Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 11:44 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Червень » 14 » Педрада
3:29 PM
Педрада

Підсумкова педрада

9 червня 2021 року в нашому освітньому закладі відбулася педрада „Про підсумки  роботи педагогічного колективу за 2020-2021 н.р”. Основна мета – це    аналіз результативності роботи педагогічного колективу за навчальний рік, який засвідчив, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність освітньої роботи з вихованцями та досягнення спільної мети.

Заступник директора з навчальної роботи Романовська Т.М. серед іншого зупинилася на перевагах та недоліках змішаної форми навчання для гуртківців Центру. Необхідно продовжувати розробляти й упроваджувати  в практику найсучасніші підходи до організації освітньої діяльності закладу, завжди маючи на увазі, що основною фігурою освітнього простору є дитина – її потреби, бажання, інтереси.

Микуця Т.В., заступник  директора з ВР, зазначила, що організація виховної роботи була спрямована на формування всебічної гармонійно розвиненої особистості, національно свідомої та соціально активної людини з високою громадянською відповідальністю, з глибокими духовними, патріотичними почуттями, здатної до неперервного розвитку і вдосконалення.

Метою методичної роботи в освітньому закладі є підтримка ділового тонусу педагога, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. Саме про це говорили методисти Воробйова Л.В., Козирод О.Г., Передерій О., Стадник І.А.  та Коба Г.М., завідувач відділу методичного, підсумовуючи свою роботу за рік.

Закінчилася педрада нагородженням педагогів, які стали переможцями обласного конкурсу науково-методичних розробок педагогічних працівників.

 

Переглядів: 171 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0