Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 1:33 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Лютий » 28 » Обласний зліт юних любителів науки і техніки
4:38 PM
Обласний зліт юних любителів науки і техніки

Обласний зліт юних любителів науки і техніки

Підсумковий наказ ДОН

  /nakaz_don_pidsum_obl_zlit_jut_2020-sajt.pdf

   25 лютого 2020 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради в м. Полтаві був проведений обласний зліт юних любителів науки і техніки.
  У Зльоті брали участь вихованці технічних гуртків закладів позашкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, а саме: Гребінківської Станції юних техніків, Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, Карлівської районної Станції юних техніків, Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, Пирятинської станції юних техніків, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Пирятинської районної станції юних натуралістів, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків м. Миргорода, Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради”, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради”, Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР (всього – 47 учасників).
   Зліт проводився з метою підтримки та розвитку науково-технічного винахідництва і раціоналізаторства серед учнівської молоді; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості, задоволення її потреб у творчій реалізації; організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пошуку його нових форм; виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності учнівської молоді; активізації роботи учнівських творчих об'єднань; ознайомлення юних винахідників із сучасними досягненнями в галузі інформаційного та методичного забезпечення винахідницької діяльності; залучення учнівської молоді до раціоналізації та винахідництва, направлених на вдосконалення і поліпшення техніки та виробництва.
  Програмою Зльоту було передбачено виконання винахідницьких завдань, організацію тематичної виставки, захист учасниками експонатів, винахідницьких, конструкторських розробок, з демонстрацією моделей, машин, приладів, пристроїв, механізмів на основі власних раціоналізаторських пропозицій, у номінаціях:
„Юні техніки – промисловому і сільському господарству”;
„Юні техніки – авіації та космонавтиці”;
„Юні техніки – транспорту”;
„Юні техніки – інформаційним технологіям”;
„Юні техніки – охороні навколишнього середовища”;
„Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності”.
  На підставі підсумкових протоколів та рішень журі нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласного зльоту юних любителів науки і техніки у номінаціях: 

Номінація „Юні техніки – промисловому і сільському господарству”

І місце

  Лавров Артур, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради”,
  Остроушко Андріан, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІ місце

  Кіяшко Дмитро, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків, Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко,
  Жаботинський богдан, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради”,
  Януш Олексій, учень 7 класу Комунального закладу „Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради”,
  Білан Іван, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
  Коваленко Іван, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІІ місце

  Топчеєв Юрій, вихованець Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості,
  Білокінь Ілля, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків, Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко,
  Наконечний Станіслав, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків, Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко,

Номінація „Юні техніки – авіації та космонавтиці”

ІІІ місце

  Войновський Артур, вихованець Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів,
  Шестаков Єгор, вихованець Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів,
  Лещенко Владислав, вихованець Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів,
  Титенко Артем, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, 
  Аксьонова Ясміна, вихованка Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,

Номінація „Юні техніки – транспорту”

І місце

  Стогов Євген, вихованець Станції юних техніків м. Миргорода,
  Смільняк Ростислав, учень І-41 (11) класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”,
  Недоруб Максим, вихованець Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,
  Паршута Микита, вихованець Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області,

ІІ місце

Мельник Максим, вихованець Гребінківської Станції юних техніків,

ІІІ місце

  Купрієнко Михайло, вихованець Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області,
  Грабіщенко Ярослав, вихованець Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області,
  Рибка Дмитро, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти,

Номінація „Юні техніки – інформаційним технологіям”

І місце

  Жолобецький Антон, вихованець Гребінківської Станції юних техніків,
  Шаркий Максим, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,

ІІ місце

  Малишкіна Анастасія, вихованка Пирятинської станції юних техніків Пирятинської міської ради,
  Стригуновська Анастасія, вихованка Пирятинської станції юних техніків Пирятинської міської ради,
  Омельченко Дмитро, учень 10 класу Комунального закладу „Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради”,

Номінація „Юні техніки – охороні навколишнього середовища”

І місце

  Риндіна Марина, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти,
  Савельєв Максим, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

Номінація „Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності”

І місце

  Варакута Михайло, вихованець Пирятинської районної станції юних натуралістів,
  Бей Вероніка, вихованка Пирятинської районної станції юних натуралістів,
  Лактіонов Юрій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”,
  Олексяк Олексій, учень І-31 (10) класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”,
  Солдаткін Андрій, учень 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області,
  Омельченко Сергій, учень 9 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області,
  Кізілов Дмитро, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
  Старостін Михайло, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІ місце

  Підласий Іван, вихованець Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості,
  Циганок Олег, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,
  Букін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти,
  Молот Микита, вихованець Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості,
  Кисліченко Артур, вихованець Станції юних техніків м. Миргорода,
  Яковенко Богдан, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
  Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,
  Русін Михайло, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,

ІІІ місце

  Кісельов Кирило, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.

Підсумковий наказ Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 25.02.2020 №81.

Відеорепортаж із обласного зльоту юних любителів науки і техніки:

https://central-ua.tv/news/42943/

 






















Переглядів: 779 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0