Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 10:13 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 31 » Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”
12:25 PM
Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”

Обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації „Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії” від 31.01.2020 №40

30 січня 2020 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний заочний конкурс „Космічні фантазії”.
В конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Лубенських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2 і №10, Станції юних техніків м. Миргорода, Карлівської районної станції юних техніків, Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Пирятинської станції юних техніків, Великобагачанської станції юних техніків, Позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області”, Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості, Великобудищанської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, Гребінківської Станції юних техніків, Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, Полтавської спеціальної школи №40, Полтавської міської школи мистецтв „Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко, Рокитненського навчально-виховного комплексу Кременчуцького району, Сахнівщинського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Машівської районної ради, Комунального опорного закладу „Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської області”, комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Терешківської сільської ради Полтавського району, Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (45 учасників).
Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків; зацікавлення дослідженнями Землі і космосу; популяризації знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук; підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, прагне розвинути свій духовний світ; сприяння реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України.
Програмою Конкурсу було передбачено визначення кращих творчих робіт учасників у молодшій і старшій віковій групі в номінаціях: література, журналістика; образотворче мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; фото-, відео- та кіномистецтво; комп’ютерна графіка.
Деякі роботи, прислані учасниками Конкурсу, не відповідали вимогам Положення про проведення обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії”, мали реферативний характер та з використанням Інтернет-джерел. В номінацію „Комп’ютерна графіка” не надійшло жодної роботи.
За результатами конкурсу нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласного заочного конкурсу „Космічні фантазії” у номінаціях та вікових групах: 
Номінація „Література, журналістика”

Старша вікова група

І місце

Борисенко Юлія, учениця 9 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з роботою: „Космічні мрії”,

Колективна робота: Наконечна Юлія, Зайченко Анастасія, Федоренко Лада, Закаблук Анна, вихованки Станції юних техніків м. Миргород, з роботою: „Радіорепортаж із місця події”,

ІІ місце

Романенко Ірина, учениця 8 класу Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, з роботою: „Поезія „Космічна ностальгія”,

ІІІ місце

Тарасенко Богдан, учень 8 класу Полтавської спеціальної школи №40, з роботою: „Глушко Валентин Петрович” (історія авіації та ракетно-космічної техніки),

Ситник Ілля, учень 8 класу Полтавської спеціальної школи №40, з роботою: „Засядько Олександр Дмитрович” (історія авіації та ракетно-космічної техніки).

Молодша вікова група

І місце

Копко Анна, учениця 5 класу Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, з роботою: „п’єса „Козацькі нащадки, що здолали і простір, і час”,

Чигрин Анна, учениця 6 класу Сахнівщинського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Машівської районної ради, Полтавської області, з роботою: „поезія „Зірки на небі”.


Номінація „Образотворче мистецтво”

Старша вікова група

І місце

Шульц Ірина, вихованка Позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, з роботою: „Таємниці планети Зіроко”,

ІІ місце

Єрмолаєва Кароліна, вихованка Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Живопис”, 

Гринько Віталіна, учениця 10 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, з роботою: „Мрії за межею реальності”,

Середняк Денис, учень 10 класу Комунального опорного закладу „Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області”, з роботою: „Я і Всесвіт”,

Кирилюк Аделіна, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, з роботою: „Всесвіт Хокінга”,

ІІІ місце

Гарбовська Ксенія, вихованка Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Карлівської районної станції юних техніків, з роботою: „Дружні інопланетяни”,

Середняк Тарас, учень 10 класу Комунального опорного закладу „Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області”, з роботою: „Космічні подорожі”,

Семигал Софія, учениця 7 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з роботою: „Фантазія”.

Молодша вікова група

І місце

Горбатенко Альона, вихованка Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Живопис”, 

Атаманюк Назарій, учень 4 класу Рокитненського навчально-виховного комплексу, з роботою: „Барви космосу”,

ІІ місце

Бабінець Наталія, вихованка Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Карлівської районної станції юних техніків, з роботою: „Космічна подорож”,

Кишкань Карина, учениця 6 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, з роботою: „Подорож до Галактики”,

Ярмоленко Марія, вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Подорож в міжпланетні світи”,

Шамшева Ангеліна, вихованка Полтавської міської школи мистецтв „Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко, з роботою: „Оце так зустріч!”,

ІІІ місце

Столяренко Анна, вихованка Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, з роботою: „Сяюча ракета”,

Колективна робота вихованців Комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області, з роботою: „Наші космічні друзі”,

Усик Данило, вихованець Станції юних техніків м. Миргород, з роботою: „Реальність 21 століття”,

Кудря Владислав, учень 7 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г. Шевченка, з роботою: „Мої космічні канікули”.

Номінація „Декоративно-прикладне мистецтво”

Старша вікова група

І місце

Старченко Ксенія, вихованка Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, з роботою: „Космічний велетень”,

ІІ місце

Козуб Олександр, вихованець Комунального закладу „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості”, з роботою: „Феєрверки мрій”,

Ожуг Яна, вихованка, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Таємниця снігової планети”.

Молодша вікова група

І місце

Кібальник Валерія, вихованка Великобагачанської Станції юних техніків, з роботою: „Космічний простір в техніці „Айріс-фолдінг”,

Сова Данило, вихованець, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Колонізація Місяця”,

Ломовський Захар, вихованець, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Після космічної подорожі”.

ІІ місце

Хворост Катерина, учениця 7 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, вихованка Карлівської районної станції юних техніків, з роботою: „Космічна фантазія”,

Колективна робота: Губар Поліна, учениця 3 класу, Губар Ангеліна, учениця 5 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Гадяцької районної ради, з роботою: „На просторах космосу”,


ІІІ місце

Ковтун Євгеній, учень 7 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, вихованець Карлівської районної станції юних техніків, з роботою: „Віртуальна реальність”,

Логінова Ангеліна, вихованка Пирятинська станція юних техніків, з роботою: „Швидкоплинність часу”,

Номінація „Фото-, відео- та кіномистецтво”

Старша вікова група

І місце

Губій Анастасія, вихованка Гребінківської Станції юних техніків, з роботою: „Йоги на Марсі”,

ІІ місце

Берсим Олександр, вихованець Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Зірка на ім’я Сонце”.

ІІІ місце

Горбань Єлизавета, вихованка Великобагачанської станції юних техніків, з роботою: „Наш вічний супутник!”,

Колісніченко Богдан, вихованець Гребінківської Станції юних техніків, з роботою: „Селфі інопланетян”,

Молодша вікова група

І місце

Прокопенко Олександр, вихованець Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Стежками Маленького Принца”.

ІІ місце

Сурмач Давид, вихованець Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Не кружок колобок, тільки половинка”.

Переглядів: 1568 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0