Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 8:52 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Квітень » 15 » Обласний заочний конкурс навчальних програм, навчально-методичних посібників та методичних розробок з науково-технічного напряму
3:40 PM
Обласний заочний конкурс навчальних програм, навчально-методичних посібників та методичних розробок з науково-технічного напряму

Обласний заочний конкурс навчальних програм, навчально-методичних посібників та методичних розробок
з науково-технічного напряму

   30 березня 2020 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради були підведені підсумки обласного заочного конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного напряму.
   У Конкурсі брали участь педагоги закладів позашкільної освіти, а саме: Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, Карлівської районної станції юних техніків, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області”, Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради (17 учасників).
   Конкурс проводився з метою виявлення та пропаганди кращого педагогічного досвіду з питань удосконалення освітнього процесу в гуртках науково-технічного напряму позашкільної освіти; підвищення професійного рівня, творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти та залучення їх до вирішення проблем удосконалення освітнього процесу в гуртках науково-технічного напряму; формування методичної культури педагогів закладів позашкільної освіти; підтримки творчо працюючих педагогів закладів позашкільної освіти; залучення педагогів закладів позашкільної освіти до інноваційної діяльності.
  Програмою Конкурсу було передбачено визначення кращих з науково-технічного напряму: навчальних програм; навчально-методичних посібників; методичних розробок.
  На підставі підсумкових протоколів та рішень журі нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласного конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного напряму (Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА від 01.04.2020 №116). 

Номінація „Методичні розробки”

І місце

  Ігнатюк Сергій Петрович, керівник гуртка „Початкове технічне моделювання” Позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, з роботою: „Паперові історії…” (методичні рекомендації по проведенню циклу занять у гуртку „Початкове технічне моделювання”).

  Дєєва Марина Іванівна, керівник гуртка Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Використання інноваційних педагогічних технологій на гурткових заняттях з радіозв’язку в закладі позашкільної освіти” (методичні рекомендації).

  Шелепа Тетяна Анатоліївна,  керівник гуртка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Прийоми сторітелінгу на заняттях гуртка інформатики” (методична розробка).

ІІ місце

  Перепелиця Володимир Олексійович, керівник гуртка Карлівської районної Станції юних техніків, з роботою: „Практичні поради при вимірюванні на заняттях гуртка радіоелектронного конструювання” (методичні рекомендації).

  Кравченко Михайло Іванович, керівник гуртка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: „Формула успіху” (методична розробка на допомогу керівникам гуртків та клубів картингу).

  Збронський Володимир Олександрович, керівник гуртка Полтавського міського центру позашкільної освіти, з роботою: „Технологія виготовлення моделі ракети класу S-6-А” (методична розробка).

  Аулова Інна Іванівна, керівник гуртка Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, з роботою: „Виготовлення виробів із листового полівінілхлориду (пвх) (методична розробка на допомогу керівнику гуртка „Початкове технічне моделювання” та „Судномоделювання”).

ІІІ місце

   Ткаченко Алла Вікторівна, керівник гуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, з роботою: „Виготовлення панно „Маки квітучі” в техніці нетканого гобелену” (методична розробка).

  Бромот Наталія Віталіївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради, з роботою: „Збірка методичних та практичних порад для виготовлення писанки” (методична розробка).

Номінація „Навчально-методичні посібники”

І місце

   Коморний Андрій Сергійович, керівник гуртка Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, з роботою: „Методичний посібник з авіамоделювання (радіокеровані моделі)”.

ІІІ місце

  Казидуб Ніна Григорівна, методист Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради, з роботою: „Науково-технічний напрям. Термінологічний словник”.

Номінація „Навчальні програми”

І місце

  Козирод Ольга Геннадіївна, методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Навчальна програма „Початкове технічне моделювання”.

  Денисюк Дмитро Валерійович, керівник гуртка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, з роботою: „Навчальна програма „Юні аматори радіозв’язку”.

   Гончарова Аліна Сергіївна, керівник гуртка Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, з роботою: „Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму „Художній батик”.

ІІ місце

  Кузьменко Володимир Йосипович, керівник гуртка Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, з роботою: „Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму „Авіамоделювання”.

ІІІ місце

  Поліщук Оксана Юріївна, керівник гуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, з роботою: „Програма гуртка паперопластики”.

  Солодовник Аня Валеріївна, керівник гуртка Полтавського міського центру позашкільної освіти, з роботою: „Навчальна програма з інформатики”.
 

Переглядів: 514 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0