Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Середа, 2024-07-24, 10:04 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Лютий » 25 » Підсумки проведення обласного зльоту юних любителів науки і техніки
2:00 PM
Підсумки проведення обласного зльоту юних любителів науки і техніки

Підсумки проведення обласного зльоту юних любителів науки і техніки

Дипломи призерів Зльоту ЮТ готові, можна забирати   чи скачати за ПОСИЛАННЯМ

Наказ ДОН "Про підсумки проведення обласного зльоту юних любителів науки і техніки"

Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з 23 до 25 лютого 2021 року дистанційно за допомогою онлайн-відеоконференції був проведений обласний зліт юних любителів науки і техніки (далі – Зліт).
  У Зльоті брали участь вихованці технічних гуртків закладів позашкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, а саме: Гребінківської Станції юних техніків, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, Карлівської районної Станції юних техніків, Лохвицького міського Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, Пирятинської станції юних техніків, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради, Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради, Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області, Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області, Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”, Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (всього – 31 учасник).
   Зліт проводився з метою підтримки та розвитку науково-технічного винахідництва і раціоналізаторства серед учнівської молоді; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості, задоволення її потреб у творчій реалізації; організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пошуку його нових форм; виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності учнівської молоді; активізації роботи учнівських творчих об’єднань; ознайомлення юних винахідників із сучасними досягненнями в галузі інформаційного та методичного забезпечення винахідницької діяльності; залучення учнівської молоді до раціоналізації та винахідництва, направлених на вдосконалення і поліпшення техніки та виробництва.
   Програмою Зльоту було передбачено виконання винахідницьких завдань, організацію тематичної виставки, захист учасниками експонатів, винахідницьких, конструкторських розробок, з демонстрацією моделей, машин, приладів, пристроїв, механізмів на основі власних раціоналізаторських пропозицій, у номінаціях:
„Юні техніки – промисловому і сільському господарству”;
„Юні техніки – авіації та космонавтиці”;
„Юні техніки – транспорту”;
„Юні техніки – інформаційним технологіям”;
„Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності”.
   За підсумками визначено призерів обласного зльоту юних любителів науки і техніки: 

Розділ „Юні техніки – авіації та космонавтиці”

І місце

  Стогов Євген, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

ІІ місце

  Титенко Артем, Борщ Діана, вихованці Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (колективна робота).

ІІІ місце

  Зотя Іван, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  Войновський Артур, вихованець Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів.
  Лещенко Владислав, вихованець Лубенсько міської станції юних техніків і натуралістів.
  Берус Кирило, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”

Розділ „Юні техніки – інформаційним технологіям”

І місце

  Жолобецький Антон, вихованець Гребінківської Станції юних техніків.
   Малишкіна Анастасія, вихованка Пирятинської станції юних техніків.

ІІ місце

  Димитричак Олександр, Сиволап Данило, учні 11 класу Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради (колективна робота).

ІІІ місце

  Молот Микита, Яресько Владислав Юрійович, вихованці Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (колективна робота).

Розділ „Юні техніки – промисловому і сільському господарству”

І місце

  Замарін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти.

ІІ місце

   Білокінь Ілля, вихованець Карлівської районної станції юних техніків.
  Яковенко Богдан, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІІ місце

   Наливка Олександр, вихованець Карлівської районної станції юних техніків.
  Купрієнко Михайло, вихованець Лохвицького міського Центру дитячої та юнацької творчості.
  Махнюк Ігор, учень 10 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Розділ „Юні техніки – транспорту”

І місце

   Циганок Олег, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.
   Копотун Аліна, вихованка Гребінківської Станції юних техніків.

ІІ місце

  Грабіщенко Ярослав, вихованець Лохвицького міського Центру дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце

  Талашов Євгеній, вихованець Великобагачанської станції юних техніків виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.

Розділ „Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності”

І місце

   Кізілов Дмитро, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Злидарь Станислав, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.
   Омельченко Сергій, учень 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

  Барда Вадим, учень 11 класу Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.
  Горбатенко Ростислав, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
  Молчанов Микита, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.
  Берус Кирило, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.
  Гусар Катерина, учениця 9 класу Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області”.
  Грималюк Сирафім, вихованець Станції юних техніків відділу освіти Миргородської міської ради.

ІІІ місце

  Антіпов Артем, вихованець Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради”.
  Русін Михайло, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Переглядів: 438 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0