Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 10:12 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 1 » Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання
9:56 AM
Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

   27-29 березня 2019 року в місті Рівному відбулись Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Захід був організований та проведений Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним закладом „Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради.
  У змаганнях взяли участь вісімнадцять команд (37 учасників) із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей, міст Києва, Луцька та Рівного.
 Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання проводяться з метою сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки. Вже сьомий рік поспіль захід проходить на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, лабораторії якого оснащені необхідними технічними засобами.
 На відкритті заходу учасників привітали заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Ольга Дмитрівна Ладюк та директор комунального закладу „Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Володимир Вікторович Южаков, які побажали усім творчого натхнення, зростання технічної майстерності, досягнень та перемог на змаганнях. Під час церемонії були представлені голова журі та члени суддівської колегії змагань.
  Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку та практична частина: розробка друкованої плати, а також монтаж радіоелектронного пристрою. Учасники змагань впродовж відведеного часу мають розробити схему пристрою, намалювати його, перенести схему фарбою на фольговий текстоліт, зробити отвори для електронних компонентів схеми, протравити плату хлорним залізом, виконати пайку, очистити плату та продемонструвати роботу готового пристрою. Переможці визначаються за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.
  Учасники змагань протягом трьох днів демонстрували здобуті у процесі навчання в гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами, а саме: виготовленням схеми дверного дзвінка та музичної скриньки.
Від Полтавської області у заході прийняла участь збірна команда з переможців обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання: 
 Ріжко Володимир, учень 10-В класу, Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області, вихованець гуртка „Радіоелектроніка” Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів (керівник гуртка „Радіоелектроніка” – Кравцов В’ячеслав Миколайович);
 Кізілов Дмитро, учень 8-А класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, вихованець гуртка „Юні оператори аматорської служби радіозв’язку” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради , керівник гуртка „Юні оператори аматорської служби радіозв’язку” – Денисюк Дмитро Валерійович).
 За результатами змагання: Кізілов Дмитро зайняв 3 місце, а команда Полтавської області посіла 10 місце серед 18 команд України.
 В останній день змагань команди відвідали Рівненський музей бурштину та мали цікаву подорож містом Рівне.
  Слід відмітити, що рік від року зростає технічний рівень підготовки команд. Побажаємо усім учасникам, щоб у них не згасало полум’я захоплення радіоелектронікою та завзяття в навчанні та досягненні своєї мети

Переглядів: 442 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0