенні обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій.
  За підсумками Конкурсу переможців та призерів нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації у номінаціях:

    Номінація „Програмування”

    І місце

  Супрун Дмитро, вихованець гуртка „Автоматизація наукового дослідження” Кременчуцької філії Полтавського територіального відділення Малої академії наук, учень 10 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.
   Корецька Катерина, учениця 10 класу Ліцею № 33 Полтавської міської ради.

    ІІ місце

   Доценко Дар’я, вихованка Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Пирятинського ліцею № 2 Пирятинської міської ради Полтавської області.
   Пивоваренко Віолета, учениця 9 класу Комунального закладу „Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради”.
   Котляров Теодор, учень 10 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.

    ІІІ місце

    Савченко Данііл, учень 11 класу Кременчуцького ліцею № 17 „Вибір” імені М. Г. Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району.
   Кривенко Владислав, учень 10 класу, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області”.
Молька Антон, учень 11 класу Ліцею № 33 Полтавської міської ради.
   Банков Богдан, вихованець Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.

   Номінація „Веб-дизайн”

   І місце

   Вергал Олександр, учень 9 класу Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області”.

   ІІ місце

   Бей Вероніка, вихованка Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Пирятинського ліцею № 2 Пирятинської міської ради Полтавської області.
   Бабенко Олександр, учень 11 класу Полтавського ліцею № 33 Полтавської міської ради.

   ІІІ місце

   Мироновська Ганна, учениця 9 класу Приватного закладу „Загальної середньої освіти „ІТ СТЕП СКУЛ ПОЛТАВА”.
  Поліщук Роберт, вихованець гуртка „Автоматизація наукового дослідження” Кременчуцької філії Полтавського територіального відділення МАН, учень 10 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.
   Хмельницький Даніїл, учень 11 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.

   Номінація „Офіс-менеджмент”

   І місце

   Горюха Валерія, учениця 10 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.
   Чайка Олеся, учениця 10 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області.

    ІІ місце

   Пеляк Максим, учень 9 класу Опорного закладу „Диканський навчально-виховний комплекс імені М. В. Гоголя „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області”.
   Бурда Софія, учениця 11 класу Ліцею № 32 „Європейський” Полтавської міської ради.
   Горб Денис, учень 11 класу Ліцею № 33 Полтавської міської ради.
 Неїжмак Катерина, учениця 10 класу Комунального закладу „Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради”.
  Ковальчук Світлана, вихованка гуртка „Автоматизація наукового дослідження” Кременчуцької філії Полтавського територіального відділення МАН, учениця 9 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.
   Лєбєдєва Діана, вихованка гуртка інформатики та обчислювальної техніки Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області, учениця 9 класу Наукового ліцею „Політ” при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.
   Векленко Надія, вихованка гуртка „Інформатики та обчислювальної техніки” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.
   Колективна робота: Онищенко Уляна, Онищенко Софія, учениці 9 класу Ліцею № 33 Полтавської міської ради.

   ІІІ місце

  Наконечний Станіслав, вихованець Комунального закладу „Карлівський міський центр позашкільної освіти” Карлівської міської ради, учень 9 класу Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області.
   Волакова Олександра, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 17 „Вибір” імені М. Г. Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
   Богомаз Катерина, вихованка Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 9 класу Пирятинського ліцею № 2 Пирятинської міської ради Полтавської області.
   Сосновська Вікторія, учениця 8 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Глушко Роман, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, учень 9 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Манжос Дмитро, учень 11 класу Опорного закладу „Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області”.
  Яковенко Антон, учень 9 класу Приватного закладу „Загальної середньої освіти „ІТ СТЕП СКУЛ ПОЛТАВА”.

Скріншот за ПОСИЛАННЯМ

Про конкурс за ПОСИЛАННЯМ

Переглядів: 470 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0